Oldal 141, Össz.:141 ElsőElső ... 4191131139140141
Eredmény 1.401 től 1.405-ig , össz: 1405

Téma: új fejlesztések

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Ha már ennyit beszéltetek róla valaki ajánlhatna egy Beyondot 3.5-höz. Eddig is azt használtam, és csak játék könnyítésről szól, hogy ne kelljen mindig számológépet a kezemben tartani...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

A falumenedzsmenttel tökéletesen egyetértek. 30 falut már élő ember nem tud kezelni rendesen. Sőt már 10 falunál is lehetne ezt engedélyezni, akár a játékba is beépíteni. Mondjuk egy újabb aranyfunkció lehetne.

DE a seregkimentéssel nem! Azt mondtad 3 hónapig gyűjtötted most nem akarod elveszíteni a 30k egységet. Mégis miben különbözik ez attól mikor egy kezdő sír? Ő meg nem akarja hogy farmolják/katapultozzák!
    Mondjuk ekkora hadsereget már nem theutat villámokkal fognak leverni. A többi lovasság lassabb, tehát van esélyed hogy észrevedd. Ha meg 10 órát alszol te is meg a helyetteseid is ugyanakkor arra is van megoldás. Először is olyan helyettest válassz/beszéld meg vele hogy ne pont ugyanakkor aludjatok. Vagy küldd el éjszakára a sereged farmhoz/oázishoz!
    Azt is megsúgom hogy vannak védők is, azok pont otthon a legjobbak. Legyél defenzív!
    Vagy olyan faluba építs 30k sereget ami jó messze van a potenciális ellenségeidtől!
    Tessék a lehetőségek széles tárháza van előtted.
    Én vagyok wilo.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tauros Hozzászólás megtekintése
    mondom akkor legyen ügydöntő szavazás a capcáról, és máris nincs miről beszélni.. Ezt minden hszem elé oda fogom tenni.

aki egyszer megtapasztalja akárhány falunál a segédeszközök használatát az igen nagy eséllyel szerverindulástól is használni fogja majd őket.

A beyondal meg az a gáz hogy ugyanolyan szabálytalan mint a bot vagy a task queue, szóval nem is értem mi a felépítése az érvelésednek? illetve mi alapján támadsz engem és aki beyondra kér linket itt nyilvánosan azzal meg nem is foglalkozol? Ez lenne a fejlődő érvelés?
    Az egyik kicsit szabálytalan a másik meg nagyon? nevetséges.
    Ennyire azért nem szubjektív a szabályzat...ennyire szubjektív csak a vitapartner lehet.
    A felépítése az az érvelésemnek, hogy vannak a scriptek..a scriptek egy csoportját alkotják a botok, amik autómatizálnak valamit... a beyond nem bot. nem autómatizál semmit. Beyond használatával nem győzől le senkit, mert ilyesfajta előnyt nem ad...viszont bottal végigmehetsz a környékeden éjjel..
    Ha magadtól nem jöttél rá , hogy ez a külömbség a beyond és a botjaid között, akkor én is arra az álláspontra helyezkedem , hogy elmondtam mindent amit lehet, kár tovább csépelnem a szót.
    Ya és nem is mondtam, hogy a beyond nem szabálytalan....Azt mondtam, hogyha csak azt használnád nem szóltam volna érte,mert azt leszarom. Tudod miért??? Mert az összes érved amit leírtál előző hszeidben tökéletesen fittelnek a beyondhoz.Calma is tökéletesen érvelt mellette.Cáfolni nem tudám őket,ezért meg se próbálom.
    Viszont a botjaidhoz az összes érved egy nagy ökörség, és mivel szinte mindben másra hárítod a felelősséget(so játékos csíel,más is megtehené, vezessék be a kapcsát) ezért elég könnyen támadhatók.

Mi lenne ha te magad kezdenél el tenni a csalók ellen? Sokat tehetnél...hisz rengeteg csaló ismerősöd van...és saját magad is játszhanál tisztességesen.
    Miért mástól várod a megoldást? Azért van annyi csaló,mert mindenki így áll hozzá....egy kaptafára készültetek...

Sokszor mondtam már azt is, hogy ne érvelj olyannal,ami rád is igaz...Mivel a szubjektivitás sem csak rám igaz.Hanem barátom rád is..Szal jó lenne ha elfelejtenéd ezeket az érveket,mert ezt kezdem unni, hogy ilyenre sosem figyelsz.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-05-15 21:13.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: wilo Hozzászólás megtekintése
    A falumenedzsmenttel tökéletesen egyetértek. 30 falut már élő ember nem tud kezelni rendesen. Sőt már 10 falunál is lehetne ezt engedélyezni, akár a játékba is beépíteni. Mondjuk egy újabb aranyfunkció lehetne.

DE a seregkimentéssel nem! Azt mondtad 3 hónapig gyűjtötted most nem akarod elveszíteni a 30k egységet. Mégis miben különbözik ez attól mikor egy kezdő sír? Ő meg nem akarja hogy farmolják/katapultozzák!
    Mondjuk ekkora hadsereget már nem theutat villámokkal fognak leverni. A többi lovasság lassabb, tehát van esélyed hogy észrevedd. Ha meg 10 órát alszol te is meg a helyetteseid is ugyanakkor arra is van megoldás. Először is olyan helyettest válassz/beszéld meg vele hogy ne pont ugyanakkor aludjatok. Vagy küldd el éjszakára a sereged farmhoz/oázishoz!
    Azt is megsúgom hogy vannak védők is, azok pont otthon a legjobbak. Legyél defenzív!
    Vagy olyan faluba építs 30k sereget ami jó messze van a potenciális ellenségeidtől!
    Tessék a lehetőségek széles tárháza van előtted.
    Wilo kapj már észbe!!!!! Csalni sokkal könnyebb...Utána meg fogd rá a nyuszira..tudjátok a neszkvik szindróma.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

mivel már bekerült a fejelsztés, így a témát lezárom (meg azért is, hogy befejezzétek a vitát) 1 nap mulva megy az aktívba

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett