Szavazás eredménye: Nyomtatásban a traviános történetek?

Szavazó
106. Itt nem szavazhatsz
  • Igen, jó lenne

89 83,96%
  • Szerintem fölösleges

17 16,04%
Oldal 3, Össz.:17 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 168

Téma: Travian történetek nyomtatásban

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

akkor kellene egy fórumrész, ahova a két ünnep között lehet írni, a történeteket...

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Amazonas Hozzászólás megtekintése
    akkor kellene egy fórumrész, ahova a két ünnep között lehet írni, a történeteket...
    Szerintem ezt nem kell lekorlátozni 2 ünnep közé.

Quote Eredetileg írta: Amazonas Hozzászólás megtekintése
    És akkor fel lennének osztva, hogy melyiket ki írta, vagy csak úgy egybe az összeset?
    Szerintem a fórumos név lesz/lenne ott.

Quote Eredetileg írta: manutdfan Hozzászólás megtekintése
    rockerboci ha tudnád mennyit dolgoznak a mávosok és ahhoz képest mekkora fizetés kapnak megértenéd h miért sztárjokolnak és polgári joguk
    Nem értek egyet Veled. Pl. itt van faterom. Mozdonyokat javít /vagy valami ilyesmit, tudod azokat az új pirosokat/, és mivel most megy a morcos vagyok ezért sztrájkolok dolog, nem mennek be a vonatok, ezért nem tudnak dolgozni. Csak a poén az benne, hogy majd le kell dolgozniuk... Meg amit követelnek 250.000 Ft-t, ahhoz mi közük van?

De természetesen meghallgatom más véleményét is. Ez az én véleményem. Ennyi.
    Legutolsó módosítás rockerboci által; dátum: 2008-12-16 21:46. Oka: papapapapappaaaaaa

Regisztrált
    2008. Dec

Lightbulb

Quote Eredetileg írta: rockerboci Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ezt nem kell lekorlátozni 2 ünnep közé.

Szerintem a fórumos név lesz/lenne ott.

Nem értek egyet Veled. Pl. itt van faterom. Mozdonyokat javít /vagy valami ilyesmit, tudod azokat az új pirosokat/, és mivel most megy a morcos vagyok ezért sztrájkolok dolog, nem mennek be a vonatok, ezért nem tudnak dolgozni. Csak a poén az benne, hogy majd le kell dolgozniuk... Meg amit követelnek 250.000 Ft-t, ahhoz mi közük van?

De természetesen meghallgatom más véleményét is. Ez az én véleményem. Ennyi.
    OK.
    Akkor ne legyen korlátozva, de akkor el kelene kezdeni, mert rengetegen írnak, és azt még intézgetni sok időbe telik...
    Javaslom, hogy csak igaz történeeket lehessen beleírni, és a legjobb 3 történet írója ingyen kaphassa meg a könyvet, ösztönzés képpen... A többi író szavazhatna a történetekre...

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Kíváncsi lennék rá,az biztos

Én ösztönzés képpen,aranyat kérnék/x szerverre/,vagy vmi ilyesmi :P

Bence

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Aug
    kor
    28

Alapértelmezett

Jó ötlet Dark. És milyen stílusú történeteket vársz/vártok? Gondolom ti rövid novella szerüekre gondoltatok.

Travian Admin otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2006. Dec

Smile ...

nos valoban nem regenyre gondoltam, inkabb novellakra.. a kiadorol meg annyit hogy nem kell kiado ma mar egy kiadvany megjelenitesehez, mivel nem orszagos terjesztesrol beszelunk, hanem egy szuk kozossegrol.. a nyomdai koltseget nyilvan en fogom fizetni es szeretnek belole viszontlatni, de nem akarok rajta nagyot szakitani, tehat tul draga nem lesz.. persze peldanyszamtol is fugg..

az arat nyilvan nem tudom.. meglatjuk mennyi hasznalhato tortenet jon ossze, de termeszetesen a teljes hosszt limitalni kell.. megintcsak a koltsegek miatt...

dark
    There are only 10 types of people in the world:
    Those who understand binary and those who don`t!
    DarkBlog: http://dblog.dark-central.com

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

hello én csinálok bele novellát de hozzá meg kéne tudnom hogy max hány oldal lehet és hogy miről szóljon a kezdet ,háború
    élet a travianon , királyról , travian kincseiről, natarókról,
    Mr. P.Olivér

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: olivér Hozzászólás megtekintése
    hello én csinálok bele novellát de hozzá meg kéne tudnom hogy max hány oldal lehet és hogy miről szóljon a kezdet ,háború
    élet a travianon , királyról , travian kincseiről, natarókról,
    Véleményem szerint, kötetlen a téma... Ha akarod a honfoglalást is megírhatod Travianos stílusban...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Apr

Smile

Szerinte, ez elég érdekes lenne...most azért ahhoz hogy a Travianról könyvet vegyen vki, nagyon kockának kell lenni, én ha 3Ft-ért adnák sem venném meg az biztos, kit érdekel h ki talál ki vmi online játékról történetet... én inkább szívesen olvasok vmi kalandot vagy mindenféle magyar irodalmat, de hogy a travianrol olvassak... bár lehet hogy lesz 1-2 aki megveszi, de azért meg fölösleges sztem, jó tudom nem az én véleményem dönt de nagyon rossz ötlet...még ilyet nem is hallottam hogy egy online játékról novllákat írni
    Nincsmás hátra, mint előre!

Agressiv mode:
    [ON] OFF

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Ez valami olyasmi hozzáállás, ami nálunk a PTI szakon van: írsz hülye programot, ami amúgy a kutyának sem kell, és ami éppen, hogy tud valamit, megcsinálod fizetősre, hirdeted amerikai oldalakon 20 dollárért, akit esetleg érdekelne megveszi, ha százan megveszik, akkor van 2000 dolcsid, ami rögtön majdnem 400k ft....

Nem tudom, hogy ismeritek azt a történetet, hogy egy élelmes srác csinált iPhone-ra egy háttérképet, melyen egy gyémánt van, belegravírozva, hogy "Gazdag vagyok!" (angolul), és 400 dolcsiért árulta, 300-an megvették... LOL.
    Legutolsó módosítás Calmarius által; dátum: 2008-12-18 00:00.