Oldal 1, Össz.:11 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 124

Téma: Tippek kezdöknek

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Smile Tippek kezdöknek

Megpróbáljuk újból.
    olyan tippeket várok, amit egy barbibaba kedvelő ember is meg tud érteni.
    szóval idejön, és tudjon naggyából eligazodni.
    ha nem sikerül offmentesen, sajnos megint abbamarad.
    kléni

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Forchalad's Avatar
    Regisztrált
    2007. Apr
    kor
    35

Smile

Kezdő vagy?

Most hagyd abba!!!

FÜGGŐSÉGET OKOZ.

Most még van rá esélyed, hogy elkerüld az örvényt. Fuss és vissza se nézz!!!
    "A stílus maga az ember." ("Le style, c'est l'homme.")

Comte de Buffon (1707-1783)

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Forchalad Hozzászólás megtekintése
    Kezdő vagy?

Most hagyd abba!!!

FÜGGŐSÉGET OKOZ.

én már lszoktam
    http://www.travian.hu/?uc=hu6_2388

Regizz innen, szólj és segítek.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Forchalad Hozzászólás megtekintése
    Kezdő vagy?

Most hagyd abba!!!

FÜGGŐSÉGET OKOZ.

Vagy várd meg, míg a sok csíter rádöbbent, hogy nincs értelme a játéknak.

Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Ha már tippet kell adni kezdőknek, akkor a legfontosabb, hogy a sereg sose legyen otthon, és akkor nagyjából túl is éled az elejét.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jan

Smile

Akkor én elmondom, germánnál hogy érdemes véleméynem szerint... Először is amíg tart a védettség, csak termelés, és sereg. A germánnál a fát, és a búzát kell húzni. Az a legjobb, ha óránkénti termelés minimum akkora, hogy tudj egy buzogányost gyártani. Ha lejár a védettség, és nem vagy gépnél, sereget addig küldöd el, hogy mire visszaérsz, utána érkezzenek. Itt ajánlott kémet fejleszteni, és 2-3 darabot legyártani. A védettség lejárta utáni 3 napban paladint kell kifejleszteni, a hőst is ebből gyártani. Paladinnal a germán seregek viszonylag egyszerűen üthetők. A védettség lejáásától kezdődően ütni, és ütni mindenkit, akit érsz. Napi 4-5-ször támadni azokat a farmokat, amelyektől sokat hozol, és ha utánaszámolsz, van még nyersije, akitől keveset, vagy semmit se hozol, azt 3-szor. Ha sikerül leygártani (elég, ha 5-6 fős) teuton sereget az első 10 napba, akkor a környéket uralhatod... Aztán, ha biztosra veszed, hogy a környéken nincs másnak serege, akkor farmolás, termelés emelése, sereg gyártása, és új farmok keresése. Néhány napos szünetet érdemes tartani a farmolással, hogy tudják húzni a termelést, és többet tudj lopni. Közbe végig kémleled őket. Aztán eldönteni, hogy simán kaszárnyázol az elejétől fogva, és megpróbálsz minél kevesebbet bukni, vagy nagy kaszárnyából tolod, amit igazából csak 8-10 falu környékén bírsz nyersivel. A főfalunak sima kaszárnyánál magas oázis-bónuszú 15-búzást ajánlok, de a 9-es is hasznos. Sokan azt mondják, hogy arany nélkül nem érdemes... Na most a gyors építés, és a termelés növelése tényleg hasznos, de személy szerint arany nélkül vagyok benne egyik szerveren az első 60-ban... Hát ez kicsit hosszú lett...

Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: erik_94 Hozzászólás megtekintése
    Akkor én elmondom, germánnál hogy érdemes véleméynem szerint... Először is amíg tart a védettség, csak termelés, és sereg. A germánnál a fát, és a búzát kell húzni. Az a legjobb, ha óránkénti termelés minimum akkora, hogy tudj egy buzogányost gyártani. Ha lejár a védettség, és nem vagy gépnél, sereget addig küldöd el, hogy mire visszaérsz, utána érkezzenek. Itt ajánlott kémet fejleszteni, és 2-3 darabot legyártani. A védettség lejárta utáni 3 napban paladint kell kifejleszteni, a hőst is ebből gyártani. Paladinnal a germán seregek viszonylag egyszerűen üthetők. A védettség lejáásától kezdődően ütni, és ütni mindenkit, akit érsz. Napi 4-5-ször támadni azokat a farmokat, amelyektől sokat hozol, és ha utánaszámolsz, van még nyersije, akitől keveset, vagy semmit se hozol, azt 3-szor. Ha sikerül leygártani (elég, ha 5-6 fős) teuton sereget az első 10 napba, akkor a környéket uralhatod... Aztán, ha biztosra veszed, hogy a környéken nincs másnak serege, akkor farmolás, termelés emelése, sereg gyártása, és új farmok keresése. Néhány napos szünetet érdemes tartani a farmolással, hogy tudják húzni a termelést, és többet tudj lopni. Közbe végig kémleled őket. Aztán eldönteni, hogy simán kaszárnyázol az elejétől fogva, és megpróbálsz minél kevesebbet bukni, vagy nagy kaszárnyából tolod, amit igazából csak 8-10 falu környékén bírsz nyersivel. A főfalunak sima kaszárnyánál magas oázis-bónuszú 15-búzást ajánlok, de a 9-es is hasznos. Sokan azt mondják, hogy arany nélkül nem érdemes... Na most a gyors építés, és a termelés növelése tényleg hasznos, de személy szerint arany nélkül vagyok benne egyik szerveren az első 60-ban... Hát ez kicsit hosszú lett...
    Speed vagy normál szerveren?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

hehe
    ez tényleg igaz..
    de tegyük fel, valaki el akarja kezdeni, mert pl unatkozik.
    és a szimsz city kevés neki :-]

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Aug
    kor
    28

Alapértelmezett

Sziasztok. Ha valaki most kezd, sajnos elég nehéz lesz neki. Mostanára már kialakult egy igen kemény társadalmi rend a travianon. És aki kezdő csak egyféleképp tud megtanulni sok mindent...Ha már egy éppen zajló szerverre megy ahol keres egy normálisabb klánt ami nem túl nagy de attól még jó. Ott segítenek neki eligazodni. Az első szerveres élmény nagyon sok mindent megtaníthat, és kell az is, hogy sokszor negatív élménye legyen pl.: lefarmolják. Először én is farmként kezdtem s2ön anno még több mint 1 éve. Azután s5ön már elég jó kis rabló lettem. Szóval azért egy első szerver sose az igazi, talán a második, de méginkább a 3. amin már saját stílusa alapján tud játszani. Na meg persze aki érvényesülni akar annak nagyon sok aranyra lesz szüksége, mert sokan így játszanak. Én próbáltam arany nélkül és egy darabig megy. Talán soha nem is fogok pénzt rákölteni, ezúton is szeretném megköszönni annak a 15 embernek aki regelt a linkemről ezzel is támogatva.
    Legutolsó módosítás Oder Hano által; dátum: 2008-12-01 00:22.

Regisztrált felhasználó már tud valamit bruhaha's Avatar
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

én is csatlakoznék a menekülős tanácshoz....
    lám mindjárt éjfél és én gép előtt ülök és travizom.

és arany nélkül tényleg nem megy! de arra való a sok aranyfalu más szervereken, nem? pár nap alatt csuklóból el lehet érni a 75 főt és még ki sem jöttél a védettségből, de már törölhetsz

a kezdő gallal inditson és tanuljon meg rejteket felhúzni. szerintem ez nagyon fontos...