Oldal 4, Össz.:13 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 124

Téma: Tippek kezdöknek

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Én ha most kezdenék, megint GALLal lennék, mert a katonáik nem olyan drágák mint a rómaiaknál(igaz, hogy a germánénál drágább), viszont van seb. bónuszuk.
    Bár nem építenék csapdakészítőt mert később semmire sem jó(ezzel meg is szívtam amikor kezdtem).

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: pocok az okos Hozzászólás megtekintése
    Speeden így is tettem Gall voltam és 9 relytekhelyem volt!
    Ma fogom a 4. falum alapítani!
    Nagyon bejött!
    Idáig annak örültem, ha a népességem 75 fölött volt!
    Nézzetek meg!
    Speeden is ugyanez a nevem!
    Az én tanácsom volt ez...jól át is vertél....
    na mind1 majd legközelebb nem leszek naiv.

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Én 8 hónapja nyomom és voltam mindeggyik néppel mindeggyiknek megvan a maga előnye és hátránya de nekem mégis a germánok váltak be az elején éresztetni kell a környezeteddel h te vagy az úr a háznál és nem lessz gond

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Én gallokkal vagyok, ez a nép vált be a legjobban. A legelső játékomnál a Travianon a rómaiakat választottam, de azt a szervert gyorsan meguntam. Már mind a három népet kipróbáltam, de nekem a gallok jönnek be a legjobban. Talán azért, mert inkább védelmi játékot játszom.

A csapdakészítő egyébként tényleg lényegtelen, csak a kis falvak védelmét szolgálja. 100-as, 150-es népesség felett már nem érdemes alkalmazni, a lebontása ajánlott. Helyette inkább valamiféle katonai, vagy nyersanyagtermelést növelő épület felhúzása éri meg. Szerintem.

A farmokról pedig annyit megemlítenék, hogy a rejtekhellyel jórészt meg lehet oldani a problémát. Ha egy játékos látja, hogy nem száll le róla a támadója, akkor érdemes sok rejteket felhúzni, valamint a nyersanyagokat úgy elkölteni, hogy annyi maradjon, amennyit képes befogadni a rejtekhely. Amint megunta a támadó a farmolást, le lehet bontani a rejtekhelyek egy részét. Nekem ilyen taktikát szerencsére nem kellett alkalmaznom, ezt momentán most találtam ki. Hatásos lehet.

A kezdő játékosoknak még annyit szeretnék mondani, hogyha esetleg nagy emberek közé kerülnének, és farmolások, vagy katapultozások áldozatává esnének, akkor állítsanak védelmi sereget, szóljanak a klántársaiknak (amennyiben vannak), de semmiképp se adják fel! Ez a legfontosabb. Én ilyen elvvel és hatalmas segítséggel szereztem meg egy védelmi medált. Hála a társaimnak.

Nos, egy kissé hosszúra sikeredett a bejegyzésem, de remélem, hasznos tanácsokat nyújthattam a kezdőknek.

Üdv.: Danchos

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Sztem aki most kezd el se kezdje, ekkora szar játékot, a sok kocka meg percenként nézi hogy megy fel 1 búza...és kiszámolják mennyi egység kell...ez betegség, jobb a sim city mint ez, van négy nyersanyag meg öt katona, és ez van végig, úgyse jucc semmire ha nem vagy miller tehát hiába dolgozol keményen, úgyis az építi fel a csodát aki a leggazdagabb, most meg azért elpazarolni az idődet hogy nézd h a pénzessák megnyerje, inkább olvass vagy menny ki egy kicsit, nem is értem hogy lehet ezzel játszani, és több 100.000 játszanak is, hihetetlen
    Nincsmás hátra, mint előre!

Agressiv mode:
    [ON] OFF

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

hát elég aggasztó egyébként.
    de a mai világban az van elől mindenhol aki pénzes zsák.
    ha a travianba nem lenne arany a sok pénzes zsák nem is játszana.
    de sajna semmi sem működik pénz nélkül így mindig lesz arany.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Forchalad Hozzászólás megtekintése
    Kezdő vagy?

Most hagyd abba!!!

FÜGGŐSÉGET OKOZ.

Most még van rá esélyed, hogy elkerüld az örvényt. Fuss és vissza se nézz!!!
    Vagy várd meg, míg a sok csíter rádöbbent, hogy nincs értelme a játéknak.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Ha már tippet kell adni kezdőknek, akkor a legfontosabb, hogy a sereg sose legyen otthon, és akkor nagyjából túl is éled az elejét.

Regisztrált
    2008. Jan

Smile

Akkor én elmondom, germánnál hogy érdemes véleméynem szerint... Először is amíg tart a védettség, csak termelés, és sereg. A germánnál a fát, és a búzát kell húzni. Az a legjobb, ha óránkénti termelés minimum akkora, hogy tudj egy buzogányost gyártani. Ha lejár a védettség, és nem vagy gépnél, sereget addig küldöd el, hogy mire visszaérsz, utána érkezzenek. Itt ajánlott kémet fejleszteni, és 2-3 darabot legyártani. A védettség lejárta utáni 3 napban paladint kell kifejleszteni, a hőst is ebből gyártani. Paladinnal a germán seregek viszonylag egyszerűen üthetők. A védettség lejáásától kezdődően ütni, és ütni mindenkit, akit érsz. Napi 4-5-ször támadni azokat a farmokat, amelyektől sokat hozol, és ha utánaszámolsz, van még nyersije, akitől keveset, vagy semmit se hozol, azt 3-szor. Ha sikerül leygártani (elég, ha 5-6 fős) teuton sereget az első 10 napba, akkor a környéket uralhatod... Aztán, ha biztosra veszed, hogy a környéken nincs másnak serege, akkor farmolás, termelés emelése, sereg gyártása, és új farmok keresése. Néhány napos szünetet érdemes tartani a farmolással, hogy tudják húzni a termelést, és többet tudj lopni. Közbe végig kémleled őket. Aztán eldönteni, hogy simán kaszárnyázol az elejétől fogva, és megpróbálsz minél kevesebbet bukni, vagy nagy kaszárnyából tolod, amit igazából csak 8-10 falu környékén bírsz nyersivel. A főfalunak sima kaszárnyánál magas oázis-bónuszú 15-búzást ajánlok, de a 9-es is hasznos. Sokan azt mondják, hogy arany nélkül nem érdemes... Na most a gyors építés, és a termelés növelése tényleg hasznos, de személy szerint arany nélkül vagyok benne egyik szerveren az első 60-ban... Hát ez kicsit hosszú lett...

Regisztrált
    2007. Dec

Smile

Hali!

Köszönöm a választ, a 10-es műhely hibádzott eddig. De közben már én is sejtettem, hogy ez a gáz, úgyhogy most azon vagyok.
    Akadémia és kata gyártás már ok és üres a falu, úgyhogy sztem így már menni fog.
    Köszi még1x.
    MsA.

Quote Eredetileg írta: Krisztián96 Hozzászólás megtekintése
    1. Katt a falujára.
    2. Ott egyságek küldésee. Idiáig gondolom tudod.
    3. Fontos, hogy normál támadást válaszd ki.
    4. Aztán ha már gyártotál katapultot, akkor a küldött egységek száma alatt ki van írva, hogy Katapult lövi:. A legördülő menüből kiválasztod, hogy mit lőjön a katpapult.
    5. Katapult feltételei: 15-ös akadémia, 10-es műhely. Ha kifejleszted az akadémián, attól nem lesz egy szem katapultod se. A műhelyben tudod legyártani. Tapasztalatom szerint, ha azért rombolni is akarsz, 10 katapult kell minimum, és más egységeket is küldjél, pl.: germánnal bizogányos, csatabárdos, ha van serege, akkor teuton lovagot is. Rómainál légió, birodalmi, equites caesaris. Gallnál kardos, theutat villám, haeduan.

A nagy részét biztosan tudod, de talán van olyan, aki már akarta kérdezni, de nem találta még meg ezt a témát.