Oldal 2, Össz.:13 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 124

Téma: Tippek kezdöknek

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Dec

Question falufoglalós-kérdés

Sziasztok!

Ha már itt ez a topic, én kérdeznék:
    El szeretnék foglalni egy falut valakitől, de sehol sem tudom megadni, hogy mire célozzanak a katapultjaim...
    Úgy tudtam, hogy a gyülekezőtér 20-as szintjénél ez már beállítható, de nálam nem.
    Leírnátok, hogy pontosan hogyan is kell ezt csinálni (az összes-összes feltételével együtt!), mert én akárhogy próbálkozom, nem jön össze.
    Köszi!
    MsA.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

1. Katt a falujára.
    2. Ott egyságek küldésee. Idiáig gondolom tudod.
    3. Fontos, hogy normál támadást válaszd ki.
    4. Aztán ha már gyártotál katapultot, akkor a küldött egységek száma alatt ki van írva, hogy Katapult lövi:. A legördülő menüből kiválasztod, hogy mit lőjön a katpapult.
    5. Katapult feltételei: 15-ös akadémia, 10-es műhely. Ha kifejleszted az akadémián, attól nem lesz egy szem katapultod se. A műhelyben tudod legyártani. Tapasztalatom szerint, ha azért rombolni is akarsz, 10 katapult kell minimum, és más egységeket is küldjél, pl.: germánnal bizogányos, csatabárdos, ha van serege, akkor teuton lovagot is. Rómainál légió, birodalmi, equites caesaris. Gallnál kardos, theutat villám, haeduan.

A nagy részét biztosan tudod, de talán van olyan, aki már akarta kérdezni, de nem találta még meg ezt a témát.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

És mellesleg nem itt kell kérdezni!
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

én már bánom hogy játszok.
    nehéz leszokni róla.
    ugy hog ha a kezdőknek van eszük nem kezdik el.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Így igaz,nehéz leszokni róla. De mindenkinek kell valami "rossz" dolog az életébe
    http://www.travian.hu/?uc=hu10_17497 Regisztrálj innen. Ha s10re jössz segítek eligazodni.

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

hát bezony nehéz leszokni róla már csak az a baj hogy a legtöbb kezdő csak egy kis faragatlan gyerek..persze vannak felnőtt új játékosok de több a gyerek és a gyerek meg tudjátok hogy oldja meg hogy ne támadjuk őket: "szép" kis levéllel persze csak 70%-ka csinál ilyet..

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Rendbontó Hozzászólás megtekintése
    Látom már írtak egy két dolgot, így Én már csak kiegészítem.
    Mielőtt megtámadsz valakit, jól mérd fel a helyzetedet és a következményeket. Egy kis kalandból ne támadj meg senkit, pláne nem nagyobbat. Ha klánba vagy akkor meg végképp nézzél szét. De ha támadsz, mindenképpen kémleld ki előtte és legalább 50 kémmel menjél egy nagyobb falu ellen!
    pfffffffffffffffff.
    én meg mindig erősebbeket szoktam támadni. persze előbb utóbb levernek engem, de hát ilyen az élet. illetve nem. jah, és a kémeket hagyd a csudába, csak a búzát eszik. ha helyettük harcosokat csinálsz, akkor látják ugyan a seregedet, de nem támadnak meg, és te nem látod más seregét, de legyőzöd őket.
    © d [Q]

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Don [quote] Hozzászólás megtekintése
    pfffffffffffffffff.
    én meg mindig erősebbeket szoktam támadni. persze előbb utóbb levernek engem, de hát ilyen az élet. illetve nem. jah, és a kémeket hagyd a csudába, csak a búzát eszik. ha helyettük harcosokat csinálsz, akkor látják ugyan a seregedet, de nem támadnak meg, és te nem látod más seregét, de legyőzöd őket.

Hát ez pont fordítva van. aki kémlel szeretné tudni, hogy mid van. Ha nem látja akkor inkább készer meggondolja, hogy támadjon e. ha nem látnak be 90% hogy nem támadnak meg az elején.
    és van a 10% aki igen, de az inkább az egész sereget viszi, hogy benézzen hozzád. Vagy késöbb a germán buzogányokkal kémlel. Ha visszajön az a pár darabakkor úgyis kiderül, hogy csak kémek vannak bent vagy az sem
    http://www.travian.hu/?uc=hu10_17497 Regisztrálj innen. Ha s10re jössz segítek eligazodni.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Aug
    kor
    28

Alapértelmezett

Hm. Érdekes hozzászólás. Igenis fontos a kém. Amikor mondjuk már végjáték van és mondjuk világcsodás falud lenne nem lenne benne kém kicsit se vernének szét. Nem kell itt 1k kémet legyártani de azért 100 nem árt.

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

annyit hozzátennék a gall csapdáihoz hogy rablótámadás ellen védenek!!!Én speciel csak normálban támadok.
    Gyere játszani:
    www.travians.com
    akinek nem megy az angol hanem inkább a német:
    www.travianer.de

lépj be klubba(HMFS)és legyen 3 .generációs