Quote Eredetileg írta: Connylg Hozzászólás megtekintése
Amit rod mondott az hatványozottan érvényes. Nem lehet még olvasni se normálisan, mutatja, hogy van új hsz, megnézem, erre a 20 perce írottat mutatja újnak, és örülhetek ha 2 refresh után megtalálom azt, ami tényleg új. Ötödszörre sikerült aláírást csinálnom, pedig mindig ugyanazt csináltam. A friend rendszer dettó el van cseszve, rodot még sikerült valahogy bevarázsolnom oda, de catert huszadik próbálkozásra sem tudtam tartós ottmaradásra bírni. Minden látogatáskor újra ott van azok között, akik várakoznak rám. Nem tudom, hogy neked most ott vagyok-e, cater.
Taglistában nem tudom megnézni az embereket hsz szám/regisztráció/lakhely/akármi szerinti sorrendben, csak ABC sorrendben. A hsz-ek olvashatatlanok, 10 hsz egy oldalra iszonyú kevés, és az idézés is szörnyű. 2 sor angol szöveget kell végigböngésznem, hogy rájöjjek, ki a tököm lett idézve. Arról nem is szóltam még, hogy a fórum angol, de ez csak hab a tortán. Aki nem beszél jól angolul, az megszívta. A smileyk is érdekesek, bár erről sajnos nem tudok hosszan nyilatkozni, mert a bal oldaliakból csak 2-t látok, és abból is az egyiknek csak a fél arcát. A többi fehér kockában piros x.
+ van ez az imported dolog. Hát ez meg mi a négylevelű lóhere? Mi alapján kap az ember ilyet? És ez tönkreteszi az aktuális fórumoldalt. Mondjuk ez teljesenmindegy, hála qa 10 hsz = 1 oldal rendszernek, mire az ember észbe kap, félszáz oldallal előrébb találja magát.

Dióhéjban ennyi a bajom az új fórummal.
Az kapott imported jelzőt, aki az importálás előtt regelt új felhasználót az előzővel azonos néven, mivel már az új név az adatbázisban benne volt, így a rendszer nem írta azt felül.