Szavazás eredménye: Milyen az új fórum?

Szavazó
77. Itt nem szavazhatsz
  • Nagyon tetszik

10 12,99%
  • Egész jó

19 24,68%
  • Közömbös

9 11,69%
  • Nem tetszik

11 14,29%
  • Sz*r

28 36,36%
Oldal 1, Össz.:10 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 102

Téma: Milyen az új fórum?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett Milyen az új fórum?

Na írjátok le a véleményetek.

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

nekem az angol kínai.
    desing nincs, avatar jobban nincs, és alig lehet megkülönböztetni az olvasottat az olvasatlantól.
    © d [Q]

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Thumbs down

a sz*r 100%-os sikert aratott.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó ez a második otthona Calmarius's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Don [quote] Hozzászólás megtekintése
    nekem az angol kínai.
    desing nincs, avatar jobban nincs, és alig lehet megkülönböztetni az olvasottat az olvasatlantól.
    Ha egy topicban vannak új postok, akkor, a topic neve előtt kis pipa van, arra kell kattintani, ha az újakat el akarod olvasni.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kutya's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Legalább lehet a fórumra képeket felrakni ...

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Thumbs down

[QUOTE=Calmarius;72194][QUOTE='Don

Ha egy topicban vannak új postok, akkor, a topic neve előtt kis pipa van, arra kell kattintani, ha az újakat el akarod olvasni.[/QUOTE]

nem. akkor olvasatlan a téma, ha a közepén lévő miniikon narancsszínű.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nem kell ennyire durvának lenni vele.

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    26

Alapértelmezett

Amit rod mondott az hatványozottan érvényes. Nem lehet még olvasni se normálisan, mutatja, hogy van új hsz, megnézem, erre a 20 perce írottat mutatja újnak, és örülhetek ha 2 refresh után megtalálom azt, ami tényleg új. Ötödszörre sikerült aláírást csinálnom, pedig mindig ugyanazt csináltam. A friend rendszer dettó el van cseszve, rodot még sikerült valahogy bevarázsolnom oda, de catert huszadik próbálkozásra sem tudtam tartós ottmaradásra bírni. Minden látogatáskor újra ott van azok között, akik várakoznak rám. Nem tudom, hogy neked most ott vagyok-e, cater.
    Taglistában nem tudom megnézni az embereket hsz szám/regisztráció/lakhely/akármi szerinti sorrendben, csak ABC sorrendben. A hsz-ek olvashatatlanok, 10 hsz egy oldalra iszonyú kevés, és az idézés is szörnyű. 2 sor angol szöveget kell végigböngésznem, hogy rájöjjek, ki a tököm lett idézve. Arról nem is szóltam még, hogy a fórum angol, de ez csak hab a tortán. Aki nem beszél jól angolul, az megszívta. A smileyk is érdekesek, bár erről sajnos nem tudok hosszan nyilatkozni, mert a bal oldaliakból csak 2-t látok, és abból is az egyiknek csak a fél arcát. A többi fehér kockában piros x.
    + van ez az imported dolog. Hát ez meg mi a négylevelű lóhere? Mi alapján kap az ember ilyet? És ez tönkreteszi az aktuális fórumoldalt. Mondjuk ez teljesenmindegy, hála qa 10 hsz = 1 oldal rendszernek, mire az ember észbe kap, félszáz oldallal előrébb találja magát.

Dióhéjban ennyi a bajom az új fórummal.
    Rockerandraskam is vagyok.

Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Connylg Hozzászólás megtekintése
    Amit rod mondott az hatványozottan érvényes. Nem lehet még olvasni se normálisan, mutatja, hogy van új hsz, megnézem, erre a 20 perce írottat mutatja újnak, és örülhetek ha 2 refresh után megtalálom azt, ami tényleg új. Ötödszörre sikerült aláírást csinálnom, pedig mindig ugyanazt csináltam. A friend rendszer dettó el van cseszve, rodot még sikerült valahogy bevarázsolnom oda, de catert huszadik próbálkozásra sem tudtam tartós ottmaradásra bírni. Minden látogatáskor újra ott van azok között, akik várakoznak rám. Nem tudom, hogy neked most ott vagyok-e, cater.
    Taglistában nem tudom megnézni az embereket hsz szám/regisztráció/lakhely/akármi szerinti sorrendben, csak ABC sorrendben. A hsz-ek olvashatatlanok, 10 hsz egy oldalra iszonyú kevés, és az idézés is szörnyű. 2 sor angol szöveget kell végigböngésznem, hogy rájöjjek, ki a tököm lett idézve. Arról nem is szóltam még, hogy a fórum angol, de ez csak hab a tortán. Aki nem beszél jól angolul, az megszívta. A smileyk is érdekesek, bár erről sajnos nem tudok hosszan nyilatkozni, mert a bal oldaliakból csak 2-t látok, és abból is az egyiknek csak a fél arcát. A többi fehér kockában piros x.
    + van ez az imported dolog. Hát ez meg mi a négylevelű lóhere? Mi alapján kap az ember ilyet? És ez tönkreteszi az aktuális fórumoldalt. Mondjuk ez teljesenmindegy, hála qa 10 hsz = 1 oldal rendszernek, mire az ember észbe kap, félszáz oldallal előrébb találja magát.

Dióhéjban ennyi a bajom az új fórummal.
    Az kapott imported jelzőt, aki az importálás előtt regelt új felhasználót az előzővel azonos néven, mivel már az új név az adatbázisban benne volt, így a rendszer nem írta azt felül.

Regisztrált
    2008. Nov
    kor
    30

Alapértelmezett

Mondjuk az igazat megvallva ezt a travianos fórumskint simán rá lehetett volna ragasztani egy tök ingyenes simple machines fórumra is, és az szinte tök ugyanez.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett