Szavazás eredménye: mennyi a reális?

Szavazó
364. Itt nem szavazhatsz
  • 301+

58 15,93%
  • 101-300

56 15,38%
  • 41-100

75 20,60%
  • 21-40

56 15,38%
  • 11-20

47 12,91%
  • 6-10

36 9,89%
  • 3-5

36 9,89%
Oldal 22, Össz.:44 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 211 től 220-ig , össz: 435

Téma: támadások / perc

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: volfury
    ...Ha meg mondjuk 5 hibás bejelentkezés után letilt akkor arra meg ott van a proxy.

Tehát sokszor nem a te hibád hogy feltörnek, bár ha csinálnál egy 40 karakteres jelszót lehet elmegy a kedvük előbb utóbb.
    A bruteforce-os eljárással lehetséges a feltörés, persze ha találsz megfelelő proxyt. Én csináltam már ilyet párszor és nem könnyű proxyt találni. Persze van mikor szerencséje van az embernek. Annó még NT rendszergazda jelszót is törtem ilyen pörgetéssel..

Az az 5 hibás bejelentkezés után nem az ip-d tiltja, hanem a hozzáférést a felhasználóhoz (jobb helyeken), akkor pedig a proxyddal semmit sem érsz.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Büntetésben már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

bár ez off lesz de azért leírom

egyszer egy klántársamnak feltörték a faluját 16faluval és az ostoba hecker mit csinált elküldte a seregét egy másik klántársára katákkal full sereggel rablóval....szóval attól még hogy valaki feltör egy accot lehet komplett idióta :P

amugy ha én akarnám valakinek tönkrevágni a seregét a saját védőit a saját támadói gyepálnák el csakénmeg a a feltöréshez vagyok amatőr hála istennek :P

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Valaki írt egy gyereknek hogy hagyod magad feltörni vagy valami ilyesmi volt.
    Nos nekem is van programom amivel bárkit feltudnék törni ha megvan a felhasználóneve elkezdi találgatni a jelszót a kis a-betűvel kezdve és olyan 1 nap alatt meg is lesz + proxy és visszakeresni sem tudnak.
    Ha 8 karakteres a jelszó és van benne Nagybetű, szám, különböző jelek az is megvan egy fél hét alatt kb.
    ms-enként 400 jelszót próbál kb.
    Ha farmol valaki mondjuk egy top1-es rabló feltöröd elküldöd a seregét a szarba és minden nyersijét elküldöd akkor nemfog farmolni egy ideig.
    Tehát nem úgy törnek fel hogy hülye vagy és megadod, bármit fel lehet törni gmailt webet bármit ha nem is úgy hogy a konkrét jelszót szerzed meg de próbálgatással bármit fel lehet törni.
    Ha meg mondjuk 5 hibás bejelentkezés után letilt akkor arra meg ott van a proxy.

Tehát sokszor nem a te hibád hogy feltörnek, bár ha csinálnál egy 40 karakteres jelszót lehet elmegy a kedvük előbb utóbb.
    Apollo17hu vagyok s2-n. Jelszavam 11 karakter hosszúságú, csak az angol ábécé kisbetűit tartalmazza. Ha feltöröd, és ezt be is bizonyítod (pl. írsz saját magamnak egy levelet), akkor talán hiszek neked.
    Addig viszont...

...HAHAHAHAHAHAHA
    1. s2 - Apollo17hu
    1. s4 - R737FA
    2. s2 - Apollo17hu

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Tehát nem úgy törnek fel hogy hülye vagy és megadod, bármit fel lehet törni gmailt webet bármit ha nem is úgy hogy a konkrét jelszót szerzed meg de próbálgatással bármit fel lehet törni.
    hogy a fenébe töröd föl a webet?
    nah mindegy. a gmailt meg méghogyacsudábban töröd föl, asszem jön egy kapta sok rossz próbálgatás után. márpedig a google kaptáját rohadt nehéz feltörni ( szemmel is alig lehet kivenni) és mivel közben a jelszókat kell próbálgatni, én egyes és utána tízmillió 0-ra becsülöm a próbálgatások számát.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

én már sokszor leírtam a véleményemet... én a 301+-ra nyomtam de az szerintem is kicsit azért túlzás... bááááár: ha van megfelelő sebességű neted egy mp alatt min 5 lehetséges. ezt ha beszorzod 60-nal akkor pont 300 jön ki és még tegyünk hozzá +- 10-et, a böngésző pillanatnyi fagyása miatt vagy a net laggja miatt. csak kitartás kell hozzá és a megfelelő technikai háttér(nem a programokra gondolok).

szerk: és igen olvastam itt hogy a kisebb játékosok (lásd 10 év alatti GAMEREK) úgyis azt mondják ha vki jobban csinál valamit mint ők hogy biztos csítel... ez megfigyelhető bármely online játékban... te hát igen, felmerül a kérdés hogy kinek mi a reális. nekem a 300 reálisnak számít

mostanában kezdenek bejönni a fps játékokban főleg a a4tech gyártónál az hogy egerekre raknak 2x-es vagy 3x-os fire gombot. szal ha azt nyomod egyszer akkor 3-at kattint eléggé gyors sebességgel. és ha azt nézed ha vki tudja azt is megfelelően hasznosítani akkor eleve harmadát kell kattintani és ez ugyebár nem számít csalásnak mivel ilyen egereket akárki vehet...

huhh elégsokminden eszembe jutott így 2. nekifutásra)

píísz

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Én 1másodpercbe bele tudok sűríteni 3-5 támadást,ha elég gyorsan nyomkodok.ezek alapján egy perc alatt én uszkve 180-300támadást tudok indítani.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Hogy lehet annyit?? 1 másodperc alatt vagy ötöt??
    Hogy hogy hívnak? Gyere Ide!
    Hogy melyik utcában lakok? Hosszúban ami tele van házakkal!

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Attila
    Valaki írt egy gyereknek hogy hagyod magad feltörni vagy valami ilyesmi volt.
    Nos nekem is van programom amivel bárkit feltudnék törni ha megvan a felhasználóneve elkezdi találgatni a jelszót a kis a-betűvel kezdve és olyan 1 nap alatt meg is lesz + proxy és visszakeresni sem tudnak.
    Ha 8 karakteres a jelszó és van benne Nagybetű, szám, különböző jelek az is megvan egy fél hét alatt kb.
    ms-enként 400 jelszót próbál kb.
    Ha farmol valaki mondjuk egy top1-es rabló feltöröd elküldöd a seregét a szarba és minden nyersijét elküldöd akkor nemfog farmolni egy ideig.
    Ha meg mondjuk 5 hibás bejelentkezés után letilt akkor arra meg ott van a proxy.

Apollo17hu vagyok s2-n. Jelszavam 11 karakter hosszúságú, csak az angol ábécé kisbetűit tartalmazza. Ha feltöröd, és ezt be is bizonyítod (pl. írsz saját magamnak egy levelet), akkor talán hiszek neked.
    Addig viszont...

...HAHAHAHAHAHAHA
    Az én jelszóm 12 betűs, és csak unicode karakterekből áll.

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Szahin
    Akkor lenne érdekes, ha a másodpercenkénti ötbe benne volna lapok beállítása is...

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Calmarius
    Quote Eredetileg írta: Szahin
    Akkor lenne érdekes, ha a másodpercenkénti ötbe benne volna lapok beállítása is...
    Hmm, lehet hogy meg lehet csinálni. Vannak úgynevezett robotformok, beállítod a beviteli mezőket amiket kér, meg az értéket, és autómatizálva kitölti (nem script, nem is csalóprogram). Neked csak Ok-éznod kell, igaz 2x.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett