Oldal 3, Össz.:32 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 312

Téma: Bemutatkozás

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett Bemutatkozás

Sziasztok!

Róbert vagyok, 16 éves. Gyulán lakom, Békéscsabán a Gépészeti és Számítástechnikai Szakközépiskola és kollégium (GéSZIéK) intézményében tanulok. Szeretek travianozni :P, WoW-ozni, sakkozni, olvasni. Ennyi, ja és egy kérdés: Archangel, te versenyszerűen sakkozol?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2008. Jul
    kor
    25

Alapértelmezett

a városban nem igazán van verseny vagy csak én nem tudok róla,de már voltam 12 évesen egy versenyen ahol (egyedüli gyerekként)4. lettem
    te?
    nem akarsz egyet játszani itt a fórumon?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Hy all!!
    Kovács Patrik vook 13 éves (ez gondolom kiderült a nevemből). 2007 augusztus óta travizok RENGETEGET!!! S5-S6-S9-en vook Zolika1-patrik1995-kovipaci95 neveken. Szeretném kérni azt az embert aki feltörte S5-ön a zolika1 nevű profilt jelentkezzen az S9-en kovipaci95-nek és adja vissza a profilomat!!!
    10 éve focizok és pontosítva kapus vagyok. Országos 2. az oszitársam lett az 1. ne hívj ki párbajra
    Üdv:
    Patrick
    Akár hogy is fáj Hamilron a SZTÁR!!!
    A világon 3 zseni él. Azon gondolkozom ki lehet a másik kettő...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Ákos a nevem,15 éves vagyok,Ippon lakom.Hobbim a foci,travian,net stb.!imádom a rockot ls a metált és a guns'n roses énekeséhez hasonlóan képes vagyok bármien bolondságra és elvetemültségre a siker érdekében!

ROCK 4EVER!!!!!!!
    Biro

Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Axaar
    Ákos a nevem,15 éves vagyok,Ippon lakom.Hobbim a foci,travian,net stb.!imádom a rockot ls a metált és a guns'n roses énekeséhez hasonlóan képes vagyok bármien bolondságra és elvetemültségre a siker érdekében!

ROCK 4EVER!!!!!!!
    szia Ákos.
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_8368 <-itt regisztrálj, és akkor egy szegény kislány - akinek eltörték a szemét, és kiszúrták a lábát a vandál bálnák -, kap 0,52 forintot, hogy legyen elég pénze a szakszerű kivégzésre. Küldd el ezt a linket 342 embernek, és minden elküldött levél után kap még 0,23 forintot. Az élete csak rajtad áll.

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

mennyi Ákos van itt...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Archangel
    a városban nem igazán van verseny vagy csak én nem tudok róla,de már voltam 12. évesen egy versenyen ahol (egyedüli gyerekként)4. lettem
    te?
    nem akarsz egyet játszani itt a fórumon?
    ááááá ÉNIS!!!!!!!!
    van egy RAKAT sakkérmem meg oklevelem!!!!
    de kom
    Én travian mellett ezt nyomom!!
    http://www.hackthat.net/df/ddos/37286/index.hack Nagyon jó

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Sziasztok

Történemet sokan ismerik,'98.10.04-én születtem Bp.-n,és normál fehér a gatyám.Most kezdtem tájfutni,jelenleg is ezt teszem,csak képzeletben.Kedden lesz edzés.Hamarosan beérem a 10 évet.K***** jól bikázok,egyik 3.ikost berepítettem ma a kapubaXD.De télleg.Itt már Niotherg Randal és NR 1.0 néven is voltam.Csak az a hülye DC törölt.ÉS NEM TUDOK PMET ÍRNI!!!!!!!!!! most se.És Raggát halgatok.Copy cont.

Youtube

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Iceaac 2.0
    Quote Eredetileg írta: Niotherg Randal 1.2
    Sziasztok

Történemet sokan ismerik,'98.10.04-én születtem Bp.-n,és normál fehér a gatyám.Most kezdtem tájfutni,jelenleg is ezt teszem,csak képzeletben.Kedden lesz edzés.Hamarosan beérem a 10 évet.K***** jól bikázok,egyik 3.ikost berepítettem ma a kapubaXD.De télleg.Itt már Niotherg Randal és NR 1.0 néven is voltam.Csak az a hülye DC törölt.ÉS NEM TUDOK PMET ÍRNI!!!!!!!!!! most se.És Raggát halgatok.Copy cont.

Youtube
    Ki az a DC? Dr Cordon? Ő nem rohadt! Hh nem tudsz PMet írni? Am nagyvezír, életrekeltél Régen láttalak itt a fórumon...
    Dr.Cordon egy fasz.Köcsög.Szemét.Nem tok.és kapcsolatba kéne lépnem az adminnal,de 22es csapdája,mert ahhoz hogy levelet írhassak az adminnak,kell hogy tudjak.Ehhez meg kell az admin.

Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

War vagyok, de szólítsatok csak War-nak.
    WarRock.net ->innen a nevem
    Röviden, tömören.
    Gyertek a travianforum chat-re! A Travian Chat-ben írjátok be: /join travianforum.

[INNEN] http://www.travian.hu/?uc=hux_16384 [REGELJ]

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett