Oldal 12, Össz.:32 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 111 től 120-ig , össz: 312

Téma: Bemutatkozás

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Meanlorn's Avatar
    Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Calmarius Hozzászólás megtekintése
    Én vok Calmarius, átlagos travian játékos, 1 éve travianozok, és kezdem már nagyon unni...
    És épp ezért egy másik hasonló játékot csinálsz

" A kamikazéknak mondták mindig,hogy banzáj "

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Helló, én egy tizenöt éves mátészalkai diák vagyok, augusztus óta travianozok, szeretek gépezni, olvasni és zenét hallgatni (főleg rock). Az S9-en vagyok fenn XYZZS néven.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete rzdm's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Háát én is 15 éves fiú vagyok ,Budapesten élek, tanulok...
    Kedvenc sorozatom a Stargate.( régen ment a tv2-n., most a Sci-fi-n megy )

Még a legelső travian S1-en játszottam 2007 közepétől végéig, most itt az S4-en és egy másik internetes játékon az ikariamon játszom Aelies néven.
    You never walk alone.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Kedves Sankó-_- barátom.

Mielőtt az általam ismert legbecsületesebb embert, Archangel226-ot, azaz Nimo-t megpróbálnád befeketíteni, koholt és kitalált vádak alapján, csak azért, mert az életben nem értél el semmit, és mert a játékban is a folyamatos szövetségszegés, hazudozás, támadások, és minden vezetővel való összeszólalkozás után, végül kitettek, inkább előbb mesélj Magadról...

Meséld el azt is, hogy azért lettél törölve a travianról, mert az MH-nak is káromkodó levelet írtál, mert a mocskolódó leveleid eljutottak az MH-hoz és az adminhoz is... És még sorolni lehetne, ez csak az amit már rég tud Rólad mindenki, no meg hetek óta a körülötted folyó balhék, és hazudozásaid...
    És én voltam az, aki Nimonak előre mondtam a szerver elején, hogy ne vegyen fel Téged az új klánba, mert már az előző szerveren is a HÓD tagjaként, rengetegen utáltak bunkó stílusod, és kezelhetetlen személyiséged miatt. Akkor már ugyan emiatt rengetegen ki nem állhattak, és sokan tudták milyen korlátolt ember vagy… De ő javíthatatlanul mindenkinek lehetőséget ad, míg ő nem tapasztalja, hogy sajnos az ilyen embereken mint te ő sem tud segíteni (akármilyen szeretettel fordul is feléjük)...

Csak azért regisztráltam ma ide, mert hallottam a balhéról, és én szeretném elmondani az igazat.

És akkor Archangel226, azaz korábbi nevén Nimo226-ról.
    Nimo226, aki a PPL kláncsalád megalapítója volt, 2 magyar speed szervert nyert az ő általa vezetett és alapított kláncsalád (a harmadikat is állítom, hogy csak azért nem, mert nem indultak/indultunk), úgy, hogy a Magyarországon első magyar speed szervert az ő általa és nála felépített csoda nyerte meg.
    Egy olyan klánt hozott létre, amely méltán büszke lehet az eredményeire, de ennél sokkal fontosabb volt, hogy becsületével, odaadásával, hűségével és emberszeretetével egy olyan eszményt hozott létre, amit soha egyik másik klán sem.
    Én őt az első magyar speed szerveren ismertem meg, tehát már több mint 1 éve, minden klánjában benne voltam, a travian kapcsán aztán később élőben is találkoztam vele, és ez csak jobban megerősítette bennem a róla kialakított képet. Nimo226 azaz Gábor az egyik legbecsületesbb, legodaadóbb, és legértékesebb ember, akit valaha megismertem.

Erről ennyit.

Neo

Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

karikó péter vagyok.
    17 éves
    vendéglátásban tanulok.
    imádom a traviant 7-es szerveren vagyok fenn. hát tömören ennyi

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Sziasztok
    A névnapom Juli 21, de én Juni 21-kor regisztráltam az első falumat 2008-ban. Ekkor még csak a saját falumról volt fogalmam és nem is gondoltam, hogy mások is játszanak mellettem és veszélyt jelentenek rám. Mar kb a 3. napon ezt felfedeztem és maximálisan az épületek fejlesztésének kezdtem gondolván, hogy attól könnyebb lesz és a 200 népességű falumban még kb 100 nyersanyag jött óránként. Majd sereget gyártottam és megalapítottam a DEN, Diktatórikus-Erős-Nagy klánt, amit azóta is többször megalapítottam már, legutóbb a 8ason. A seregem egyszer se volt nagyobb 200 főnél akkor még. De most mi van? Már csak a 8ason játszom és a saját klánommal is felhagytam, amit újra megalapítok, ha vége lesz a 8asanak és indul egy szerver, de ez még a távoli jövő. Most az F.H.S.1. klánban vagyok, ahol vezető szerepem van, teljes jogú tag vagyok és én vezetem a klán megjelenési részét és külpolitikáját. Így én vagyok a legismertebb és terjesztem a klán jó hírét. Ezen felül még jó ismerőseim is vannak. Ahhoz képest, hogy már van akinek 30 faluja van, nekem egy és biztonságban érzem magam, mert jóban vagyok a két legerősebb szomszédommal, akik idáig megtámadtak a 8as pályafutásom során. Azóta se támadtak meg és csak 2 ládzsásom halt meg egy falba ütközve a 200ból. Most több mint 800 fős a seregem. Hetente 80 ezret farmolok, ami most még elég nekem. A nevem több helyen is feltűnik, így nem csoda, ha máshol is találkoztok vele.

Üdv Den Dani

Regisztrált felhasználó most érkezett xtomeex's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

helló mindenki!
    Tomi vagyok,Zalaegerszegen élek és 14 éves vagyok.
    jah meg szeretem a pizzát!
    és egy éve travianozok
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2008-12-09 16:39.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

Nah akkor én is:

Hello mindenkinek!
    Zsolt vagyok és 15 éves 1.éve travianozok és hát Mást nem tudok IRNI magamról

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt kovacsgellert's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Smile

Helló!
    Kovács Gellért vagyok, erdélyből(remélem nem gond...).
    Hobbik: Olvasás, Számítógép, Gördeszka, Bicikli
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2008-12-14 11:44.

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Sziasztok!

Timi vagyok és Nógrád megyében lakom. Ha nem travianozok akkor dolgozom, olvasok, vagy kirándulok.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett