Oldal 26, Össz.:26 ElsőElső ... 16242526
Eredmény 251 től 256-ig , össz: 256

Téma: Világcsoda

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bezúziux's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte playerK's Avatar
    Regisztrált
    2008. Nov

Alapértelmezett

http://www.youtube.com/watch?v=-vPYa...89B1BF&index=5

Itt igaz, csak nagyraktárat szed le a gyerek, de attól függetlenül elég pöpec a 17k katapult. : )

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Bezúziux Hozzászólás megtekintése
    Nos erről van egy elképzelésem, akárhány faluja is van, teljesen mindegy, mert egyetlen, a főfaluban csinált meg rengeteg egységet és a többi faluban állomásoztatta őket. Elvégre 27k Chaesaris+40k Birodalmi+Rengeteg faltörő/kata.
    Ez 200ezres búzafogyasztást is elérheti, amit már végképp lehetetlen állomásoztatni egyetlenegy faluban, akkor sem, ha az főfalu. Normálon 50ezret sem lehet elérni főfaluval, de már 40et is iszonyatnehét. Ha 40, speeden, annak 3Xsa akkor is csak 150, de nem 200ezer vagy több..

Szerk.: 65ezer Chaesaris+128ezer Birodalmi+katák és faltröők, kb 400ezerbúzatermelés.

de egész jó kis módszer ez, így nem a kis csapatai halnak meg folyton, hanem egyben küld egy hatalmasabbnál hatalmasabb sereget, amivel sokkal többet fog rombolni a csodán és az elenségnél is több hal meg, nála meg kevesebb.
    Legutolsó módosítás sylvanor által; dátum: 2009-05-08 20:45.

Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Ezek 5 épületben épültek tehát biztos, hogy nem főfaluban (elvégre ott nem lehet nagy kaszárnyát meg nagy istállót csinálni)
    Szerintem ezt egy 15 búzásban csinálta ahol 10-es az összes búzaföld és a nagyját egy olyan főfaluban tartotta el ahol minden 16-17-es volt

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Bezúziux Hozzászólás megtekintése
    Ezek 5 épületben épültek tehát biztos, hogy nem főfaluban (elvégre ott nem lehet nagy kaszárnyát meg nagy istállót csinálni)
    Szerintem ezt egy 15 búzásban csinálta ahol 10-es az összes búzaföld és a nagyját egy olyan főfaluban tartotta el ahol minden 16-17-es volt
    Akkor nézzük 15ös falu, 15db 15ös szintű búzatermelővel(speeden), malom, pékség, oázis
    15*2400=36.000, ha mind 15ös szintű
    36000*2.5=90.000, ha van 5ös pékség és malom+100%termelés oázisból, de lehet akár 150%is(vagy ahhoz elegendő oázist már nem lehet össze szedni?), akkor
    36000*3=108.000
    Már ez se csúnya egy faluban(azért nem 16ossal számoltam, mert ahhoz már 3 Magtárat kell építeni, szal az egyszerűség kedvéért).
    És ha bele gondolunk, hogy ha az a 400ezer búzafogyasztású sereg mindegyszálig Birodalmi lenne, hmmmmm... kevesebb, mint fele olyan lassú, de jóval több támadóerő. Jobban megéri. (kellen is idő bőven, hogy ezt mindet le gyártsuk egy faluban xD)

Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

de ezek felépítik 17-ig.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett