Szavazás eredménye: Hol is legyenek a natar faluk?

Szavazó
491. Itt nem szavazhatsz
  • a megszokott helyükön

149 30,35%
  • véletlen helyen

342 69,65%
Oldal 42, Össz.:44 ElsőElső ... 324041424344 UtolsóUtolsó
Eredmény 411 től 420-ig , össz: 431

Téma: s3.travian.hu Natar pozíció

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bad Boys Riki's Avatar
    Regisztrált
    2008. Mar
    kor
    23

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Sir Vencel
    Szavazzatok arra, hogy ne a megszokott helyre kerüljenek a natarok...
    Így egy egész kláncsalád bukik
    Méghozzá a VVK!!!!!
    Csak azért mondom mert engemet kiraktak ok nélkül és hát...így akarok bosszút állni rajtuk amiért lenézték az embert és azt hitték hogy majd mindenki, bocsánat a kifejezésért, de a seggüket fogja nyalni...
    A sok beképzelt ember...
    én azért nem így dönteném el...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dark Glorious

Te HheurékaA sajnálom, hogy ezt kell mondjam de nem vagy százas.
    Horolo rendkivül okos csak ti ezt még nem vettétek észre,mint eddig senkin sem.
    Ez a fórum elején van, és a fórumhoz tartozik, és sajnos azok a szemétládák is szavazhatnak, akik nem s3-asok.
    Hmmm aha,tehát mindenki szemét láda,én, boci, cys, darkman.És még az a jó édes anyád is aki a világra hozott téged.

Ez pofátlanság mivel csak azért szavaznak véletlenre, mert f..z alakok, akik csak imádják a kárörvendést, akiknek az az élvezet, ha más megszívja, akik meg sem érdemlik, hogy a travianban játszhatnak, és ha találkoznék velük ezen a szerveren mindent elkövetnék, hogy ilyen emberek ne maradjanak sokáig, mert ők nem játékosok, csak zűrkeltők, bajkeresők.
    Nos tudok mi "f..z alakok" nem azért szavazunk, hogy nektek legyen rossz hanem azért, hogy bebizonyítsátok ti gyáva férgek(tisztelet a kivételnek) bebizonyítsátok, hogy megtudjátok állni a helyeteket némi komplikáció alatt.
    Tudod itt is van mélyen tisztelt barátom aki az S3-on
    játszik nagy népességű és mégis a véletlenre szavazott, mert neki a játék a fontos és nem a győzelem.
    Én amondó vagyok, hogy megmondjam mire szavaztam:
    a megszokott helyükön legyen.
    Miért? Egyszerű 4 hónapja erre készülünk. Aki csak pár hónapja kezdte, és véletlenre szavazott, az csak azért tette, mert ő úgysem lesz benne a végjátékban.
    Nem mindenki olyan gyáva ******* mint te.És kit érdekel, hogy ti erre készültetek?Mondta valaki hogy fixek lesznek a natar kordinátái?

A végjáték a 9-10 legnagyobb kláncsaládok között fog lezajlani, mint a LEGENDA, ÉKES, HOLNAP, DSI, NB, VVK, BH, HORDA, UW (és még valamelyik). Akik nem tagjai ezeknek a kláncsaládoknak csak reménykednek, hogy lehessenek, mert nem fogják részüket venni a végjátékból és örülhetnek, ha nem farmként élik azt végig.
    De büszke vagy magadra,de fogadjunk, hogy a te drágalátos klánod nélkül nem lettél volna olyan középszintű.ha nem lett volna klános aki megvédjen akkor örültél volna annak ha nem lettél volna farm.
    Néhányan készülünk csak, mint azt korábban írták többen is? Ezeknek a kláncsaládoknak az össz-létszáma körülbelül 3500-4000 játékos. Ez azért nem kevés, és a nem a szerencse győzne.
    Gyözzön a szerencsésebb, az nem fair, hogy begyüjtitek magatok mellé a fél szervert.
    A travian nem a natarok érkezésével kezdődik, ők csak a végkifejlett, azoknak a megtestesítői, amiért együtt dolgoztunk hosszú hónapokon át, amiért stratégiáztunk, küzdöttünk, harcoltunk, ahol megmutathatjuk, hogy mennyit is ér a tudásunk, azok a cselekményeink, és döntéseink amiket idáig hoztunk.
    Igen, ha véletlen lenne akkor bebizonyítanátok azt, hogy nem csak az aranyaitok miatt vagytok ott ahol.
    Ha a natar faluk nem a megszokott helyeken lesznek, akkor igazából az eddigi munkánk, törekvéseink, harcaink, veszteségeink, alig fognak valamicskét érni.
    De számítanak, a helyekért nem kellett harcolnotok, azokért csak kikellett menni és utána az egész szervert ki sim cityztitek.

Ezzel csak azt példáztam, hogy a véletlen natar faluk, olyanok lennének, mint ha megváltoztatják a tételsort, és amilyen peches pont azt húzza.
    A két dolognak semmi köze sincs egymáshoz, én is vizsgáztam már angolból olyat húztam amiról nem tudtam, hogy benne van mégis elmondtam 5-ösre.
    Mi felkészültünk a natarok érkezésére, de ha mondjuk véletlennel berakják pont a faluid mellé, ami mindentől messze van, hát akkor a faluidat hamarabb elfoglalják, mint amire bármilyen segítség is érkezhetne. És a te játékod ott végett is ért.
    Gondolj arra,hogy a hülyeségetek miatt mellétek nem fog kerülni,nem tudom, hogy nállatok melyik volt az a balga aki elkezdte nálatok azt terjeszteni, hogy fix helyen lesznek.És hidd el, hogy ha melléd kerülne, és egyedül lennél ott egy szempillantás alatt elfoglalnák a faluidat,mielött te nyávognál a klánodnak.
    Ezen elgondolkozhatnának az érintettek, mert akik nem itt vannak hanem más szerveren, azok úgyis ellenünk vannak, aztán pedig a saját szerverükön a megszokott helyre fognak szavazni mindannyian (kivéve amelyik gyógyós).
    Te egy nagyon hülye és rettentően gyáva lény vagy.Azért hülyézel le embereket mert ők nem csak a győzelmet látják hanem a játékélményt is.

Azt kell, hogy mondjam a nagy klánok rendkívül gyávák és lusták.

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Ugyan nem játszok ezeken a szervereken, de tavaly május óta játszok elég komolyan! Nekem az a véleményem a dologról, hogy maradjanak, ne szívjanak akik eddig annyit készültek! Legyen úgy, hogy akkor az újonnan induló, vagy esetleg újra induló szervereken változzon, hogy senki se úgy készüljön, hogy pontosan tudja, hogy-s mint! Mint régen S1-en és az 1. hux-on! Abban volt az izgalom!
    Balazzs

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

cater
    Azt kell mondjam rendkívűl buta hozzászólást sikerült összehoznod. Egyvalaki hozzászólásából levezettél egy korlátolt kijelentést.
    A belső szavazásnál már leírtam a véleményem random fix ügyben, ha kivácsi vagy ott olvashatod.

Az én meglátásom , csak azokat nem érdekli a győzelem akik esélytelenek rá.

"De számítanak, a helyekért nem kellett harcolnotok, azokért csak kikellett menni és utána az egész szervert ki sim cityztitek."

Van aki harcolt érte, és van aki nem, a -bH- és a N.ATO egyszerre költözött a fix koordra, meg lehet nézni ki van ma is ott. Az ÉKES nem véletlenül akar random natart (ez az én véleményem, persze lehet tévedek)

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: i123
    Azt kell mondjam rendkívűl buta hozzászólást sikerült összehoznod. Egyvalaki hozzászólásából levezettél egy korlátolt kijelentést.
    A belső szavazásnál már leírtam a véleményem random fix ügyben, ha kivácsi vagy ott olvashatod.

Az én meglátásom , csak azokat nem érdekli a győzelem akik esélytelenek rá.

"De számítanak, a helyekért nem kellett harcolnotok, azokért csak kikellett menni és utána az egész szervert ki sim cityztitek."

Van aki harcolt érte, és van aki nem, a -bH- és a N.ATO egyszerre költözött a fix koordra, meg lehet nézni ki van ma is ott. Az ÉKES nem véletlenül akar random natart (ez az én véleményem, persze lehet tévedek)
    i123 igazad van! A -bH- nagyon régóta elkezdte a kiköltözést!) Még én is tagja voltam anno, csak sajnos töröltem! Utólag legalábbis már ezt mondom!
    Balazzs

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Talán lehet hogy nem is az Ékes hibázott. lehet nem az a játék hogy ráül valaki a koordinátára? Végülis igen, a nagy klánok égtájakat uralnak. De mégis csak 1 pont a lényeg. Ergo nem a játék a fontos valakinek hanem a győzelem.

És ha olvastad volna más "kitelepülő" klánok tagjai is voksoltak véletlenre, és itt megaklánokra gondolok. Ezt mivel magyarázod?

Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Balazzs emlékezünk rád te üldögéltél egy 15 buzáson, majd szó nélkül töröltél, mert inkább s6 on játszol vagy s4 en már nem tudom, mert top 4 klánba vagy...
    Ne aggódj nekünk/nekem ilyen játékos nem hiányzik aki önfejű módon csak magára gondolt meg, hogy minnél top abb klánba legyen, ha nem te töröltél volna akkor a klán tüntet el a rácsról. "Mi csapatként játszottunk és most se teszünk másképpen"

Ha véletlen nem azaz ember vagy akire gondolok akkor szíves elnézésed kérem, és a fenntebb írtakat tekintsd semmisnek.

FC

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

FC te kicsit el vagy tévedve!)
    Azért mentem át S5-re mert megalapítottam az FGárda+K-t és mivel én vezettem és top 5 volt nem volt időm annyi mindenre! ennyi! Az a helyzet, hogy a barátnőm nekem fontosabb volt az összes szervernél! :P
    Balazzs

Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Túlzottan nem érdekel mi fontosabb és mi nem az a lényeg hogyan léptél el meg persze hogyan is játszottál, ha legalább elköszönsz akkor no problem.

De ez a múlt sok sikert a továbbiakhoz.

FC

Regisztrált
    2008. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Krytos
    Talán lehet hogy nem is az Ékes hibázott. lehet nem az a játék hogy ráül valaki a koordinátára? Végülis igen, a nagy klánok égtájakat uralnak. De mégis csak 1 pont a lényeg. Ergo nem a játék a fontos valakinek hanem a győzelem.

És ha olvastad volna más "kitelepülő" klánok tagjai is voksoltak véletlenre, és itt megaklánokra gondolok. Ezt mivel magyarázod?
    Ha nekem írtad, én nem mondtam hogy az ÉKES hibázott, azt mondtam érthető hogy randomot akar, ezt kívánják az érdekei, de nem gondolom hogy azért mert így izgalmasabb lesz, mert ugye ez a legfőbb érv ami itt elhangzott eddig.
    A ráülés megint érdekes, de mégegyszer nem írom le.

Miért kéne magyaráznom? A benti fórumot végigolvastam számomra az a mérvadó, mert ugye én nagyon okos emberke vagyok mégse szavazhatok Szlovákiában, ez a kérdés az S3 belügye.
    DSI fixet akar, Holnapnak szerintem nincs egységes álláspontja, nekik ugy tünik mindegy, ÉKES ről írtam.