Szavazás eredménye: Hol is legyenek a natar faluk?

Szavazó
491. Itt nem szavazhatsz
  • a megszokott helyükön

149 30,35%
  • véletlen helyen

342 69,65%
Oldal 39, Össz.:44 ElsőElső ... 293738394041 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 381 től 390-ig , össz: 431

Téma: s3.travian.hu Natar pozíció

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dark Glorious
    Quote Eredetileg írta: HheurékaA
    Quote Eredetileg írta: Wanev
    Na ez király sokan erre készülünk hónapok óta erre kívülállók döntik el mi legyen
    Most ez komoly ??? Vagy csak admin te vagy tréfás kedvedben??
    az ilyen játékosokat bannolni kéne. -20-as empátia. egyáltalán hogy jutott eszedbe, hogy a fórumos szavazás beleszámít?

Te HheurékaA sajnálom, hogy ezt kell mondjam de nem vagy százas.
    Persze, hogy a fórumos szavazás dönt.
    Nem az amiket ide beirogatunk, hanem a fórum elején:
    Hol is legyenek a natar faluk?
    véletlen helyen
    a megszokott helyükön
    te direkt vagy ilyen hülye?
    szerinted egy 400 szavazatos állás alapján, amibe bárki szavazhat, vagy egy 2900 szavazatos állás alapján amibe csak az érintettek szavazhatnak fog dönteni?
    na, szerinted?
    tudom mit írt, hogy ez alapján, de szerintem mivel oda lényegesen többen szavaztak az alapján fog.
    -

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Pj0tr
    Off.:
    Aki közép szinten nem tud 4-5 jegyre érettségizni magyar töri matek angol német tárgyakból az egyszerűen hülye. Primitív vizsgák, tesómék 10-ben végeztek most és 90% fölé írja nyelvi érettségiket. Én 2* írtam eddig töri emeltet, mindkettő 95% fölött. És mielőtt jön a szöveg van életem, 30 óránál többet nem tanultam egyikre sem.
    (Az, hogy hülye, szerintem túl nyers... Attól, hogy valaki könnyen meg tudja csinálni, az nem jelenti azt, hogy aki nála rosszabbul szerepel, az hülye.

Pl.: engem abszolút nem érdekel az érettségi, mert matekból meg fizikából oktv eredmény alapján 100% emeltet kaptam, és duplázással maxot viszek (azt is csak azért, mert a keménymag mind 2. és a 3. kategóriában volt, mák) Csak a szóbelire készülök, mert a bizottság előtt azért nem kéne besülni...)

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Most úgy szvsz ez a vita a natarokról olyan, mint a nemesség meg a jobbágyság ellentéte volt régebben a történelemben. Most a top100-as azt mondja, hogy nehogy már a 10 népességű mondja meg, hogy hol legyen a natar, míg az egész szerver azt mondja, hogy nehogy már csak annak a pár játékosnak a szava számítson.

Akárhova kerülnek azok a falvak, abból biztos, hogy nagy balhé lesz, mert lesznek páran, akiknek savanyú lesz a szőlő. de sokat úgy sem számítana, mert a falvak a belső zónában lesznek a nagyok közelében.

Szerintem Dark se tudhatta, hogy milyen hatása lesz annak, hogy szavazást ír ki, de hát adott volt a lehetőség, hogy eldöntse, hogy fix vagy véletlen legyen. Szerintem legfairebb, hogy döntsék el a játékosok maguk. Ott van a belső fórumon a szavazás, mindenki szava 1 ér, ez olyan mint a népszavazás. Legdemokratikusabb választás...

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Wanev
    Na ez király sokan erre készülünk hónapok óta erre kívülállók döntik el mi legyen
    Most ez komoly ??? Vagy csak admin te vagy tréfás kedvedben??
    az ilyen játékosokat bannolni kéne. -20-as empátia. egyáltalán hogy jutott eszedbe, hogy a fórumos szavazás beleszámít?

Te HheurékaA sajnálom, hogy ezt kell mondjam de nem vagy százas.
    Persze, hogy a fórumos szavazás dönt.
    Nem az amiket ide beirogatunk, hanem a fórum elején:
    Hol is legyenek a natar faluk?
    véletlen helyen
    a megszokott helyükön
    te direkt vagy ilyen hülye?
    szerinted egy 400 szavazatos állás alapján, amibe bárki szavazhat, vagy egy 2900 szavazatos állás alapján amibe csak az érintettek szavazhatnak fog dönteni?
    na, szerinted?
    tudom mit írt, hogy ez alapján, de szerintem mivel oda lényegesen többen szavaztak az alapján fog.
    egyik sem fog dönteni. dark fogja eldönteni.

Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Ezen elgondolkozhatnának az érintettek, mert akik nem itt vannak hanem más szerveren, azok úgyis ellenünk vannak, aztán pedig a saját szerverükön a megszokott helyre fognak szavazni mindannyian (kivéve amelyik gyógyós).
    Mindenkinek további szép játékot.

Üdvözlettel Dark Glorious az s3 szerverről!
    más szerveren nem lesz szavazás.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Ez a kifogás tetszik, mert ki akarnak tolni a nagyokkal.

Talán nem ezt kéne hangoztatni, hanem bebízonyitani hogy minden helyzetben megállja a helyét a klán.

Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Én is játszom S3-on.

Nekem az a véleményem, hogy a random elrendezés mindenképpen izgalmassá tenné a dolgot.
    És vicces, mert ha jól értem, itt pár mezőt jelentő eltérésről megy a vita, nem pedig arról, hogy mondjuk 6 falu menne délkeletre, 1 meg északkeletre, stb.

Egyébként akkor esett nagyot másodszor az én szememben az egész travian, mint JÁTÉK élvezeti értéke, mikor kiderült, hogy mindig ugyanazon helyre kerülnek a natarok (először akkor, mikor kiderült, hogy pénzen vett aranyért menyi minden előnyhöz lehet jutni). Így sok embernek csak arról szól a játék, hogy vettek maguknak egy rakás aranyat, és aztán azzal kényelmesen kitelepedtek a megadott koordinátákra, aztán vártak. Tisztelet persze a kivételnek, nem mindenkinek! De több fenti hozzászólásból is ezt szűrtem le. Nem is értem, hogy ebben mi a stratégiai játék??? (Még szerencse, hogy voltak a hónapokig tartó háborúk. Legalább ennyi)

Ez a travian arany és a fix koordináta dolog olyan, mint a pénzért vett szerelem : semmi izgalom, fizetek, és tudom mit kapok érte. Bezzeg ha szívből akarsz meghódítani valakit... Izgalmas és kiszámíthatatlan, de jó taktikával nyert ügyed van.

Amúgy egyszerűen NEM ÉRTEM, mi baja van itt az embereknek. Akik igazán nagy stratégák, vagy jól szervezett klánban/szövetségben vannak, azoknak nem jelenthet gondot egy ekkora változtatás!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Egyetértek az elöttem szólóval.

Aranyam nekem is van s3-on de amikor anno kezdtem (szerverinditás) akkor még nem volt tudomásom a dix koordinátákról. Kicsit érdekesen veszi ki magát hogy tényleg a nagy stratégia hogy ráülünk egy koordinátára.

Mindenki mindig a pénzét követeli.

Akkor én is kérem mert nem azért fizettem hogy más rajta üljön a koordinátákon. (csak viccelek én a játékért fizettem nem a helyért)

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Utobbi ket gondolathoz tennem hozza.
    A szerver indulasakor valoban meg nem lehetett biztosra tudni hova kerulnek a natarok, de mar az elso honapokban kiderult, hogy ismetlodnek a kordinatak (speed, S1, kulfoldi szerverek). No ekkor mit tesz egy stratega. Megvarja mig mas kitelepul es neki lottek ? Nem, imkabb megy o kitelepulni, megorizni*/novelni az eselyeit. Szoval nem az a strategia, hogy raulunk egy kordinatara, azert tesszuk azy, hogy eselyunk megmaradjon.

Dark elorejelzese szerint valoban nem lessz eget rengeto valtozas, tizen-otven valahany mezo elteresek lesznek. Kivetel a 200as kordinata feletti falvak/tervek amik teljesen megszunnek. Oda volt a legnehezebb kitelepulni es ok veszitenek a legtobbet.

Abban is egyetertek, hogy a legizgalmasabb a veletlen lenne es a jovoben tutira feldobja a jatekot, nagyobb lessz a taktikazas es a versenyfutas, mindez csakis a megjelenesuk utan, mindossze par nap alatt kel megtalalni a legrovidebb es leghatasosabb strategiat.
    Az S4 es S5 is fel tud meg kesuzlni a veletlenekre, de a tobbiek bizonyosan, ok most allnak azon a reszen hogy kitelepulni kellene, nem fogjak megtenni, szoltak nekik idoben.
    Maga a veletlen natarok egy jo huzas, csak nem ebben a formaban. A foloseleges munkaert, idoert es aranyert kar. Aki kitelepult, az tudja igazan hogy mit is mondok. Ugyanazon idobol, munkabol es aranybol lehetne sokkal tobb katonad, sokkal tobb falvad es elkerultel volna egy-ket honap unalmas karavanozasokat.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

nem igazán értem. nincs benn a szabályban, hogy oda kell tenni... akkor minek a sirás? én is kitelepültem amúgy. jó tudni, hogy a 200 feletti poz-ok megszünnek. ez naggyon jó hír. (öngúny)
    az s2-n az insejp kitelepült falvakból katázta szét a szerver csodáit, ha jól láttam... (igaz, ők arra készültek, gondolom én).

gondolom, aki most natar falut fog, sokat fog aranyozni a tömőfalukhoz (meg a klántársai is). ez jó a tulajnak... (elsősorban magamon röhögök)

ugyanakkor nem lesznek akkora méretű seregek a ww-kben, remélem, ami jót tehet a végjátéknak talán...
    Na ne már...