Oldal 76, Össz.:77 ElsőElső ... 266674757677 UtolsóUtolsó
Eredmény 751 től 760-ig , össz: 769

Téma: Érdekes levelek . (név nélkül)

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte galator's Avatar
    Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Nyugi Günther nem én irtam a levelet, csak nem tetszik, hogy ilyenen csámcsogtok,ahelyett, hogy már valami jó dolgot csináltatnátok a németekel, amire azt lehet mondani, hogy na ez frankó dolog. A verseny szerot kivetétek, a T4 úgy rossz ahogy van élvezhetetlen a játék a sok szerver elakadás,miatt, szóval ilyenekre kéne odafigyelni nem arra, hogy xy kiakad a sok külföldi játékosra. Egyébként ha már itt tartunk nekem se tetszik, hogy elözönlik a magyar szervereket, mert tapasztalatból tudom, hogy csalnak. Egy csomó külföldit nyomtam már fel a Mhknál és sok esetbe lettek zárólva, szóval nem tísztán játszanak sajnos.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Guenther's Avatar
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Te tapasztalatból tudod azt is, hogy mindenki csal...de én meg tapasztalatból tudom, hogy a külföldiek aránya átlagosan 10% alatt van, ide értve a külföldön élő magyarokat is.

A németek meg egyelőre nem a mi beosztottaink, hanem fordítva. Szóval ha valaki csináltatni fog valakivel vmit, akkor azok nem mi leszünk a németek irányába, hanem fordítva...

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Ezt te állitod, hogy szerintem mindenki csal , nem mindenki de nagyon sokan és még a felét se tudjátok kiszürni
    Én is csaltam egy csomószor van tapasztalatom elhiheted, ráérzek, hogy ki az aki csal.
    Örült vagyok nem hülye
    Az emberi agy az ember leg bonyolultabb szerve, percenként képes változtatni az ember viselkedését

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Én meg múltkor elkezdtem atombombát gyártani. Most már tökre tudom melyik országnak van atombombája...

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Akkor tegyél meg egy szívességet, dobd már rá munkaidőbe a Parlamentre azt a atom bombát
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Nem mondtam, h sikeres voltam...sőt...igazából nem jutottam sokra, akárcsak te a multijaiddal.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

A tísztességes játékal se jutunk sokra , mint látod van is zugolodás bőven, és megsugom ez csak fokozodni fog.
    És itt nem az a próbléma, hogy én egyszerre regizek 3 multi accot, az elenyésző, hanem az, hogy minden 30 kockából 20 olyan BOT-ot meg scriptet használ amiről sose fogsz rájönni, hogy csal az illető. Ismerek olyan emberkét aki röhögve feltudná törni itt a legnagyobb oszlopos accok jelszavait is.Történtek is ilyen dolgok elég gyakran igaz? Vagy ezt is tagadod? Ja tényleg a fórumot is feltörte valaki most jut eszembe.De á egyáltalán nincs itt más csaló csak én mi? Na ne röhogtes Günther.
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Te már megint miről beszélsz? Azt írtad, hogy mert te csaltál tudod zsigerből ki csal. Nagyon nagy ostobaság. Te azok közé a csalók közé tartozol, akikben 0 ravaszság van, rájuk írjuk azt, hogy amatőr multis, levélváltás után multik törlése, főfelhasználó büntetése. Nincs min gondolkodni, egyértelmű az eset. Az egyetlen probléma az, hogy te és hasonszőrű emberkék -amellett hogy nagy károkat nem okoznak, de mégiscsak jogosulatlan előnyhöz jutnak- az igazi trükkös csalásoktól veszitek el az MHk idejét, mert nem elég hogy arcátlanul csalsz, még meg is magyarázod, de ha az MH elkap olyan szennyáradatot zúdítasz a fejére, hogy már minden MH alapból tudja aláírásod nélkül is, hogy te vagy az.
    Tehát a te csalási tapasztalatod egyenlő a 0-val, kb az alap dolgokkal sem vagy tisztában, így azt sem tudod megmondani ki csal vagy ki nem. Személyes tapasztalatom veled, hogy mindenkire rámondod a csalót aki neked árt/antipatikus/erősebb, mint te/valamilyen kapcsolatba kerül veled.
    Feltörések? Persze hogy vannak. A felhasználók felelősségéből eredendően. Kiadott jelszók, amit 10 másik ember tudott, Csaba felhasználónak csabika jelszó, és még sorolhatnám. Soha, egyszer nem volt olyan eset ahol tényleges, informatikai értelemben vett szoftveres feltörés történt. Sem bruteforce, sem kémprogram, trójai, semmi. Phising, social engineering, az igen, szinte mind az. Akkor meg leszel szíves és nem varrod ezt is a Travian nyakába.

ui: Tisztességes játékról te ne írj 1. személyben, mert részedről olyan még nem fordult elő.

Regisztrált
    2011. Jun

Alapértelmezett

Günther erre inkább nem reagálok, csak annyit könnyen pattogsz egy monitor mögé bújva, ja meg a jogaidal, amiket Darkmanak benyalva csontig kaptál szép öcsém. Tísztességes játékról én ne irjak? Majd ha eltörlitek az arany klubot szép öcsém akkor tarts nekem itt lelki ismeret órát, mivel az is script csak legális ugye Günther pajtás? És aMh felé szenyt árasztok? Hát igen korupt az összes veled az élen meg a kis Darkman cimborádal az élen.Ja otthon anyádal beszélhetsz igy velem nem,vagy ha igy akarsz akkor találkozunk személyesen kis csávó, mert már nagyon unom a te fejdet is Darkmanét is és kléniét is.Mondtam már bannoljátok az IPem de amig ez nem történi meg addig azt irok ide amit akarok és annak a Mhnak akinek csak akarom te nem vagy számomra senki kis gyerek.
    Örült vagyok nem hülye

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Érdekes, hogy a személyes leveledben, amint az imént küldtél nem fogtad magadat ennyire vissza