Oldal 3, Össz.:77 ElsőElső 123451353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 769

Téma: Érdekes levelek . (név nélkül)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Ha megszüntetik az aranyat nem lenne játék. vagy lenne de akkor 30 féle reklám lenne helyette meg 500 felugró ablak. Szerinted miből tartják fent ezt a játékot ha nem a befolyt aranyból? És vegyél Te is aranyat és benne lehetsz a top 100-ban ha neked ez a életed és nem az, hogy élvezd.(És nem muszáj ahoz arany, hogy benne légy a top 100-ban csak stratégia...)

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Andrey
    Quote Eredetileg írta: H5N1
    Én viszont egyre jobban örülnék neki, ha csak Hungarian IPről lehetne tolni..Hogy miért????
    Azért, mert ti határon túliak tönkreteszitek a legjobb forumtémát...Pedig valójában sosem lesz bevezetve, hogy csak magyar IPről lehessen tolni..És ezt ti is tudjátok.Szal nem értem,hoyg a farancba tudtok megint ezen fennakadni.

Mi az, hogy tönkreteszik a fórumot? Az, hogy ki mit írhat a fórumba nem függ a lakhelytől. Más is tud offolni és a határontúliak sem offolnak mindig.
    Szerintem ez a határontúli magyarok iránti gyűlölködésed a szomorú.

Különben pedig magyarok is játszanak más szervereken is, hallottam például brazil szerveren ill. mexikóin lévő Magyarországon élő magyarokről is. Róluk mi a véleményed?

Továbbá ők is magyarok, annak ellenére, hogy Erdélyben, Felvidéken, Délvidéken, Kárpátalján, Burgenlandban vagy bárhol máshol élnek.
    Ráadásul ahogy olvashattad (ha olvastad) van aki csak magyarul tud.
    Remélem elolvastad, miért keztdtem el nem szeretni a határon túliakat....Mert, hogy te ugy írsz, mintha születésemnél fogva így lenne.....Elkezdtél itt papolni nekem a magyarságról, de ember, senki sem mondta ,hogy nem magyarok...Figyelj már oda egy picit...

A "nem szeretetem" ma kezdődött, mivel itt vitattok meg egy olyan dolgot, ami valójában sosem lesz másképp....De ez a topik nem erre van...
    Elolvastad mit írt darkmen? hogy csak témába illő hszek.....Szted eből eddig hány volt témába illő?

Ha ennyire érdekelnek a határon túliak, gondolom szeretnéd, ha megbékélnék velük...Semmi akadálya, de még egy hsz ne jöjjön erről az IP címes baromságról, mert ugyse lesz bevezetve, hogy csak Mo.ról lehessen regelni.
    Vagy mennyetek át máshova, ott nem fog érdekelni, ha offoltok...Pl ajánlom a "hogyan kell eredményesen fejlődni a gallokkal topikot".Az tökéletes, és senki sem fog benneteket zavarni.Ott még énis offoltam.

Ja és ha már ott jártok, légyszives foglaljatok állást törpapa koedukált fejéről.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Darkman,én erre csak annyit tudok mondani,hogy aki ilyet ír,azonna ltörölni kell és ennyi.Kit érdekel az,hogy egyesek mien kultúrálatlanok?Szerintem az mh-nak is van jobb dolga...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1
    Én viszont egyre jobban örülnék neki, ha csak Hungarian IPről lehetne tolni..Hogy miért????
    Azért, mert ti határon túliak tönkreteszitek a legjobb forumtémát...Pedig valójában sosem lesz bevezetve, hogy csak magyar IPről lehessen tolni..És ezt ti is tudjátok.Szal nem értem,hoyg a ...... tudtok megint ezen fennakadni.
    köszi szépen bmeg amúgy én csak mellékesen irtam oda a dolgot, de mindegy.
    és ez igy ......, sok ..... van, aki Magyarországon lakik, és egy láma -.-
    és megint offolunk -.-

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

ahh nem epp. nem lehet azert torolni
    essetleg adni 1 esely es a masodik allkalomnal buntetni.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

ebben nagyon igazad van MH!!!

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

mármint dark

Regisztrált felhasználó már tud valamit bruhaha's Avatar
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

egy ember leírta a szubjektív véleményét, másik 5 meg egymásnak ugrik. szép, mondhatom...
    nincsenek szmájlik --- ez már szmájlítalansági elmeállapot

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: bruhaha
    egy ember leírta a szubjektív véleményét, másik 5 meg egymásnak ugrik. szép, mondhatom...
    Az poén mert nem nekem ugranak

Bannolni *t.

Regisztrált felhasználó már tud valamit bruhaha's Avatar
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: cater
    Quote Eredetileg írta: bruhaha
    Az poén mert nem nekem ugranak
    úgy értettem, hogy a multihanter kapott egy levelet, amiben volt egy szubjektív vélemény (amivel nme hiszem, hogy foglalkozni kéne), erre páran meg nemzeti öntudatra ébrednek...

a kezdeti levélre nekem meg csak annyi a véleményem, hogy én is írhatnék panasz-áradatot, ha történik velem valami (pl lekatáznak), szídhatnék másokat, okolhatnák másokat, de nem teszem, mert minek....?

identitás problémával küzdők és lelki sérültek inkább a pszichiátert keressék fel, ne a multihantert.

röviden ennyi a véleményem.
    nincsenek szmájlik --- ez már szmájlítalansági elmeállapot