Oldal 23, Össz.:77 ElsőElső ... 1321222324253373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 221 től 230-ig , össz: 769

Téma: Érdekes levelek . (név nélkül)

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Jó de csak matekból..Nem akartalak leszólni....Meg az évvégi jegyemet kértem érettségin, mert a botrány évét sikerült kifognom, de valójában sztem 4es lett volna...Szal mégsem vagyunk olyan hülyék.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1
    Jó de csak matekból..Nem akartalak leszólni....Meg az évvégi jegyemet kértem érettségin, mert a botrány évét sikerült kifognom, de valójában sztem 4es lett volna...Szal mégsem vagyunk olyan hülyék.
    Akkor megnyugodtam, mert én valóban 4-esre érettségiztem matekból.

Multihunter még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

kommentár nélkül.

Szia!
    tudom, hogy 2 felhasználóm volt, de az egyiket a barátomnak adtam néha küldtem neki nyersanyagot de csak amikor támadtak, hogy ne vigyék el.
    Ő pedig visszaküldte. Néha ha megadtam neki a házit és a megoldást küldött nyersanyagot. Bocs, hogy véttetem a szabály ellen.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

1. A gyerek helyesírása kb nulla, nem tudom érettségizett e már vagy majd csak fog, de nyelvtanból biztos elkaszálják.

2. A külföldiekkel mi a probléma, én úgy tanultam - legalábbis az élet úgy tanította - fejlődni csak akkor tudsz ha erősebb az ellenfeled, Tőle van mit tanulnod, ha gyengébbel kezdesz ott Te is csak visszafelé fogsz fejlődni.
    Amúgy meg lehetnek arrogánsak, erősek, ha a magyarok összefognak akkor ki lehet őket rakni a szerverről, mert támadás támadást követően észbekapnak, hogy itt bizony törölni kell magukat, mert nem érvényesülnek.

További jó napot és kellemes játékot mindenkinek!

Üdv.: Sabee

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lucika

U.u.i.: Sose tudtam, mit jelent a szvsz. Valaki megírná?
    szerény véleményem szerint

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik imported_Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Sabee
    Amúgy meg lehetnek arrogánsak, erősek, ha a magyarok összefognak akkor ki lehet őket rakni a szerverről, mert támadás támadást követően észbekapnak, hogy itt bizony törölni kell magukat, mert nem érvényesülnek.
    Üdv.: Sabee
    De miért is kell kirakni? Mert nem magyarok, és aki magyar, az dögöljön meg?
    Szvsz azért játszanak agresszívan, mert tudják, hogy egyedül vannak a szerver ellen, és csak túl akarják élni, mert tudják, hogy néhány tag szerint aki nem magyar, azt ki kell csinálni.
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_8368
    Az egyetlen jó az új fórumban: visszatérhettem. :]
    A spammereknek meg a qrva anyját.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2006. Dec

Alapértelmezett

Mivel dark kérésével ellentétben szinte csak off volt amig olvastam, ezért csak egy mondat a téma kapcsán: ilyen levelek után ki mer sirni, hogy tojik válaszolni neki a multihunter? Az a döbbenet, ha nem törli zsigerből az első mondatok után... És nem 1-2 ilyen bunkó üzit kapnak...

És akkor az offolóknak is irnék: 1-én nem ujkeletü, igy volt már 50 éve is, mostanság viszont 1-jén, ami szerintem holt baromság, de ettől még ez van. Másik: ha valaki nem tudná, nem németül beszélünk, vagyis csak a tulajdonnevek nagybetüsök és a mondat első betüje. Amiből származik, hogy akármilyen elvakult, idegengyülölő alak vagy, akkor se irhatsz melléknevet nagybetüvel, a "magyar" szó kisbetüs. Ha meglátom nagybetüvel, azonnal mellélátom a lángszórót, a kézigránátot, az árpádsávos zászlót, amit régi, történelmi emlékből banalizáltak el elvakult fanatikusok, akárcsak a kokárdát, amit csak azóta nem hord senki a családban, és már nem is fog soha... Szóval ha nem óhajtod, hogy kies honunk elsöprő többsége (akik békét és nyugalmat akarnak, és hogy ünnepkor kiléphessenek a lakásból) egy szélsőséges elvakult baromnak tartson (nekem tökmindegy, bal vagy jobboldal, egy marhák), próbáld a mellékneveket kisbetüvel irni. Magyarország nagybetü, magyar kisbetü...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Vegetable
    Mivel dark kérésével ellentétben szinte csak off volt amig olvastam, ezért csak egy mondat a téma kapcsán: ilyen levelek után ki mer sirni, hogy tojik válaszolni neki a multihunter? Az a döbbenet, ha nem törli zsigerből az első mondatok után... És nem 1-2 ilyen bunkó üzit kapnak...

És akkor az offolóknak is irnék: 1-én nem ujkeletü, igy volt már 50 éve is, mostanság viszont 1-jén, ami szerintem holt baromság, de ettől még ez van. Másik: ha valaki nem tudná, nem németül beszélünk, vagyis csak a tulajdonnevek nagybetüsök és a mondat első betüje. Amiből származik, hogy akármilyen elvakult, idegengyülölő alak vagy, akkor se irhatsz melléknevet nagybetüvel, a "magyar" szó kisbetüs. Ha meglátom nagybetüvel, azonnal mellélátom a lángszórót, a kézigránátot, az árpádsávos zászlót, amit régi, történelmi emlékből banalizáltak el elvakult fanatikusok, akárcsak a kokárdát, amit csak azóta nem hord senki a családban, és már nem is fog soha... Szóval ha nem óhajtod, hogy kies honunk elsöprő többsége (akik békét és nyugalmat akarnak, és hogy ünnepkor kiléphessenek a lakásból) egy szélsőséges elvakult baromnak tartson (nekem tökmindegy, bal vagy jobboldal, egy marhák), próbáld a mellékneveket kisbetüvel irni. Magyarország nagybetü, magyar kisbetü...
    A magyar szó kezdőbetűjéról igazad van, de inkább mutattál volna példát, és megtartottad volna a véleményedet, mert eddig ez volt a legnagyobb off...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Caesar21's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec
    kor
    32

Alapértelmezett

Tévedés, ez volt eddig a legértelmesebb off.

(ismét egy meddö vita)

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Vegetable
    a "magyar" szó kisbetüs
    feltéve ha nem az egész nemzetre gondolt. vagy nem akarta nagyon kiemelni.