Oldal 2, Össz.:77 ElsőElső 12341252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 11 től 20-ig , össz: 769

Téma: Érdekes levelek . (név nélkül)

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

:shock:
    Szerencsétlen ember... Kíváncsi lennék az iskolázottságára.
    A Multihunter nem lett megvéve és semmi csalás nem történt a speeden, sem sehol máshol. A felhasználó feltörések előfordulnak de ezt nem lehet a Travian üzemeltetőire fogni.
    Én magam is Skóciából játtszom, és igen zokon venném ha nem tudnék többet regisztrálni a Magyar Travianra, barátok tömkelegével veszíteném el a kapcsolatot. Igaz vannak külföldiek a Magyar szervereken, akik nem is beszélik a nyelvet, van valami abban is hogy erőszakosak és játékrontóak tudnak lenni de az ilyenek hamar megszívják.
    Mindenesetre eléggé meghökkentem a levelen, pedig nem ez az első ilyen levél amit láttam.
    Mindíg tudnak újat kitalálni :?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Rod's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Speeden az egyik klán : Rövidítése:Svk
    Neve:Slovakia
    Igaz én is Szlovákiában élek de magyar vagyok.Egyáltalán nem tudok szlovákul

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Úgy őszintén eljutott a csöppedt-punnyadt agyatokig, hogy ennek a topiknak mi lenne a célja?
    Én is szoktam offolni, de csak az uncsi topikokban...Ez elég jónak ígérkezett, szal magasról teszek rá a világ melyik részén éltek, csak fogjátok be...

Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Hát mondjuk kiváncsi lennék, hogy milyen átlaga volt az emberkének nyelvtanból, ha egyátalán járt iskolába... mert a "Köcsög utcai óvodában" se tanítanak így helyesírást... Értitek nem?
    Madd Benjo

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

de jó az illetőnek a "hejjesirása" ...
    ha kicsit több értelem szorult volna belé... -.-

amúgy meg, valóban néhány külföldi arrogáns és idegesitő tud lenni, de istenem, ne legyünk már xenofóbok!

Amúgy én sem örülnék, ha csak Magyarországi IPvel lehetne játszani, a szlovák-magyar határtól 1 km-re lakom, a szlovák felén.

Rod: elég szomorú, hogy a jó pár év alatt nem tanultál meg semmit szlovákul...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Én viszont egyre jobban örülnék neki, ha csak Hungarian IPről lehetne tolni..Hogy miért????
    Azért, mert ti határon túliak tönkreteszitek a legjobb forumtémát...Pedig valójában sosem lesz bevezetve, hogy csak magyar IPről lehessen tolni..És ezt ti is tudjátok.Szal nem értem,hoyg a farancba tudtok megint ezen fennakadni.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Az illető tipikus olyan aki ilyennel akar felvágni..Érte egy külföldi személy támadása és kiakadt. Ez a játék mióta szól a pénzről tudtommal ingyenes. Csak némely plus szolgáltatásért kell fizetni amiből fenntartja magát a játék. A csúnya sértegetés leveleken csak röhögni tudok mennyi buta, neveletlen, bárdolatlan ember él köztünk. De ezeknek csak internet adta anomnimitástól ilyen nagy az arcuk.../Bocs az off-ért de ez így igaz/

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

A Speed-en??? Ismerem azokat van vagy 150 Dr.-ok...

En vagyok a Speed-en Wanksta...
    Havik

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Hát azzal én sem értek egyet hogy az IP-címet korlátozni kéne. De azzal igen, hogy az aranyat bekéne szüntetni, mivel nem arányos a játék. Ha megfigyelitek akkor minden szerveren az első 100 az arannyal játszók tömkellegéből tevődik össze, nem szabályos, olyan mintha csalással nyernél meg egy focimeccset.

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Szerintem nincs semmi különösebb probléma a fent közzé tett levéllel. Már ha azt vesszük, hogy az illető egy 7-8 éves falusi gyerek. Bizony ismerek olyan srácot, aki 9 éves létére majd' középfokon beszéli az angolt, és a Counter Strike online szerverein amerikai vagy angol ellenfelek ellen nyomul (és profi is a srác), de a magyar helyesírása (na angolul egy szót sem tud helyesen leírni!) az rettenetes. Tehát lehet a srác magyar, de nem sokat olvas magyarul... A fogalmazása pedig tipikusan egy alföldi, esetleg palóc nyelvjárásra utal.
    :P