Oldal 62, Össz.:571 ElsőElső ... 1252606162636472112162562 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 611 től 620-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Schaf
    Quote Eredetileg írta: H5N1
    nem is biztos,hogy legyengíti őket, ha az ő területükre kerül....

Kicsit etikátlan az egész...Most ez olyan, mintha focimeccs lenne , és pl Magyarország-Anglia 0-5....És a meccs vége előtt 1 perccel bejelentenék, hogy az nyer, aki több gólt kap.
    Na jó ez durva túlzásvolt, mert ugye a severek nem járnak ennyire a végén, meg hát nem is dől el ezzel se semmi. A kiköltözöttek így is nyerhetnek.

Viszont,ha a VVK klán példáját nézzük s3ról..(nemtom élnek-e még, nagyon rég volt)...ők már az első faluktól kezdve kitelepültek natar koordinátákra.Ez most had ne mondjam, mekkora hátrányt jelentett nekik eleinte...Teljesen arra építettek, hogy ott lesznek a natar faluk....
    Namost a VVk lehet ,hogy már nem él nemtom...De más servereken s4,s5 biztos, hogy vannak ilyenek.....Velük szemben ez a húzás oltári nagy bunkóság.Ezt így nem lehet.

Bocs, de a példád sántít. Ezen a Magyar-Angolon azt nem mondják meg, hogy melyik kapuba kell lőni a gólokat... csak az utolsó 10 percben. Ja.. és ezt viszont előre megmondják, hogy így lesz! Más kérdés, ha te előre rugdosod a labdát, mert a Német-Angolon és a Finn-Angolon, no meg az összes meccsen eddig a bal oldali volt a vendég kapu!!

Még egyszer leírom a kedvedért:

A játék lényege nem az, hogy települjünk ki az előre megadott és tudott koordinátákra.

Ha valaki mégis önszántából ilyen taktikát választ, az a saját magánügye.

Továbbá elvileg nem tudhatnád, hogy hová kerülnek natar falvak. Az igazi "Natar balhé" akkor kellene kezdődjön, amikor megjelennek. Nem odatelepülni előre, ahol páran már előre sejtik mi lesz. Ez azokkal szemben jogosulatlan előny akik még nem tudják, hogy hol a Natar faluk helye.

Szal nemhogy jó dolog a random, de kezdettől fogva annak kellene lennie.
    Bravo! Schaf, kilométereket nőttél a szememben az elmúlt pár hétben. (persze nem biztos, hogy ez érdekel téged)

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: birka
    Apollo azért remélem érzed, hogy most a fél travian rajtad röhög...
    HA nem a kökorszaki modemes nettel nyomod, és hardweresen nem piszkítasz bele a témába, akkro 3 azonos sebességű csapatot egyazon faluból egyazon faluba elküldeni még FPS bajnok idegrángással se tudsz.
    Tudom vannak trükkök, a 2 usb egeres megoldás, a tűzfallal fékezet adatforgalmú azonos időben kiküldött requestek, stbstb.. Amik még a kvázi kiskapu kategóriába tartoznak, ezekkel esetleg el bírom képzelni, hogy 5 támadást kiküldesz. Neadj isten annyira jó már a bal csuklód a sok váltottkezes gyakorlástól, és 2 kézzel rángatod, akkro talán 7, de 10 támadást script nélkül?

Természetesen a csütörtöki kabaréban, vagy vagy a cirkuszban felléphetsz ezzel a véleményeddel, de ugyan úgy csak mosolygunk rajtad....
    Sebaj... én pedig rajtad.
    Mondom mégegyszer. Nincs semmi trükk!
    A Ctrl+W kombináció mond neked vmit? Ha nem akkor szólj, mert segítek tovább is...
    Az elméleted, hogy modem, meg miegymás egyszerűen a tréfa kategória. Honnan a bánatból veszed, hogy aki ennyi fake-t indít, annak modeme van? Nem kifogásokat keresünk, hogy miért nem lehet, hanem azt, hogy hogyan lehet.
    Ha pedig nem tudod az egered bal gombját 5-10-szer megnyomni 1 sec. alatt, akkor te még nem FPS-eztél.
    A személyeskedéstől pedig kímélj meg légyszíves, vagy tartogasd a játszópajtásaidnak! Ha nem bírsz meglenni nélküle, akkor takarodj innen a véleményeddel együtt!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: apollo
    Quote Eredetileg írta: birka
    Apollo azért remélem érzed, hogy most a fél travian rajtad röhög...
    HA nem a kökorszaki modemes nettel nyomod, és hardweresen nem piszkítasz bele a témába, akkro 3 azonos sebességű csapatot egyazon faluból egyazon faluba elküldeni még FPS bajnok idegrángással se tudsz.
    Tudom vannak trükkök, a 2 usb egeres megoldás, a tűzfallal fékezet adatforgalmú azonos időben kiküldött requestek, stbstb.. Amik még a kvázi kiskapu kategóriába tartoznak, ezekkel esetleg el bírom képzelni, hogy 5 támadást kiküldesz. Neadj isten annyira jó már a bal csuklód a sok váltottkezes gyakorlástól, és 2 kézzel rángatod, akkro talán 7, de 10 támadást script nélkül?

Természetesen a csütörtöki kabaréban, vagy vagy a cirkuszban felléphetsz ezzel a véleményeddel, de ugyan úgy csak mosolygunk rajtad....
    Sebaj... én pedig rajtad.
    Mondom mégegyszer. Nincs semmi trükk!
    A Ctrl+W kombináció mond neked vmit? Ha nem akkor szólj, mert segítek tovább is...
    Az elméleted, hogy modem, meg miegymás egyszerűen a tréfa kategória. Honnan a bánatból veszed, hogy aki ennyi fake-t indít, annak modeme van? Nem kifogásokat keresünk, hogy miért nem lehet, hanem azt, hogy hogyan lehet.
    Ha pedig nem tudod az egered bal gombját 5-10-szer megnyomni 1 sec. alatt, akkor te még nem FPS-eztél.
    A személyeskedéstől pedig kímélj meg légyszíves, vagy tartogasd a játszópajtásaidnak! Ha nem bírsz meglenni nélküle, akkor takarodj innen a véleményeddel együtt!
    OFF: Komolyan apollo, ne legyél már ilyen lütyő.. Kezd már unalmas lenni ez a szánalmas ugrabugra, amit művelsz.
    A fórumlátogatók nagy része pedig arra jött rá, hogy nem hogy travianozni nem tudsz, de a hülyeségeidet mondani azt annál inkább...

ON: Mellesleg nem értem azokat az MH-kat akiknek nem furcsa az, hogy 2000 támadás megy 1 mp-n belül???

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Itt az ideje törölni, a fórum témája:
    Üzenet a moderátoroknak

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Én eddig mindenkinek nőttem a szemében, aki nem a pletykák alapján ítélt. De számít az?

Azt már tudom a pletykákból, hogy feketemágiával travianozok. Meg hogy minden MH a haverom (tényleg srácok! Holnap sörözés), de biztosan van még pár meglepő dolog, amit nem tudok magamról.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brave
    OFF: Komolyan apollo, ne legyél már ilyen lütyő.. Kezd már unalmas lenni ez a szánalmas ugrabugra, amit művelsz.
    A fórumlátogatók nagy része pedig arra jött rá, hogy nem hogy travianozni nem tudsz, de a hülyeségeidet mondani azt annál inkább...

ON: Mellesleg nem értem azokat az MH-kat akiknek nem furcsa az, hogy 2000 támadás megy 1 mp-n belül???
    Unalmas...? Roppant egyszerű. Ahol látod azt, hogy az a barom apollo postol, ne olvasd el. Rém egyszerű, nem?
    Mellesleg majd ha számomra mértékadó fórumozók azt mondják, hogy hülyeség amit írok, akkor majd elgondolkozom a dolgon.
    ... és akkor egy kis frissítés neked is:
    Sehol nem volt szó 2000 támadásról 1 másodpercen belül, de még csak 200-ról sem. No ennyit arról, hogy neked miért unalmas olvasni a fórumot.

Niotherg Randal
    Guest

Alapértelmezett

i fizeti?

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Apr

Alapértelmezett

Unalmas...? Roppant egyszerű. Ahol látod azt, hogy az a barom apollo postol, ne olvasd el. Rém egyszerű, nem?
    Mellesleg majd ha számomra mértékadó fórumozók azt mondják, hogy hülyeség amit írok, akkor majd elgondolkozom a dolgon.
    Sehol nem volt szó 2000 támadásról 1 másodpercen belül, de még csak 200-ról sem. No ennyit arról, hogy neked miért unalmas olvasni a fórumot.
    Azzal, hogy fórumozol nem zavar, de hogy ökörségeket írsz le, csak saját magad minősíted..
    A támadásról pedig annyit, hogy Schaf üzenetére válaszoltam: "ugyanarról a gépről secre pontosan ugyanakkor akár csak 200 fake-t".
    Ha már hülyeségeket állítasz és a játékot is csak hallomásból ismered, azért megtanulhatnál OLVASNI és ÉRTELMEZNI OKOSKA!

Ha a továbbiakban is szeretnéd kifejteni a véleményed rólam és az elképzeléseimről , akkor bökj csak rá arra a nevű ikonra a hsz-m. alatt (az talán menni fog... ) és írd meg privátban, mert mások nem kíváncsiak a rángatózásaidra. Én ezzel itt befejeztem.

Üdv, brave

Niotherg Randal
    Guest

Alapértelmezett

Ez mesteri volt brave.Grat

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Azzal, hogy fórumozol nem zavar, de hogy ökörségeket írsz le, csak saját magad minősíted..
    A támadásról pedig annyit, hogy Schaf üzenetére válaszoltam: "ugyanarról a gépről secre pontosan ugyanakkor akár csak 200 fake-t".
    Ha már hülyeségeket állítasz és a játékot is csak hallomásból ismered, azért megtanulhatnál OLVASNI és ÉRTELMEZNI OKOSKA!

Ha a továbbiakban is szeretnéd kifejteni a véleményed rólam és az elképzeléseimről , akkor bökj csak rá arra a nevű ikonra a hsz-m. alatt (az talán menni fog... ) és írd meg privátban, mert mások nem kíváncsiak a rángatózásaidra. Én ezzel itt befejeztem.

Üdv, brave
    Akkor mégegyszer. Nem állítok hülyeségeket, hiszen amit én mondtam, hogy 5-10 támadást el lehet indítani minden extra és csalás nélkül, az igaz. Ami a válaszodat illeti Schaf-nak, nem igazán értem, hiszen ő nem kérdezett semmit, ő is csak félre olvasta csaba hsz-ét, ahogyan gondolom te is. Senki sem beszélt 200 fake indításáról 1 sec-en belül, hanem 200 fake érkezéséről volt szó 1 sec-en belül.(ami - remélem belátod - lehetséges, még ennél sokkal több is) Ergo neked kéne megtanulni olvasni és értelmezni az olvasottakat. Semmi okom PÜ-t küldeni neked, hiszen itt állítod te a "SEMMIT", akkor mit üzengessek neked. Mond el itt, hogy mi az ami szerinted hülyeség, támaszd alá megfelelő érvekkel személyeskedés nélkül, ha ez nem megy, akkor ne írj semmit. Mint mondtam, nem nagy ördöngösség.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett