Oldal 6, Össz.:571 ElsőElső ... 456781656106506 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 51 től 60-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

lécci dark olvasd el

háááát lehet hogy a MH-nek sok dolga van de én még ha csak próbaidőre akkor is elvállalnám a levelezős részét a munkájának pl : kulturált levelekre kulturáltan válaszolni , kezdőknek segíteni , viszont a káromkodós levél megy a kukába . ennyit eltudok vállalni naponta 6-7 lépek fel a travian-ra szóval nem hiszem hogy nehéz lenne így a MH is élvezheti a travian-t + 3 szerveren is vagyok szóval ott is tudok levelezni lécci Darkman ha olvasod válaszolj

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

elolvasni elovasta, de nem reagált semmit sajnos. Azóta írtam neki, hogy volt e gond a levelem fogalmazásával, de nem olvasta el. Jó lenne, ha a levelezésbe, be tudna neki segíteni valaki, így neki is kevesebb dolga lenne. A klánunk Top10-ben van, és vezető beosztásban vagyok és elég sokat jelentene, már egy egysoros mondat is. Igaz nem várok valakit kinevezek addig magam helyett.

Raktárürítést mondtál?

Remélem azért ennyire nem lesz szigorú. A dupláját küldtem a megengedettnek. Hajnali 4 körül lettem zárolva. 6kor megtelet a raktár. Az mostanra 12000 nyers veszteség mindenből. Ha még raktárat is ürít, az 3*9600 + 1*7800 nyersveszteség. Az összesen 48400 nyers veszteség eddig. Ez percenként csak növekszik.

Ez az első hibázásom az összes servert együttvéve.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

MH=Madarak hálója
    a speeden volta halálmadarak erre gondoltam
    bár ez elég nagy hülyeség
    új vagyok
    harcolj vagy elbuksz

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

engem nem zárolt az mh peg beléptem haver acc-jába (közösgép használat és helyetesi bejelölés nélkül) haver is megcsinálta
    s1-en történt

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Waffi
    Quote Eredetileg írta: kodzsek=dante pokla
    üdvözletem.én nemrég adtam fel az s5-öt. de ez nem lényeg hanem hogy a vev-ben volt egyik haverom ismerőse és ő mesélte. benne volt a top 10-be, és a multi baszogatta! pl.: mivel többen jácottak a gépről, mégis be volt jelölve hogy többen jáccanak, ezt voolt az eggyik gond. a másik hogy hetekre letiltották mert avval vádolták hogy csalja az aranyat. majdnem 10000 belefektetett és ezért.

LE A MULTIKKAL!!!!!!!!HUHUHUHUHU...
    Ha esetleg rólam lenne szó: Annyi volt a "bűnöm", hogy egy gépról többen játszottunk, de egy jelszóval léptünk be. Minden más szabályos volt. Csak azt nem értem, hogy miért kellett emiatt kétszer is büntetni. Mert: egyszer 3 napig zárolva tartott az MH, utána mondván hogy ez elég büntetés nekem, ezért feloldott. De másodszor is zároltak ugyanezért a bűnért, és 15%-os épületbontással toldotta meg a 15 éves MH. Még esélyt sem adott rá (pedig többször kértem) hogy mindenki törölhesse magát a szerverről rajtam kívül... Ez tett be nekem.
    Még az is furcsa, hogy korábban ez miért nem tünt fel az MH-nak? Mert volt kb. December körül, hogy kértem az MH-t vizsgáljon át, nem-e követek el szabálysértést valamivel (pl. pont a velem egy gépről játszókra gondoltam, még kérdeztem is Őt, hogy az szabályos-e, ha pl. a párpm az acc-áról katonai támogatást küld nekem). Azt írta hogy mindent rendben talált nálam... És a katonai támogatás az egy gépről játszók között megengedett. Fura... Már akkor szólnia kellett, hogy az egy jelszó használata tilos. Mindegy. Már töröltem magam az s5-ről. Szerintem legnagyobb örömükre. És az, hogy mindenki az én meghívómról regelt, nem tilos a szabályzat szerint, ha jól tudom. Ja, üzenem nekik, hogy az s8-on megtalálnak, és ott folytathatják a csesztetésemet, valamint Darkman: Ha napi 6-8 órát leszek online mert folyamatosan farmolni járok majd, az nem azért lesz, mert bot-t használok, hanem azért, mert már csak azért is folyamatosan küldöm a katonákat farmolni, építkezem és játszom. EZ a SZABÁLYZAT szerint nem indokol zárolást vagy büntetést :P

Waffi
    1.Honnan tudsz személyes adatot az MH-rol.
    2.Mért egyezik a jelszavatok?Ez 99%-os multizás ha egyezik.
    3.Ha emiatt már megbüntettek akkor mért nem lehetett valamelyikötöknek megváltoztatnia a jelszavatokat?Ez olyan hogy én multizok az MH megbüntet utána megint multizok és utána még höbörgök hogy megint zárolt emiatt.
    4.Azzal hogy provokálod a vezetöket nem érsz el semmit

Bannolni *t.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: rockerboci
    Akkor kezdeném is.

Múltkor megkérdeztem az s6-os MH-t, hogy hogyan kell küldeni a törzsi vezetőt. Ő azt mondta, hogy mindegy. Hát küldtem fosztogatásba. Hiba volt. 2 órámba került...

Másik. megkérdezem, hogy ha töröl a srác akkor tudok-e falut alapítani-e onnan, mivel onnan csináltak már. Válasz nem. Aztán kiderült, hogy igen...

Ezek nem súlyos dolgok, de zavaró...
    mert hülye vagy, a segítség nevű játékost kell kérdezni, ő arra van, hogy azt írja nem tom.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett Re: S3

Quote Eredetileg írta: Cystem
    A jelenlegi multhunter 2 szabályt is sértett. És nem játékossal szemben hanem a MH szabályzat ellen.

1. klánban van (mégha 1 tagú is)
    2. Fejlődik (zárolva kéne lennie)
    a többi nem magyar szerveren, 4-5 multihunter nevű játékoska van egy multihunters nevű klánban, és az egyik az igazi, tehát a többi is .

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1
    Ja ez a nyersanyagküldős a kedvencem nagyon...Én farmjaim is előszeretettel játszották ezt...S3on volt egy kölök, nem támadtam, és annyira hálás volt hogy mindíg küldött nyersit...De egyszerűen nem bírta felfogni az idióta, hogy csak 1 órait szabad.....És mivel hallottam énis hírét, hogy ilyenekmiatt zároltak embereekt, gyorsan lekatáztam, meg íram az mhnak is, hogy vazgem ez így nem kóser......Mondjuk s3as MH akkor jófej volt...
    S6osról meg nem tudok nyilatkozni a jóízlés határain belül....
    jófejvagy. farmolsz valakit, abbahagyod, ezért ad neked nyersit, te a nyersiért cserébe lekatázod ugye? na, ő se fog többet jáccani.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: játékszabályok
    # §7.3 Fellebezés
    A játékosok érveiket a multivadásszal közölhetik üzenet formájában. Aki a fórumba beírja az esetét, hogy a büntetését csökkenteni próbálja, az ezzel csak növeli büntetésének súlyát. Büntetések és törlések nem lesznek a fórumban megvitatva.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: drsenki2
    4. Nehezen hizsem el, hogy akit oktalanul zárolnak, az ugyanolyan, mint az okkal történt zárolás. (Volt mindkettőben részem)
    csaló.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett