Oldal 571, Össz.:571 ElsőElső ... 71471521561569570571
Eredmény 5.701 től 5.708-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    khm... magadnak hány büntetőpontot adsz??? :] Nekme már sikerült adnod, csak az se volt éppen jogos...

Képzeld nekem is van bicóm, csak én nem adok neki id**ta neveket... De kijavítom, meg ne sértődjön véletlenül: Ella
    Nézd csak pumukli:

http://w3.criticalmass.hu/forum/2008...et-hogy-hivjak

Számold meg hányan adnak a bringájuknak "idióta" neveket. Ja hogy te nem vagy ennyire belemélyedve a kerékpározásba, és fogalmad sincs mit jelent spd-vel fixizni? Akkor megint minek dumálsz bele? ;] Nagyonsok-nulla a javamra...

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Ha csámcsogni akartam volna rajta, már réges-rég megtehettem volna, mégse tettem.
    Meg is lepett...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Bakker... te végigolvasol egyáltalán? :] SOHA nem adtam ki információt senkinek. Erre a kérdésre többet nem válaszolok.
    Tudod, szerintem veled az a baj, hogy elég sokat kavartál már a játékban, mire admin lettél. És sajnos amikor elvállaltad ezt a feladatot, nem zártad le tisztességesen a "múltat", hogy bárki el tudja hinni, hogy érzed az új feladathoz kapcsolódó felelősséget.

Nekem erről tanuskodik az s4-es acc-od profilja, a skype-beszélgetések részletei, és az itteni meggondolatlan reakcióid.

Kléni, szerintem te pedig akkor szólalj meg, ha van mit írnod, mert az eddigi hozzászólásaidból így csak arra lehet következtetni, hogy végtelenül ostoba lehetsz...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

A múltról annyit Cordon, hogy te mér írtad nekem mindíg, hogy "tudom ki voltál egy évvel ezelőtt"...nem is 1szer....megérdemled, hogy felhánytorgassák, mert te is azt teszed. Csak nem veszed észre...ahogyan azt sem milyen mocskosan beszélsz, és még van képed a hangnemről beszélni...kivágjak pár hszrészedet most?
    Nem értem..ha tényleg lett csajod, annak nem ezt kellene kiváltania.Mert eddig nem voltál ilyen.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-08-24 20:57.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Tessék:
    Ez az én accom:
    http://www.travian.ws/analyser.pl?s=hu4&uid=22623

Ez meg a helyettesítettemé:
    http://www.travian.ws/analyser.pl?s=hu4&uid=20954

Most őszintén... Ez úgy néz ki mint egy multizás? Kiemelném, hogy nem tudom a jelszót, és legalább két hete nem léptem be a helyettesítetthez. A sajátomba se mondjuk...

Dawid88 meg elmehet a *****.
    Szóval elég furcsa számomra, hogy a Cordon által sittelt tagnál(sakte) falufoglalások mentek végbe a volt klántársai által az elmúlt napokban! Biztos vagyok benne, hogy védelmi reakció 0 volt, meg minden szépen le volt zsírozva!
    És ebben az a minősíthetetlen, ha a feltételezéseim igazak a csalással kapcsolatban, hogy egy másik szerver MHja, az adminhelyettes huny szemet egy szabálytalanság felett, sőt tulajdonképpen hozzájárul a csaláshoz! Így hogy beszéljünk pártatlanságról, ki tudja, ha az ilyen "kisebb" szabálytalanságok mennek, akkor még mivel élhet vissza.

Ja amúgy bocsi Cordon, most már csak volt MH, mert lemondtál, de akkor ezek szerint nem csak 1 hibát követtél el a közelmúltban és te magad kezdted a logcsatát a fenti hozzászólással . A két hetet is gyönyörűen kivártátok, nehogy szó érje a ház elejét!
    S212

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Nézd csak pumukli:

http://w3.criticalmass.hu/forum/2008...et-hogy-hivjak

Számold meg hányan adnak a bringájuknak "idióta" neveket. Ja hogy te nem vagy ennyire belemélyedve a kerékpározásba, és fogalmad sincs mit jelent spd-vel fixizni? Akkor megint minek dumálsz bele? ;] Nagyonsok-nulla a javamra...
    Jólmondod, NULLA pont az vagy. Legalábbis azzal amit jelenleg a fórumon művelsz nem sorolnálak téged sehova. Én személy szerint azonnal elvenném tőled a moderálási jogokat.

És hátrafele megy a fixi SPD vel?:]
    Szeintem ne menjünk bele a különböző sporok/hobbik úgymondd szakifejezéseibe, mert nem is a témához tartozik és minden bizonnyal sokan vannak olyanok akik olyan szavakat mondanának amikről sokan életükben nem halottak...

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Tudod, szerintem veled az a baj, hogy elég sokat kavartál már a játékban, mire admin lettél. És sajnos amikor elvállaltad ezt a feladatot, nem zártad le tisztességesen a "múltat", hogy bárki el tudja hinni, hogy érzed az új feladathoz kapcsolódó felelősséget.

Nekem erről tanuskodik az s4-es acc-od profilja, a skype-beszélgetések részletei, és az itteni meggondolatlan reakcióid.

Kléni, szerintem te pedig akkor szólalj meg, ha van mit írnod, mert az eddigi hozzászólásaidból így csak arra lehet következtetni, hogy végtelenül ostoba lehetsz...
    A profilom a nevemről tanúskodik, komolyan nem értelek, hogy miért lovagolsz egy angol nyelvű idézeten...

Tudod, amikor az emberre egy ráír egy szerverről egy játékos, hogy szerinte van egy botos a szerveren, de az MH nem csinál semmit, aztán rádír az MH, hogy szerinted tényleg bot-e, aztán rádír a megvádolt játékos, hogy éppen zárolni akarják mert botozik állítólag, holott nem is, akkor elgondolkodsz, hogy nem ismersz-e kicsit sok embert. Amikor én MH lettem, alig volt még szerver.

A mostani reakcióim már mint nem MH íródnak, és szívem joga az őszinte véleményemet leírni pár olyan embernek, akiket szenny alakoknak tartok. Ha ez valakinek nem tetszik, nem olvas végig és kész. fizrogj és dawid88 még mindig sehol sincs egy egykori Coro nevű emberhez képest, na nála hajlékonyabb gerincű és sunyibb alakot azóta sem ismertem meg.

Dawid88 valójában rám nem mondott semmi sértőt, mindössze rávilágított arra a problémára, hogy én tudom, hogy hogyan lehet úgy sereget etetni, hogy ne kelljen óránként NPC-zni. A vizet igazából azon kaptam fel, hogy van olyan MH (mert ezek a logok nem hamisak RP, bármennyire is szeretnéd ezt láttatni) aki pofátlan módon csal, és ezzel még dicsekszik is. Én meg így nem akarok MH lenni, plusz jött még ez, hogy bár magamat a szabályszegés elleni küzdelem éllovasának tartom, Dawid88 rámutatott egy óriási hibámra, hogy a szabályok adta lehetőséggel élve, helyettesítettnél etettem a seregem egy részét, de nem csak 3 napig. Mea maxima culpa, és le is mondtam rögtön. Utána megírtam az őszinte véleményemet neki skypeon, amit nem mulasztott el bemásolni ide, hadd szaggassanak tovább a hsz-hiénák, mint pl. Fizrogj, aki egyből rávetette magát a témára, holott annyi köze nem volt hozzá, mint nekem az olajkutatáshoz.

Mindenesetre örülök, hogy ennyi évig sikerült valamelyest tisztán tartani a rámbízott szervereket, és nem egy kezdő játékost mentettem meg a törléstől a tanácsaimmal.

H5N1, mondtam hogy hanyagolj, számodra én itt sem vagyok.

Gerinctelen féreg dolognak tartom, hogy Dawid a fórumra másolta be RP logjait, és csak most, és nem ment Gyévóhoz azonnal, hogy házon belül rendezve legyen az ügy. Emiatt soha nem fogom úgy érezni, hogy túllőttem a célon, amikor egy darab ürülékhez hasonlítottam. Pont.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Jólmondod, NULLA pont az vagy. Legalábbis azzal amit jelenleg a fórumon művelsz nem sorolnálak téged sehova. Én személy szerint azonnal elvenném tőled a moderálási jogokat.

És hátrafele megy a fixi SPD vel?:]
    Szeintem ne menjünk bele a különböző sporok/hobbik úgymondd szakifejezéseibe, mert nem is a témához tartozik és minden bizonnyal sokan vannak olyanok akik olyan szavakat mondanának amikről sokan életükben nem halottak...
    Google jóbarát, igaz? Na, huszárvágás.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett