Oldal 570, Össz.:571 ElsőElső ... 70470520560568569570571 UtolsóUtolsó
Eredmény 5.691 től 5.700-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    Marchus, a Cruentus elég komoly újrareggel érkezett a második s2-re, tudom, mert mi voltunk azok a bizonyos ellenfelek, akik ellen segíthette volna őket.
    Gondolom Te sem szoktál akkurátusan kilépkedni a szerver végén az összes konfból.

szvsz ezek nem előző s2-es konfok, hanem első s2-es megmaradt konfok, amiket feszegetsz, de mostmár engem is nagyon érdekelnének azok a bizonyítékok, már így posztumusz.

Én is rengeteget hallgattam MH parás klántársaimtól, hogy biztos az ellenfelet segíti az MH, merthogy "cruentusos", de én ilyesmit ott sosem tapasztaltam, és nem is hittem benne.
    Szia! Én nem igértem egy bizonyítékot sem, sőt, éppen azt írtam, hogy nem kívánok semmit közzétenni. Sőt az s2-ről sem akartam beszélgetni.

Csupán egy dolgot szeretnék megtudni, hogy a játék felügyelői hajlandók lennének-e bevallani, hogy bizonyos esetekben pártatlanságukat félretéve segítettek játékosokat vagy klánokat a többiek hátrányára.

Erre irányult a 2 kérdésem. De úgy tűnik, Shutruk Nahhunte nem válaszolt teljesen kielégítően.

Egyébként ezt azért tartom különösen fontosnak, mert a játék teljesen elveszti a hitelét, ha az egyik legnagyobb főnökkel kapcsolatban ilyen problémák merülnek fel. És ő ahelyett, hogy logikus és kerek választ adna, szabályos hiszti-rohamot produkál.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Milyen igazuk volt azoknak, akik azt mondták;

"Shuti, ne süllyedj le az idióták szintjére, mert legyőznek a rutinjukkal...."
    Elismerem, vesztettem, nem szoktam hozzá a fajtádhoz, még mindig feldühít a szűklátókörű, kicsinyes, önző, arrogáns, beképzelt viselkedésetek.

Nem megy nekem a te szinteden való társalgás, be is rekesztem veled a vitát, örülj a győzelmednek, legalább ennyi jutott neked... Ha már saját Ellád nincs, amit egyébként nagy kezdőbetűvel kellett volna írni, de tőled már az is nagy szó, hogy helyesen írtad le.
    khm... magadnak hány büntetőpontot adsz??? :] Nekme már sikerült adnod, csak az se volt éppen jogos...

Képzeld nekem is van bicóm, csak én nem adok neki id**ta neveket... De kijavítom, meg ne sértődjön véletlenül: Ella

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Csupán egy dolgot szeretnék megtudni, hogy a játék felügyelői hajlandók lennének-e bevallani, hogy bizonyos esetekben pártatlanságukat félretéve segítettek játékosokat vagy klánokat a többiek hátrányára.
    Büdös csalók a fejlesztők, az adminok, az mhk, nekik bármikor bármit lehet.
    Most boldog vagy?

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Az s1-es acc.-törlésedre miért nem tértél ki, ha már szóba került? : )
    Ja, hogy az is kínos téma? : )

A csőcselék szintet te hoztad csillagos ötösre a mai napon összehozott kommenteiddel (hogy lehet egy ilyen mocskos szájú ember moderátor egy nyilvános fórumon? ).
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Kléni, te mindig csak beröfögsz valamit és totál értelmetlen az egész....

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése

Te miért kötekedsz? mert ez már tényleg csak az.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Szia! Én nem igértem egy bizonyítékot sem, sőt, éppen azt írtam, hogy nem kívánok semmit közzétenni. Sőt az s2-ről sem akartam beszélgetni.

Erre irányult a 2 kérdésem. De úgy tűnik, Shutruk Nahhunte nem válaszolt teljesen kielégítően.

Egyébként ezt azért tartom különösen fontosnak, mert a játék teljesen elveszti a hitelét, ha az egyik legnagyobb főnökkel kapcsolatban ilyen problémák merülnek fel. És ő ahelyett, hogy logikus és kerek választ adna, szabályos hiszti-rohamot produkál.
    Bakker... te végigolvasol egyáltalán? :] SOHA nem adtam ki információt senkinek. Erre a kérdésre többet nem válaszolok.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Kléni, te mindig csak beröfögsz valamit és totál értelmetlen az egész....
    Most éppenséggel válaszoltam a kérdésére, hogy örüljön.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése

A csőcselék szintet te hoztad csillagos ötösre a mai napon összehozott kommenteiddel (hogy lehet egy ilyen mocskos szájú ember moderátor egy nyilvános fórumon? ).
    Nem kínos téma, évek óta az első hibám. Tévedtem, hibáztam, korrigáltam. Minek csámcsogsz rajta?

Amit én neked skypeon írtam, annak semmi köze a forum.travian.hu-hoz. Amit meg ide írtam, abban nincs obszcén szó, legfeljebb a te kis agyad foghatja fel a furmányosan megtett megjegyzésem mögötti tartalmat. Még mindig jobb hogy itt vezetem le a csalódottságomat, hogy van hozzád hasonló parazita, mintha combozással raknánk pontot az i-re, nem?
    Szájkaratéban viszont elég gyenge vagy.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Ha csámcsogni akartam volna rajta, már réges-rég megtehettem volna, mégse tettem.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett