Oldal 569, Össz.:571 ElsőElső ... 69469519559567568569570571 UtolsóUtolsó
Eredmény 5.681 től 5.690-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Ez a "mi lett volna, ha..." dolog felejtős. Mert nem volt ilyen, és valószínűleg nem is lesz.

És mint már korábban írtam, volt hogy 33-ból 8-10 acc.-ot zártak nálunk...Még egyszer leírom, bár már rohadt sokszor megtettem, de úgy tűnik még mindig nehéz a felfogás pár emberkénél: a felére magyarázatot se kaptunk, másik felénél meg olyan kamu-indokok jöttek elő, mint bevédésnél kicsit több búza átküldése - erre direkt rá is kérdeztem akkoriban pár embernél.. nem igazán jellemző ilyenért zárolni. Mégis megkaptuk.
    Na meg az a nagyszerű fiktív közös gépes baromság, amiről szerintem még ti se tudjátok, honnan jutott eszetekbe.

Na szóval lényeg... Felejtsük el, hogy "mi lett volna ha...". Mert nem volt.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Azthiszem nem érted.:]

Azt mondom előbb levelezze le és amennyiben úgy látja, zárolja a tagot.
    Az már nem fog sokat számítni ha pár nappal később zárolják esetleg büntetik is.

A klán amiről beszélsz az én klánom is.
    Nálunk volt példa rá, hogy legalább 10 játékost zároltak 35-40 emberből.
    1, Olyan indokokért amik valóban jogosak voltak.
    2, Olyanokért amiért Mh tudomásom szerint nagyon ritka esetben büntet (klánszintű bevédés és pár K val több búza megy)
    3, Továbbá volt olyan is ahol adminnak írt levél után az acc mindenféle büntetés nélkül került oldásra.

Ennyi erővel a pár K búza esetébe figyelmeztethette volna a fogadó tagot, hogy "állj haver, több búzát kaptál, küldj vissza egy picit, hogy ebből ne legyen gondod. Tudom hogy elég nehéz kiszámolni, hogy pontosan mennyi búzát esznek a védők amikor előre még azt sem tudod, mennyi ideid lesznek nálad"

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Nem várhatjátok el, hogy minden mh egyformán működjön. A való életben is van, hogy az egyik rendőr megbüntet egy kis vétségért, a másik pedig elenged...
    Próbálunk nagyon egységesen zárolni, büntetni, de ez nem mindig megy. Nem akarok a sablonos emberek vagyunk szöveggel jönni, de ez van...nem tudunk mindenkit egyformára faragni :)
    Gyevocska
    Travian Team

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Legalább ne hazudj rp. (skype-logok) : )

Nem, egyáltalán nem arra megy ki a játék, hogy nem lehettem mh, hát más se legyen...
    Az egész egy mh által írt levélből indult ki, és ide jutott. Olvasd végig figyelmesen a fórum utolsó kb. 15-20 oldalát, és meglátod...
    Ugyanmár... Látványosan azóta vagy ilyen amióta a postás meghozta az elutasító e-mailt...
    Azelőtt bakker csontig nyaltál nekem is, gondolom RP-nak is és Gyévocskának is. Szánalmassá váltál.

Fizrogj, te meg ne dumálj bele olyanba, amihez semmi közöd. Örvendezz a körlevéljogodnak, és spameld a szervereket a hülyeségeiddel, amikkel csak magadat járatod le. Ostoba vagy ha azt hiszed, szavaid többet érnek egy jégcsákánynál.

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Itt nem az MH ról van szó, hanem a te tanácsodról.

Azt hiszem olyan rendőr nincs, aki azt mondja majd 2 nap múlva erre jár megnézi, hogy lopod-e még a kocsit . Ha pedig 2 nap múlva nem vagy arra kocsit babrálva, akkor nem foglalkozik a dologgal.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Itt nem az MH ról van szó, hanem a te tanácsodról.

Azt hiszem olyan rendőr nincs, aki azt mondja majd 2 nap múlva erre jár megnézi, hogy lopod-e még a kocsit . Ha pedig 2 nap múlva nem vagy arra kocsit babrálva, akkor nem foglalkozik a dologgal.
    Nem rágtad még elég pépesre a ganét? Lenyelhetnéd már igazán, mert csak büdösödik tőle a szád.

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Neked az fáj, hogy kipakoltunk nem más. Ilyen ordenálé b*nkó hangnemet még sose láttam tőled.

Inkább nyomd ki a géped és kezeld le a pici ellácskádat, de úgy rendesen, hogy vissza se gyere ide háborogni....

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Ugyanmár... Látványosan azóta vagy ilyen amióta a postás meghozta az elutasító e-mailt...
    Azelőtt bakker csontig nyaltál nekem is, gondolom RP-nak is és Gyévocskának is. Szánalmassá váltál.

Fizrogj, te meg ne dumálj bele olyanba, amihez semmi közöd. Örvendezz a körlevéljogodnak, és spameld a szervereket a hülyeségeiddel, amikkel csak magadat járatod le. Ostoba vagy ha azt hiszed, szavaid többet érnek egy jégcsákánynál.
    Nem kaptam elutasító e-mailt, Gyévocskával beszéltem skype-on, miután te sikeresen törölted az s1-es acc.-omat skype-os kérés alapján (amiről utána kiderült, hogy be lettél hülyítve állítólag, én nevem fel lett használva... erre nem emlékszel???).

Előtte már egy éve fent voltál nekem skype-on (rövid ideig klántársak voltunk s3-on, bár erre nem emlékeztél már), tudtam nagyon jól, hogy mh vagy, mégse írtam rád soha se benyalni, se beszólni. : )
    Ennyit rólad.
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Neked az fáj, hogy kipakoltunk nem más. Ilyen ordenálé b*nkó hangnemet még sose láttam tőled.

Inkább nyomd ki a géped és kezeld le a pici ellácskádat, de úgy rendesen, hogy vissza se gyere ide háborogni....
    Milyen igazuk volt azoknak, akik azt mondták;

"Shuti, ne süllyedj le az idióták szintjére, mert legyőznek a rutinjukkal...."
    Elismerem, vesztettem, nem szoktam hozzá a fajtádhoz, még mindig feldühít a szűklátókörű, kicsinyes, önző, arrogáns, beképzelt viselkedésetek.

Nem megy nekem a te szinteden való társalgás, be is rekesztem veled a vitát, örülj a győzelmednek, legalább ennyi jutott neked... Ha már saját Ellád nincs, amit egyébként nagy kezdőbetűvel kellett volna írni, de tőled már az is nagy szó, hogy helyesen írtad le.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Nem kaptam elutasító e-mailt, Gyévocskával beszéltem skype-on, miután te sikeresen törölted az s1-es acc.-omat skype-os kérés alapján (amiről utána kiderült, hogy be lettél hülyítve állítólag, én nevem fel lett használva... erre nem emlékszel???).

Előtte már egy éve fent voltál nekem skype-on (rövid ideig klántársak voltunk s3-on, bár erre nem emlékeztél már), tudtam nagyon jól, hogy mh vagy, mégse írtam rád soha se benyalni, se beszólni. : )
    Ennyit rólad.
    Nem kezdek logcsatába, mert abban nyilván te vagy a jobb. A fizrogjal folytatott eszmecseréből okulva be kell látnom, nincs rutinom a pofátlan és gátlástalan csőcselék szintjén való vitában, esélytelen lennék veled szemben.
    Én tudom, hogy miket írtál nekem, te is tudod, és nekem bőven elég az, hogy pontosan tudod magadról, hogy mekkora egy aljas és sunyi ember vagy. Remek "párt" alkottok fizrogjal.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett