Oldal 568, Össz.:571 ElsőElső ... 68468518558566567568569570 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.671 től 5.680-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Marchus, a Cruentus elég komoly újrareggel érkezett a második s2-re, tudom, mert mi voltunk azok a bizonyos ellenfelek, akik ellen segíthette volna őket.
    Gondolom Te sem szoktál akkurátusan kilépkedni a szerver végén az összes konfból.

szvsz ezek nem előző s2-es konfok, hanem első s2-es megmaradt konfok, amiket feszegetsz, de mostmár engem is nagyon érdekelnének azok a bizonyítékok, már így posztumusz.

Én is rengeteget hallgattam MH parás klántársaimtól, hogy biztos az ellenfelet segíti az MH, merthogy "cruentusos", de én ilyesmit ott sosem tapasztaltam, és nem is hittem benne.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Látom a skypeloggyártás megy nagyüzemben... Szánalmas.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Gyévó, téged... ill. titeket örömmel tölt el, hogy egy virtuális világ kiskirályai vagytok, és azt csináltok, amit csak akartok?

Lehet szabályt szegni, egymást segíteni, indokolatlanul zárolni másokat, míg megint másokat figyelmeztetni... Mindenféle információt kiadni, nagynak érezni magad, mert mh/admin vagy... Ez örömmel tölt el?

Gratulálok egyébként, kb. olyanok vagytok most, mint egy farmklánocska (hogy játékbeli példával éljek), aki törli a nyilvános fórumot pár kellemetlen hozzászólás után. (ezúton is köszi...)

Egyébként meg nem kell itt köpködni rám, meg skype-on se (remélem még 10 mh rámír ma, páran megtették), először azzal kéne kezdeni, hogy azt tegyétek, ami a dolgotok, szabályosan tegyétek méghozzá, ne legyetek korruptak (most azok vagytok nagyrészt), és akkor nem kerül sor ilyen "bili-borításra".
    Csak magatoknak köszönhetitek. : )
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Ha a skype beszélgetések hamisítványok lennének már kiderült volna, főleg mivel a szóban forgó felek közül több is itt van a fórumon...

Gyevocska, Multihunter tömt /jelenleg töm-e aranyfalut egy másik szerveren lévő accjához?
    Esetleg bármilyen accba történik-e onnan nyersanyagkereskedelem bármelyik szerveren?

Edit:
    Dáwidnak teljesen igaza van. Ne mi legyünk a hibások azért mert borítottuk a bilit, ha mégis így álltok a dologhoz, nem vagytok jobbak azoknál kik az MH zárolására csak köpködni bírják az MH-t!
    Legutolsó módosítás Fizrogj által; dátum: 2009-08-24 18:18.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Gyévó, téged... ill. titeket örömmel tölt el, hogy egy virtuális világ kiskirályai vagytok, és azt csináltok, amit csak akartok?

Lehet szabályt szegni, egymást segíteni, indokolatlanul zárolni másokat, míg megint másokat figyelmeztetni... Mindenféle információt kiadni, nagynak érezni magad, mert mh/admin vagy... Ez örömmel tölt el?

Gratulálok egyébként, kb. olyanok vagytok most, mint egy farmklánocska (hogy játékbeli példával éljek), aki törli a nyilvános fórumot pár kellemetlen hozzászólás után. (ezúton is köszi...)

Egyébként meg nem kell itt köpködni rám, meg skype-on se (remélem még 10 mh rámír ma, páran megtették), először azzal kéne kezdeni, hogy azt tegyétek, ami a dolgotok, szabályosan tegyétek méghozzá, ne legyetek korruptak (most azok vagytok nagyrészt), és akkor nem kerül sor ilyen "bili-borításra".
    Csak magatoknak köszönhetitek. : )

Indokolatlan zárolásról nem tudok, azzal kapcsolatban nem írtál rám...
    Ahogy skype-on is írtam már neked (amit ide bemásoltál, mert ez olyan nagyszerű dolog szerinted), ha a fél klánt zárolja az mh, akkor azért szidtok. Most, hogy csak figyelmezetett azért...teljesen mindegy mit csinálunk, semmi sem jó.
    Soha nem töröltem, és nem is tudok nyilvános fórumot törölni.
    Én nem nyitottam rád skype-on. Ha az mh-k megtették, akkor azt velük beszéld meg mi célból.
    A korruptsághoz pedig nem kivánok semmit hozzá fűzni...biztos te is az lettél volna, ha felveszlek mh-nak. Mert minden mh korrupt. Ezt már csak te tudod a legjobban.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Miféle biliborításról beszéltek? Max kézbelógást látok. Meg azt, h mivel dávid nem lett felvéve MHnak pár hete, most ezzel kíván kompenzálni.

A skype logok valódisága pedig erősen megkérdőjelezhető...

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Ha a skype beszélgetések hamisítványok lennének már kiderült volna, főleg mivel a szóban forgó felek közül több is itt van a fórumon...

Gyevocska, Multihunter tömt /jelenleg töm-e aranyfalut egy másik szerveren lévő accjához?
    Esetleg bármilyen accba történik-e onnan nyersanyagkereskedelem bármelyik szerveren?

Edit:
    Dáwidnak teljesen igaza van. Ne mi legyünk a hibások azért mert borítottuk a bilit, ha mégis így álltok a dologhoz, nem vagytok jobbak azoknál kik az MH zárolására csak köpködni bírják az MH-t!

Átnéztem az összes szerver mh faluját. Nincs egy elküldött kereskedésük sem.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Indokolatlan zárolásról nem tudok, azzal kapcsolatban nem írtál rám...
    Ahogy skype-on is írtam már neked (amit ide bemásoltál, mert ez olyan nagyszerű dolog szerinted), ha a fél klánt zárolja az mh, akkor azért szidtok. Most, hogy csak figyelmezetett azért...teljesen mindegy mit csinálunk, semmi sem jó.
    Soha nem töröltem, és nem is tudok nyilvános fórumot törölni.
    Én nem nyitottam rád skype-on. Ha az mh-k megtették, akkor azt velük beszéld meg mi célból.
    A korruptsághoz pedig nem kivánok semmit hozzá fűzni...biztos te is az lettél volna, ha felveszlek mh-nak. Mert minden mh korrupt. Ezt már csak te tudod a legjobban.
    Gyevo, annál az esetnél megtörtént a szabálytalanság. ha barátibb módon akarjátok megoldani, az ellen szerintem senkinek nincs kifogása. De az a baráti mód ne az legyen akkor, hogy szólok és majd rendbeteszik magukat és akkor csak a jelen helyzettel fogunk foglalkozni. A múltbeli szabálytalanságok meg nem érdekelnek (titeket).

Ha korrekt akarsz lenni a klánhoz, de nem akarod a szabályokat semmibe venni, akkor aztiszem az lett volna a helyénvaló tanácsod, hogy ne zárolja őket azonnal, kérdezze meg a szabálytalanságról az összes tagot (akinek a neve felmerül) ugyanúgy, mint mikor zárolva egy játékos.
    Amennyiben nem tudja kimagyarázni a szabálytalan belépéseket meg kitudja még miket zároljátok. Ha kimagyarázza és nincs szabálytaklanság amivel meglehetne fogni, akkor élje tovább a kis életét a travian világába.

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Átnéztem az összes szerver mh faluját. Nincs egy elküldött kereskedésük sem.
    Akkor nem értem mér dicsekedett vele, ha jól emlékszem az S5 MH-ja.
    Mindenesetre köszönöm, hogy utánanéztél.
    Legutolsó módosítás Fizrogj által; dátum: 2009-08-24 18:42.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Khaine Hozzászólás megtekintése
    Miféle biliborításról beszéltek? Max kézbelógást látok. Meg azt, h mivel dávid nem lett felvéve MHnak pár hete, most ezzel kíván kompenzálni.

A skype logok valódisága pedig erősen megkérdőjelezhető...
    Legalább ne hazudj rp. (skype-logok) : )

Nem, egyáltalán nem arra megy ki a játék, hogy nem lehettem mh, hát más se legyen...
    Az egész egy mh által írt levélből indult ki, és ide jutott. Olvasd végig figyelmesen a fórum utolsó kb. 15-20 oldalát, és meglátod...
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Gyevo,

De egy komplett klán esetében nem multizásról beszélünk...ill. a szabálytalan belépések is inkább abból adódnak, hogy olyanokat is beírnak (vagy bent hagynak) közös gépen, akiket nem kellene.
    Megtehette volna az mh, hogy zárolja mindegyiket, de az biztos elhúzódott volna több napig míg mindegyikkel lelevelezi a problémát.
    Így viszont ha minden igaz a klánvezér írt egy körüzit, és remélhetőleg megszüntették a szabálytalan belépéseket. Aki pedig nem, az zárolva lesz. Az esélyt megkapta.
    Arra viszont kiváncsi lettem volna akkor, hogy reagál Dawid, ha az ő klánja kapja a figyelmeztetést. Vajon akkor is itt szónokolna miért nem zárolta őket az mh?
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-08-24 19:06.
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett