Oldal 567, Össz.:571 ElsőElső ... 67467517557565566567568569 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.661 től 5.670-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Ilyet nem mondott senki, hogy az mh-k nem játszhatnak. Az adminok tudomásom szerint tényleg nem.

Én írtam annyit, hogy jó lenne ha így lenne, de nem megoldható, mert az MH-k nem kapnak fizetést csak aranyat, azzal meg nem igen lehet mást csinálni mint eljátszani, és valószínű azt se lehet külföldre vinni (vagy igen?)

Én sem értem, miért nem külföldön játszás van, angolul egyébként is tudnia kéne mindenkinek, ha azt veszem, hogy a szabályzat szerint a játék nyelve .hu-n magyar és angol. Frissen tartásra tökéletes. Én még kicsit jobban is szeretem a comot, mert ott nincs ilyen marha sok szerver, és több játékos van egyen-egyen.. De ez már más téma..
    Legutolsó módosítás brillmm által; dátum: 2009-08-24 17:07.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Gyévocska!

Ahogy elnézem, már offline vagy, de azért föltennék egy kérdést.
    Tudomásom szerint a traviani közegeknek (MH, Admin) csak a magyar szervereken tilos a játék.
    Miért nem játszanak a közegek angol -vagy amilyen nyelvet értenek- szerveren? Ugyanúgy meglenne az élmény, és nem kérdőjeleznénk meg titeket. Én legalábbis nem.

Nem találkoztam még olyan leírással, ami tiltaná akár az adminok, akár az mh-k játékát magyar szerveren.
    Nagyon egyszerű a válasz miért nem játszok nemzetközi szervereken. Mert nem szeretek. Mondjuk az én esetemben kár játékról beszélni, mert az az 1 hónap minden volt, csak nem játék, amit az s1-en csináltam.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik inad's Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Akkor miért hivatkozunk mi arra hogy nem játszhatnának magyar szervereken?

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Ezek szerint az, hogy az adminok nem játszhatnak a szerződésük alapján, az tévhit?

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Nem válaszoltál mindenre, amit kérdeztem. Egyébként az s2 skype-szobájáról meg én tudok bizonyítékokat szerezni...de természetesen nem fogok semmit nyilvánosságra hozni. Jobban örülnék neki, ha enélkül is tiszta vizet tudnánk önteni a pohárba.

Nem azt mondtam, hogy tagadd, hogy Shutruk Nahhunte vagy, csupán azt mondtam, hogy ezzel gyakorlatilag a profilodon hirdeted, hogy MH, (illetve admin-helyettes) játszik a profilban....
    Nem értek egyet ezzel, mert a Shutruk Nahhunte nem jelent Multihuntert. A klán 98%-a még csak nem is hallott rólam előtte, az a kettő meg aki tudta, nem terjesztette. Ennyi. A nevemet meg hadd használjam már ott ahol akarom...

Ha most valami Cruentusos loggal érkeznél, akkor előre mondom, hogy a legelső szerveren a Cruentus tagja voltam, aztán amikor elkezdték pedzegetni hogy én vagyok az MH, akkor kiléptem a csevegdéből. Továbbá ha kicsit kutakodsz, láthatod, hogy nem ők nyerték a szervert, abszolút semmilyen előnyt nem élveztek, sőt, ha kicsit jobban leásol, azt is láthatod, hogy meg voltak győződve róla, hogy én egy részrehajló rohadék vagyok, aki az ellenfeleiket segíti. Szóval nokomment.
    Ha már mindenképp logháború kezdődik, legalább olyat hozz, amiben visszaélek a "hatalmammal". Segítek, nem fogsz ilyet találni, mert nincs.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint az, hogy az adminok nem játszhatnak a szerződésük alapján, az tévhit?
    A kedvetekért átnézhetem a szerződést Ha kiderül, hogy nem, akkor igérem nem csak 1 hónapot, de 1 hetet sem játszok többé magyar szerveren
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

[2009.07.18. 12:04:06] DawiD ( s4- "Icafiú" ): gyévocska csak admin, vagy játszik is valahol?
    [2009.07.18. 12:04:11] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: csak admin
    [2009.07.18. 12:04:12] DawiD ( s4- "Icafiú" ): "csak"...
    [2009.07.18. 12:04:23] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy: egy admin nem játszhat
    [2009.07.18. 12:04:26] Shutruk Nahhunte aszongya, hogy:
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Nem értek egyet ezzel, mert a Shutruk Nahhunte nem jelent Multihuntert. A klán 98%-a még csak nem is hallott rólam előtte, az a kettő meg aki tudta, nem terjesztette. Ennyi. A nevemet meg hadd használjam már ott ahol akarom...

Ha most valami Cruentusos loggal érkeznél, akkor előre mondom, hogy a legelső szerveren a Cruentus tagja voltam, aztán amikor elkezdték pedzegetni hogy én vagyok az MH, akkor kiléptem a csevegdéből. Továbbá ha kicsit kutakodsz, láthatod, hogy nem ők nyerték a szervert, abszolút semmilyen előnyt nem élveztek, sőt, ha kicsit jobban leásol, azt is láthatod, hogy meg voltak győződve róla, hogy én egy részrehajló rohadék vagyok, aki az ellenfeleiket segíti. Szóval nokomment.
    Ha már mindenképp logháború kezdődik, legalább olyat hozz, amiben visszaélek a "hatalmammal". Segítek, nem fogsz ilyet találni, mert nincs.
    Én nem akarok veled összeveszni. Mondom, hogy autodidakta módon tettem össze sok mindent a játék szereplőivel kapcsolatban.

De azt ki tudtam következtetni, hogy Shutruk Nahhunte (első s2 játékosa) = Dr Cordon, és most azt is hallottam, hogy admin lettél. Furcsa, hogy az SHEAD tapasztalt játékosai még nem hallottak rólad.

A "Cruentusos csevegdéről meg annyit, hogy eddig határozottan titkoltad, hogy jelen lettél volna...ha tovább kérdeznénk, még mi minden derülne ki?
    Legutolsó módosítás Marchus által; dátum: 2009-08-24 17:23.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Dawid, téged ez örömmel tölt el?
    Gyevocska
    Travian Team

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Én nem akarok veled összeveszni. Mondom, hogy autodidakta módon tettem össze sok mindent a játék szereplőivel kapcsolatban.

De azt ki tudtam következtetni, hogy Shutruk Nahhunte (első s2 játékosa) = Dr Cordon, és most azt is hallottam, hogy admin lettél. Furcsa, hogy az SHEAD tapasztalt játékosai még nem hallottak rólad.

A "Cruentusos csevegdéről meg annyit, hogy eddig határozottan titkoltad, hogy jelen lettél volna...ha tovább kérdeznénk, még mi minden derülne ki?
    Az egy csevegde, nem klánfórum...
    Istenem, nem ismerhet engem mindenki... az kéne még...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett