Oldal 565, Össz.:571 ElsőElső ... 65465515555563564565566567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.641 től 5.650-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Akkor hogy fogsz válaszolni, hael sem olvasod a kérdéseket??????

Én eddig csak kérdeztem, és kultúrált voltam, nem személyeskedtem... Te csak egy kérdésemre válaszoltál, és arra is csak annyit, hogy "tojsz rá". Nem tartod ezt egy kicsit furcsának?
    Ne haragudj, csak nem mindennap mond fel az ember, és egy kicsit még ingerült vagyok.
    Ma írok ide utoljára, elég volt a fartúró kis homikból akik arra rejszolnak hogy találnak valamit amivel bemocskolhatnak egy MH-t. Gratulálhattok Dawid88-nak, -1 MH.
    hajrá hajrá, még ilyeneket, hátha az összes gerinces MH lelép és akkor szabadon csalhattok, mert még ennyi védelmük sem lesz a kicsiknek. Idióták.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, csak nem mindennap mond fel az ember, és egy kicsit még ingerült vagyok.
    Ma írok ide utoljára, elég volt a fartúró kis homikból akik arra rejszolnak hogy találnak valamit amivel bemocskolhatnak egy MH-t. Gratulálhattok Dawid88-nak, -1 MH.
    hajrá hajrá, még ilyeneket, hátha az összes gerinces MH lelép és akkor szabadon csalhattok, mert még ennyi védelmük sem lesz a kicsiknek. Idióták.
    gyevocska idejött, és válaszolna a kérdéseinkre...tettünk fel normálisakat..légyszi hagyj minket békén.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Bocs, nekem az a véleményem, hogy nem az a hibás, aki lerántja a leplet a csalásokról, hanem aki csal.
    Ha nem igaz, amit Daw leírt, akkor cáfold meg. Mi ezen a bonyolult?

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

H5N1: Írd le ezeket egy papírra, és este a tábortűznél felolvashatod. Otthon anyáddal ezt a hangnemet ha megengedi, értve vagyok? Nem őriztünk együtt libát.
    Továbbá megkérlek, ne szólj hozzám, ha mégis ilyen indíttatás támadna benned, inkább harapj a karodba.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

1. Igaz-e, hogy te és az admin (helyettes) játszotok a magyar szervereken? És ha igen, nem tartjátok-e etikátlannak, és szabályba ütközőnek.
    2. Skype-oltok-e a játékkal kapcsolatban a klántársaitokkal? Jelen vagytok-e klánok skype-szobáiban?

Nem gúnyos válasz várok.
    1. Az s3-n elkezdtem játszani anno (annak már közel egy éve), de valaki szétkürtölte, és átadtam a reget másnak. Aztán az s1-re regiztem, de azt is átadtam...idő hiányában.
    Jómagam csak azért akartam játszani, hogy ne jöjjek ki a gyakorlatból. Ha több, mint egy éve nem játszik valaki, akkor egy idő után elég nehéz tanácsot adni a játékosoknak, ill. válaszolni a kérdéseikre, ha gyakorlatban fogalma sincs, hogy működik a dolog. Nem farmoltam, nem katáztam, és a klánéletben sem vettem részt.
    2. Ebből következik, hogy a skype szobában sem voltam jelen. A klánvezéren kivül senkit sem ismertem...az s3-n még azt sem. Valamint ők sem tudták én ki vagyok.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Saját hszeidet olvasod? Leidiótáztál és csalóztál mindenkit. Hogy jössz te ahhoz, hogy a hangnemről beszélj?

Regisztrált
    2007. Jun
    kor
    33

Alapértelmezett

Nekem pont van egy.

Szted amit fentebb Cordon szabályos esetenek minősített tényleg az-e?...azaz, hogy van egy saját akkom, és van egy másik amit helyettesként én viszek, a felhasználó csak 2 naponta lép be, azért ,hogy belépjen, de valójában nem csinál semmit.Cordon pl nem is kétnaponta, hanem hetente lépett be..ezt hogy engedhetitek ?Mert azt nem tagadom, a jelenlegi szabályrendszer megengedi tényleg...de ez csupán egy kiskapus multizás....egy olyan kiskapu a szabályzatban, amit mint látjuk az MHk is használnak.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Bocs, nekem az a véleményem, hogy nem az a hibás, aki lerántja a leplet a csalásokról, hanem aki csal.
    Ha nem igaz, amit Daw leírt, akkor cáfold meg. Mi ezen a bonyolult?
    Tessék:
    Ez az én accom:
    http://www.travian.ws/analyser.pl?s=hu4&uid=22623

Ez meg a helyettesítettemé:
    http://www.travian.ws/analyser.pl?s=hu4&uid=20954

Most őszintén... Ez úgy néz ki mint egy multizás? Kiemelném, hogy nem tudom a jelszót, és legalább két hete nem léptem be a helyettesítetthez. A sajátomba se mondjuk...

Dawid88 meg elmehet a *****.

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Nem igazán értem, hogy miért kell szép naív kerek szemekkel nézni ezt a dolgot...

Van egy ismerősöd, megkéred hogy "játszon", azaz bizonyos időközönként lépjen be (ugyebár a farmok között is sok olyan van aki így "játszik"), húzza a búzafarmokat, esetleg nézze meg nem-e támadják (tipikus etető szerepkör), te pedig nyilván sitter vagy, mert Te is nézed hogy az egységeid biztonságba vannak-e, építgetsz ezt-azt.

ez az acc a tiedhez kötődik, másé, de a te hasznodra van, mivel etet.

aki meg azt mondja, hogy ő egyedül etette mindig a seregét, és nem pakolta ki inaktív játékoshoz bekérve magát helyettesnek, néha lecsekkolva, hogy biztonságban van-e, az meg vagy hazudik, vagy sose volt 100K feletti serege.
    Teljesen mindegy hogy ezt az inatkív személyt ismered vagy nem ismered.

ezen megütközni nem gyengén álszent dolog.
    Legutolsó módosítás brillmm által; dátum: 2009-08-24 17:28.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Nekem pont van egy.

Szted amit fentebb Cordon szabályos esetenek minősített tényleg az-e?...azaz, hogy van egy saját akkom, és van egy másik amit helyettesként én viszek, a felhasználó csak 2 naponta lép be, azért ,hogy belépjen, de valójában nem csinál semmit.Cordon pl nem is kétnaponta, hanem hetente lépett be..ezt hogy engedhetitek ?Mert azt nem tagadom, a jelenlegi szabályrendszer megengedi tényleg...de ez csupán egy kiskapus multizás....egy olyan kiskapu a szabályzatban, amit mint látjuk az MHk is használnak.

Ez nehéz kérdés. Sok ilyen esettel találkoznak az mh-k, és nem tudnak mit tenni. Ha a tulaj belép bizonyos időközönként, akkor az még szabályos keretek között marad.
    Mielőtt megkérdeznéd: nem tudtunk erről, tehát nincs arról szó, hogy elnéznénk, mert ő egy mh.
    Viszont az ő esetében sem jártunk volna el másképp, mint bármelyik más játékosnál.
    Ha egy játékos kihasználhatja a kiskapukat, és elnézitek neki, akkor ezt egy mh-nál miért nem teszitek meg? Csak azért, mert ő mh, és alapból utálni kell?
    Gyevocska
    Travian Team

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett