Oldal 561, Össz.:571 ElsőElső ... 61461511551559560561562563 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.601 től 5.610-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: inad Hozzászólás megtekintése
    Figyelj, pedig az Assában egy somó olyan ember van, mint te.
    FC-nek például totál ugyanaz a stílusa^^
    Danone amúgy nem csalt, asszem lerántotta a leplet egy csaló adminról aki zárolta és megtiltotta Gagarinéknak hogy feloldják.
    Szóval tudunk beszélgetni a csaló közegekről.
    Csak azért kérem zuzu-t, mert ő még talán tolja ott, én már csak heti 1x járok be a haverom accából.
    Az assára nem mondtam semmit.Most nemtom..ha a régi s3as danoneról van szó(ő regelt későbbi serverkere is ezen a néven), akkor annak jobban teszed, ha te sem hiszel.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Az hogy ne idézd be az előtted lévőt, de mind1.

Valójában nincs.
    Valaki kitalálta, és már mindenki ezt dalolja. Csak éppen azt nem tudjátok, mi van a másik részen, mert oda nem láttok be. Néha tévedni lehet, ez emberi dolog, attól még nem feltétlenül magukat segítik az adminok, mhk, akár a saját szerverükön van, akár nem. Ha csalnának is, az már kiderült volna (nem általatok)

Quote Eredetileg írta: DawiD88 Hozzászólás megtekintése
    Annyi, hogy ő az egyik admin személyes ismerőse... ezért persze hogy védi. : ).
    Na most figyeljen midnenki, nagyot modnok.
    Semmi, de semmi, Ismétlem semmi, és még midnig semmi SEMMI SEMMI, semmi közöm nincs senkihez, aki admin. Nem ismerem egyiket sem, sose láttam, találkoztam vele. Szóval a közel jövőben ezt a kötekedési módot befejezhetitek.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-08-23 20:39.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona DawiD88's Avatar
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Vajon azt mennyien tudják, hogy az admin a szerződése alapján nem játszhat magyar szerveren, ennek ellenére mégis játszik?

Na meg azt, hogy néha egy-egy multihunter (aki szintén játszik azon a szerveren - ez szabályos) belép hozzá jelszóval? (ami szabályellenes).
    M3MB3R 0F B4NZ411
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_2251 - ha segíteni szeretnél

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

És hányan tudják, hogy ez biztos? És azt, hogy ez nem pont így van?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Marchus Hozzászólás megtekintése
    Tudod, ha mindenki ilyen módon állna hozzá a körülötte zajló dolgokhoz, az emberek még mindig bunkóval ütögetnék a mamutokat az őserdőben.

Ez egy jó játék, amiről nem szeretnénk csak azért lemondani, mert a játék magyarországi üzemeltetői csalnak. Inkábbb megbeszéljük a dolgot, hátha a játékra nézve pozitív hatással leszünk.
    Ez a mamutos példa, hát...nem mondok semmit....
    Énis szeretem ezt a játékot, de nem próbálok javítani rajta, mert nélküle is megélek, és nem akarok felesleges hercehurcát csinálni, azt elvégzitek ti...
    De azért azt nem értem, hogy miért nem egyből az adminhoz fordultok, helyette ide írogattok. Lehet, hogy azt akarjátok, hogy mindenki tudjon erről, de azért a többségnek mégis csak az a véleménye, mint nekem, és nem nagyon akarnak ők sem ezzel kapcsolatban írogatni.

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Folytathatnánk olyan dolgokkal, mint például skype-on, kérésre történő zárolások ismerősök kedvéért, elmehetnénk egészen addig, ami az én személyes kedvencem: Multihunter acc.-ból saját, arra a szerverre regisztrált aranyfalu tömése (ezen napokig röhögtem, ez már kb. a pofátlanság netovábbja), előjöhetünk azzal, amikor a multihunter a saját maga által felügyelt szerveren rendes acc.-ot is csinált...

Vagy például itt van az, hogy van egy bizonyos aranykeret, amivel elvileg gazdálkodik a travian... Ez az arany az esetlegesen szükséges kárpótlásokra van fenntartva... (mert igenis szokott lenni ilyen néha). Elvileg. Aztán megy szépen a haverokhoz. : )

És még sorolhatnám...
    M3MB3R 0F B4NZ411

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Grentas, ha neked ez a véleményed, akkor mit keresel még mindig itt?

Egyébként nekem nincs véleményem, mert mint írtam már, elég keveset tudom a játékról. Éppen ezért örülnék neki, ha valaki a pletykákat megerősítené, vagy megcáfolná.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

DawiD88, és társai, mondjátokcsak, honnan tudtok mindenről? Mindig van itt valami, amit újonnan felhoztok, ha épp lemegy az egyik. Érdekes, én ha nem olvasom ezt a témát, sosem tudom meg ezeket, és nem is érdekel volna. Tudtam ezek nélkül is játszani, sosem gondoltam arra, hogy csaljak, és csalók vannak körülöttem, és főleg arra nem, hogy az mh mit tesz vele. ha csal, akkor az övé, isten áldja. sosem kerültem szembe az mhval, sosem volt vele dolgom, és érdekes, ezzel nagyon sokan így vannak még, és ha mégis történt vele valami, akkor mégsem jött ide éveken keresztün színi az mhkat, haszcolni itt ellenük. Csak ti, de mindig. kezd érdekes lenni... Azt nem hinném, hogy minden veletek történt, ennyi szenny után már itt sem lennétek.

Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Ja, azt hozzátenném gyorsan, hogy nekem személyesen problémám még nem igazán volt a multihunterekkel (több mint egy éve nem voltam zárolva...).

Hogy honnan tudok ilyenekről?
    Nevetni fogsz. MH-k voltak annyira buták, hogy ilyen dolgokkal dicsekedtek skype-on, privát beszélgetésben, esetleg klánszobában.

Ha gondolod, összeszedhetek egy rakat skype-os beszélgetést, biztos érdekesnek fogod találni, lesznek ismerős nevek. : )
    M3MB3R 0F B4NZ411

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Marchus's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: kléni Hozzászólás megtekintése
    DawiD88, és társai, mondjátokcsak, honnan tudtok mindenről? Mindig van itt valami, amit újonnan felhoztok, ha épp lemegy az egyik. Érdekes, én ha nem olvasom ezt a témát, sosem tudom meg ezeket, és nem is érdekel volna. Tudtam ezek nélkül is játszani, sosem gondoltam arra, hogy csaljak, és csalók vannak körülöttem, és főleg arra nem, hogy az mh mit tesz vele. ha csal, akkor az övé, isten áldja. sosem kerültem szembe az mhval, sosem volt vele dolgom, és érdekes, ezzel nagyon sokan így vannak még, és ha mégis történt vele valami, akkor mégsem jött ide éveken keresztün színi az mhkat, haszcolni itt ellenük. Csak ti, de mindig. kezd érdekes lenni... Azt nem hinném, hogy minden veletek történt, ennyi szenny után már itt sem lennétek.
    Ez is egy álláspont. Én a magam részéről tudok erre reagálni: az s4-en az egyik viszonylag jelentős klán egyik vezetője vagyok. A játék vége előtt a szövetségi viszonyok véglegesítésénél tart a játék.

Azt már eddig is kb tudtam, hogy az ellenfél táborában több MH is játszik (nálunk és a szövetségeseimnél egy sem). Viszont most tudtam meg, hogy az admin is az ellenfél csapatában játszik.

Hogy őszinte legyek, nagyon kibuktam rajta.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett