Oldal 54, Össz.:571 ElsőElső ... 444525354555664104154554 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 531 től 540-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Multihunter még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Sheilad
    Sziasztok,

érdeklődni szeretnék, ha kérem a multihuntertől egy ügy kivizsgálását, akkor:

1, köteles e válaszolni a levelemre
    2, köteles e tájékoztatni, hogy mi lett az ügy vége

Előre is köszönöm a választ

SZiasztok,

még mindig várom erre a kérdésre a választ!!!

köszönöm
    Szia,nem tudom milyen üggyel kapcsolatba írtál és azt se hogy melyik szerver,általában szoktunk válaszolni,de infót nem igazán adunk ki,max annyit nincs szabálytalanság vagy zároltuk.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: tikfa
    Sziasztok,

SZiasztok,

még mindig várom erre a kérdésre a választ!!!

köszönöm
    Szia,nem tudom milyen üggyel kapcsolatba írtál és azt se hogy melyik szerver,általában szoktunk válaszolni,de infót nem igazán adunk ki,max annyit nincs szabálytalanság vagy zároltuk.

Az 5ös szerverről van szó. Ide meg direkt nem irtam neveket!
    És tudod az a legidegesítőbb, hogy adott emberke meg röhög a markába, amit meg is írt nekem, hogy ugyis kimagyarázza magát :-S

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

S6-os szerver....

...csak gratulálni tudok az MH-nak ismét. (bocs nem utazom rád, de a dilettantizmusnak is van határa..)

Februárban zárolt egy falut... a mai napig zárolva van. Kérdésünkre, hogy ugyan nem lehetne-e zt az elhagyott falut feloldani, vagy törölni a következő választ kaptuk:

"Multihunter 12.04.08
    RE: nincs cím 12:30:08
    Üdv!

Más kérésére nem oldhatom fel, csak ha ő ír nekem..
    Magától is törlődik egy idő után!

mh"

Na kérem.. mennyi idő után?? Ha 2 hónap nem elég? Mit vétett szerencsétlen, hogy két hónap bünti jár? Vagy canossat kell járni és hajbókolni az MH-nak hogy feloldjon egy zárást?? Két hónap nem tűnik fel? Ha meg az illető user szarik mindenre, akkor így marad?

Az a bosszantó, hogy ennek a falunak így sem a völgyei, sem a falu maga nem támadható. A gazdája valószínüleg már nem is játszik.

Ne legyünk már ennyire bürokratikusak, mert ez már fáj....

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Sziasztok,

1, Igen.
    2, Nem. Attól, hogy jelentesz egy szabálytalanságot még nincs jogod hozzá, hogy olyat tudjál meg ami csak a zároltra és a mulithunterra tartozik.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett MH

Sziasztok!
    Hogyan lehetek multihunter?Én itt ülök egész nap a számítógép előtt(a travián szabályokat fejből fújom), és úgy érzem megtudnék küzdeni a levelek hadával(nem szeretnék fikázó válaszokat, igen vannak ilyen emberek akik szeretnek másokon segíteni).Darkman légyszíves válaszolj ha nálad lehet.Legjobban szerver 6 érdekelne.Nagyon korrekt tudok lenni, több oldalon is fórum moderátor vagyok, egyéb(tudom, hogy ez nem ebből álna, részben).
    Előre is köszönöm válaszotokat!

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Multihunter csak 12-15 éves helyesen írni képtelen benfenntes lehet.Még soha senki nem kapott erre a kérdésre választ.Én is megkérdeztem már de reagálás semmi.Őrzik a titkot és a natarok sem tudják elvenni tőlük.Nem mindegyik MH bunkó az igaz. Vannak nagyon korrekt emberek is köztük.DE! Könyörgöm,Fülig Jimmyk ne legyenek MH-k! Legalább írni tudjon már helyesen!

Újra felteszem én is a kérdést:Hogyan lehet valaki admin,MH,moderátor.....??
    Kapunk választ?
    Mittomén

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Az emberek hajlamosak bármit elhinni arról, amit nem ismernek. Könnyen dobálóztok a szavakkal, mikor sejtésetek sincs, hogy működik a dolog.

Mielőtt valaki megkérdezné:
    Nem, nem kívánjuk beavatni a nagyközönséget, mert ebből komoly visszaélések is lehetnek.

Továbbá nem lesz valakiből csak úgy multihunter.
    Ha szükségünk van új emberre megtaláljuk, kiképezzük és felvesszük.
    Logikus, hogy nem kézfeltartással válogatjuk sorainkat.
    Egy pillanatra gondoljatok bele mit eredményezne ha bárki multihunter vagy moderátor lehetne...

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lightning
    Egy pillanatra gondoljatok bele mit eredményezne ha bárki multihunter vagy moderátor lehetne...
    Szerintem sem lesz valakiből csak úgy mh, ez a kapcsolatokon múlik, mint minden a mai világban!

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Lightning
    Az emberek hajlamosak bármit elhinni arról, amit nem ismernek. Könnyen dobálóztok a szavakkal, mikor sejtésetek sincs, hogy működik a dolog.

Mielőtt valaki megkérdezné:
    Nem, nem kívánjuk beavatni a nagyközönséget, mert ebből komoly visszaélések is lehetnek.

Továbbá igen sokan vannak, akik most úgy érzik, hogy ááá, ez sima menet, válaszolgatnak az MH-k, büntetgetnek, ez mindenkinek menne. De szerintem ha valaki odakerül, hogy akkor nesze, ítéld meg, mi történik az IP túloldalán, igen sokatoknak sok lenne a "felelősség".
    Valaki írta, hogy a kapcsolatokon múlik. Miért, mi nem azon múlik? Gondoljátok, hogy egy semmiből beesett emberre rábíznak egy ekkora horderejű feladatot? kb 30ezer játékos van rábízva. Én úgy gondolom, hogy ha valakiből Mh lesz, akkor az képes ellátni a feladatát, mert szerintem puszira nem osztogatják a 0/0 koordinátákat.
    Nemhogy örülnétek, hogy játszhattok, és van, aki lemond erről azért, hogy nekünk jobb legyen.
    Nah, elég volt a puffogásból, nyomás mindenki a falvakba építkezni

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: HoGo
    Sziasztok,

1, Igen.
    2, Nem. Attól, hogy jelentesz egy szabálytalanságot még nincs jogod hozzá, hogy olyat tudjál meg ami csak a zároltra és a mulithunterra tartozik.
    Nagyon szépen köszönöm végre az egyetlen korrekt válasz, ami nem csak ide lett lökve! Nos benne van a játékszabályban a kulturált kommunikáció, és itt egy ilyen felületen nem tudok korrekt választ kapni a kérdésemre, szerintem ez önmagában gáz!!!
    És a kiinduló probléma: Ha megfordítot a történetet, Te mit szólnál ahhoz a válaszhoz, amit a multihuntertől kaptam. A szia és az üdv-vel együtt volt 3 szó! És miért nincs jogom megtudni? Még az esélyt sem kapom meg, hogy pl arra ha valaki kimagyarráza magát (mert ugye a multihunter is ember és meggyőzhető, és valljuk be én nem tudok a 12-15 éves ksisrácok szinvonalán bratyizni velük, amit kellene, hogy "emberszámba" legyek véve), esélyem nincs megvilágítani neki olyan dolgot, amiről ő pl nem tud!
    Ismétlem önmagam, jelen esetben az emberke, röhögve irt nekem, hogy ugyis kimagyarráz magát és én köcsög most munkát akod neki, hogy ezt meg kell tennie!
    Ergo: nem először magyarázkodik, tudja, hogy át tudja dobni a palánkon a multihuntert, abba meg már bele sem merek gondolni, hogy spanok!
    Tudjátok mindekinek nagyon magába kéne nézni, hogy egy ilyen felületen, ami elvileg kikapcsolódást, szórakozást, esetleg stresszoldást stb stb szolgálja, ilyen undorító szinte csúszúk le emberek, hogy ugyan ugy lopunk, csalunk, hazudunk, mint ahogy a hétköznapjainkban!
    Persze mindenki ugy él ahogyan szeretne és saját lelkiismeretével mindenki magának számol el! Engem csak az zavar, hogy miért nem hagyják játszani azt, aki tisztességesen akar játszani!
    Jah és jegyzem meg, egy olyan ember, akiről kiderül, hogy csal stb, az miért kapja vissza bármelyik faluját??? Tanulja meg tisztességesen játszani! Tuti, ha egyszer elbukj a a faluját, ugyis csinál másikat, de 2szer meggondolja, mit tesz! Tudom, hogy ez durva bünti, de mondjuk én a valós életben is bevezetném a lopásért a kézcsonkítást!!!!
    Nos tudom ezt a "csatát" soha nem nyerheti meg földi halandó, de ha legalább egy csaló vagy egy multi elgondolkodik irományomom, akkor elértem célom

Szép napot

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett