Oldal 532, Össz.:571 ElsőElső ... 32432482522530531532533534542 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.311 től 5.320-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

itt van:
    http://forum.travian.hu/showthread.php?t=270
    érdekes levelek név nélkül téma. ha ott szabad, itt is, max kiszeded az mh meg a te nevedet, tudni fogjuk :]
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-07-26 13:54.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Íme Lentről felfelé olvsasandó)))

:RE^10: Zárolás
    23.07.09
    20:11:20
    Szia...

Az a véleményem,hogy ez már csak szőrszálhasogatás és ha megnézed ágika acc-ját rájössz,hogy nem csak engem segít hanem saját támadósereggel is rendelkezik.
    Az pedig,hogy támogat,nem erősít,csupán védeni próbál és ez nagy külömbség!!!
    Egyébiránt nem tudom honnan veszed,hogy ágika a párom.
    Lehet,hogy kicsit felületesen olvassátok a nektek írt leveleket???

Mostmár jó lenne ha hagynátok játszani!!!!

Üdv:
    valti.

Szia

Erről mi a véleményed?

§1 Játékosok és felhasználók
    Minden játékosnak csak egy felhasználója lehet világonként. Egy felhasználó csak saját sikeréért létezhet, nem pedig azért, hogy másik felhasználót erősítsen.

Szerinted a "párod" magáért játszi vagy csak téged erősít??

Mert ez is egyértelmű szerintem

Szia...

Mivel egy gépen játszunk és egy csaléd vagyuk ezért általába egymást váltva ülünk itt.(Mondjuk én azért többet mind a többiek)
    Tehát nem egyídőbe hanem egymás után játszunk.
    Ha én belépek ágikához akkor az az én jelszavammal történik és senki jelszavát se használom,senkitől nem indítok támadást és támogatást se.
    Legfeljebb megkérem,hogy küldjön támogatást,vagy búzát ha látom,hogy kell.És mivel 100m2 en belül élünk ez nem is olyan nehéz

Üdv:
    valti

Szia!

Szakaszosan teljesen egyezik az online időtök. Ez miért van?
    A jelszavakat tilos kiadni, és csak egy helyettesítést látok nálad. A közös gép még nem jogosít fel a máshoz belépésre.

Szia...

Azt nem tudom mennyi jött pontossan de de ha leosztod annyi napra ahányat itt voltak ki kell jönnie mert nem csesztem el másra!
    Durván a napi fogyasztásuk:600000.
    Egyszer voltak itt 5-6 napig.
    Másodszorra pedig azt hiszem ezt nem tudom pontossan de olyan:szintén 5-6 nap.
    Mostmár tudom,hogy ez több ídő mind lehetne de tömésről szó sincs!
    Egyszerűen nem tudtam,hogy ídőkorlát van a támogatásokra de ezt nem is tagadtam le és vállalom érte a felelősséget.
    Legközelebb figyelmesebben járok el.
    Kérem mihamarabbi feloldásomat.
    Előre is köszönöm.
    Üdv:
    valti.

2652690
    2346976
    szerintem ez kicsit sok a támogatás etetésére

Igen valóban de mindkét acc-ból van nálam támogatás és azt hiszem 12000 körüli az eggyik támogatás búzafogyasztása a másiké kb 8-9000,de pontossan nem tudom.
    De ha megnézed nem költöttem el másra a búzát sőtt még én is piacozom folyamatossan,nehogy éhenhalás legyen.

Szia!

Két közös gépes accból kaptad a búzát. Rengeteget. Ezért kérdeztem.

Szia...

Ez alapján jött a búza hozzám:
    Amennyiben egy támadás miatt a seregek támogatásként egy másik játékosnál támogatásban vannak, a tulajdonos elküldheti a serege 24 órás búzafogyasztását naponta ellátásként.
    Én így tudtam((((
    Viszont amire nem figyeltem az a 3napos határ,közös géphasználatnál.
    Ezért elnézést kérek és elismerem ,hogy tévedtem persze azzal is tisztába vagyok,hogy a játékszabályok hiányos ismerete nem ment fel a felelősség alól de azért remélem nem lessz a büntetés aránytalanul nagy a vétséghez képest.
    Ami a seregem hollétét illeti csak ithon van seregem de az,hogy melyik faluba milyen arányba azt nem figyelem de igazán nem tudom miért tartozik ez ide!!!!!!

Üdv:
    valti.

szia!

Mennyi ideig mehet tudomásod szerint a sereg etetése? És hány helyen van a sereged?

Szia...

Az iránt érdeklődnék miért lettem zárolva.
    Lehet,hogy a búza miatt?????
    A játékszabály azt írja,hogy tilos az egyoldalú nyersanyagkereskedelem de én úgy tudom,hogy a támogatásba lévő katonáknak küldhető búza büntetés nélkül.
    Ha nem ez a gond akkor várom tájékoztatásod.

Üdv:
    valti.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Tipikus példája annak, hogy az MHk saját maguknak szerzik a munkát....már az első levelébe meg kellett volna említenie a többi problmát is, amik viszonylag gyenge lábakon álltak.
    Az online időbe csak akkor szoktak belekötni, ha az épp éjjel is egyezik, ilyen hajnali 1-2 körül, ugyanis az jelszó kiadás gyanús, hogy normált támadjanak...viszont ugy érzem nálad nem ez a szitu, mivel az MH erre utalást sem tett, túl könnyen kimagyaráztad magad, és tul könnyen adta fel ide vonatkozó érveit, hogy aztán belekössön másba.
    Az "egy felhasználó csak a saját érdekeiért létezhet" nevű szabályzat eléggé kaotikus.

Ezt az ügyet már a 2. levélnél le lehetett volna zárni.Ha bajai voltak az online időkkel,meg a támogatással,akkor nem értem mért nem említette meg rögtön azt is.

Nekem ebből az a tanulság, hogy az MHnak nem szabad megmagyarázni semmit...többre mentél volna, ha elsőre azt írod "beismerek mindent, büntess meg!"
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-07-25 07:38.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

Miért csinálnak maguknak +munkát ha azt se végzik el amit kéne?
    Immár:38 óra telt el és nem történt semmi.
    Tényleg sok dolguk lehet
    Na azt hiszem eleget vártam,és mivel azt a tájékoztatást kaptam,hogy 24-óra áll a rendelkezésükre válaszolni,(ami nem történt meg) most szépen zárorom őket
    Viccet félretéve,tudja valaki mik ilyenkor a lehetőségek?
    Hova kellene írnom,hogy történjen már valami?
    Várom a tippeket.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Nem sok esély van a győzelemre, de próbáld meg az admin@travian.hu címet.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-07-26 13:55.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Tipikus példája annak, hogy az MHk saját maguknak szerzik a munkát....már az első levelébe meg kellett volna említenie a többi problmát is, amik viszonylag gyenge lábakon álltak.
    Az online időbe csak akkor szoktak belekötni, ha az épp éjjel is egyezik, ilyen hajnali 1-2 körül, ugyanis az jelszó kiadás gyanús, hogy normált támadjanak...viszont ugy érzem nálad nem ez a szitu, mivel az MH erre utalást sem tett, túl könnyen kimagyaráztad magad, és tul könnyen adta fel ide vonatkozó érveit, hogy aztán belekössön másba.
    Az "egy felhasználó csak a saját érdekeiért létezhet" nevű szabályzat eléggé kaotikus.

Ezt az ügyet már a 2. levélnél le lehetett volna zárni.Ha bajai voltak az online időkkel,meg a támogatással,akkor nem értem mért nem említette meg rögtön azt is.

Nekem ebből az a tanulság, hogy az MHnak nem szabad megmagyarázni semmit...többre mentél volna, ha elsőre azt írod "beismerek mindent, büntess meg!"
    neked minden hszd arra megy rá, hogy az MH-ki milyen ratyeeeek?
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

asziszem már elég régóta ittvagy a forumon, hogy tudd, ez nem így van....viszont olyan helyeztben nem fogom védeni őket, amikor totál egyértelműen ők a hibásak.
    De ha valamivel pl nem értesz egyet a valti esete kapcsán velem, és ugy gondolod, hogy az MH korrekt volt, ne fogd vissza magad és írd le nézeteidet.Mert nagyon nem erőltetted meg magad, hogy bármit is cáfolj.

nemtom melyikőnk haverja hangoztatta, hogy az egész magyar travi egy nagy hiba...akkor érdekes mód nem volt gondod, meg még fel is akarod szabadítani....hagyjál már a kétszínűségeddel.
    Legutolsó módosítás kléni által; dátum: 2009-07-26 13:55.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    24

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése

asziszem már elég régóta ittvagy a forumon, hogy tudd, ez nem így van....viszont olyan helyeztben nem fogom védeni őket, amikor totál egyértelműen ők a hibásak.
    De ha valamivel pl nem értesz egyet a valti esete kapcsán velem, és ugy gondolod, hogy az MH korrekt volt, ne fogd vissza magad és írd le nézeteidet.Mert nagyon nem erőltetted meg magad, hogy bármit is cáfolj.

nemtom melyikőnk haverja hangoztatta, hogy az egész magyar travi egy nagy hiba...akkor érdekes mód nem volt gondod, meg még fel is akarod szabadítani....hagyjál már a kétszínűségeddel.
    nem tom, szerintem annyira nem szoktam itt védeni az embereket. illetve volt egy gyerek, akinek itt a fórumon csak én hittem, és az utsó hszje az volt, hogy írt az adminnak, és az neki adott igazat. már nem tom ki volt az. valti engem nem érdekel, az anyja nem tanította meg, hogy ne spamoljon, védeni nem fogom, az MH-t sem fogom védeni, nem tom megvan-e a jogköre ahhoz, hogy megnézze mennyi sereg volt valtinál mennyi ideig, amit ő írt az 8 napi ellátása a seregnek. ha kevesebb ideig volt ott, akor zárolás, ha nem, akkor nem.

"asziszem már elég régóta ittvagy a forumon, hogy tudd, ez nem így van..."
    igen, tudom, hogy nem így van, viszont nem tudom észrevetted-e, de idéztem valakitől. (nem szószerint)
    © d [Q]

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Fizrogj Hozzászólás megtekintése
    Azt nem írtad, hogy a levél olvasott, vagy nem. Ha nem olvasták még, úgy nehéz válaszolni, ha pedig olvasták akkor elég érdekes a dolog, bár sajnos szoktak előfordulni ilyenek is. Lehet időhúzás és más is, elvégre ők is emberek, bárkinél lehet olyan, hogy a gépet azonnal ott hagyja valami miatt, de biztos fogsz választ kapni előbb-utóbb.
    Egyszer beszéltem egy emberrel aki azt hitte, hogy az MH-k egy irodában 9-17-ig dolgoznak, kivéve hétvégén.
    Egy időben valóban élt bennem a gyanúper, hogy a játékosok szerint hétvégén nincs MH, mert szombat vasárnap alig jöttek levelek, és hétfőn megérkezett a dömping.

Regisztrált felhasználó már tud valamit qwer's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Sziasztok!

Őszintén megmondom, hogy meglepődtem, amikor úgy döntöttem, hogy írok az MH-nak (nem volt egyszerű döntés, mert rosszak voltak a tapasztalataim eddíg), azon a szerveren, amin még játszom (s2 után már csak 1 maradt)

Kezd olyan érzésem lenni, hogy talán ott is változnak a dolgok. A játék stílusom semmit nem változott, minden úgy megy mint régen és a levelemre nem gyanusitgatást kaptam, hanem ezt a választ:

"Multihunter
    RE: zaklatás 20.07.09 15:30:05
    Szia!
    Köszönöm,intézkedtem.

MhR"

Van köszönés, megköszönte, hogy bejelentettem a zaklatást és van egy aláírás, amin keresztül vissza is tudja az admin keresni az adott MH-t, ha szükséges. Le a kalappal. Ha a szerver végéig így megy, az is megeshet, hogy újra regelek egy újonan induló szerverre.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett