Oldal 520, Össz.:571 ElsőElső ... 20420470510518519520521522530570 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.191 től 5.200-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte Fizrogj's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

kléni nagyon megköszönném, ha nem nyúlkálnál bele egyik hozzászólásomba se!

Semmi olyan nem volt benne amit moderálni kellene, legalábbis úgy tudom a mások idézése nincs tiltva, ha mégis akkor írd már ki valahova extra nagy betűkkel, hogy a fórum bizonyos lehetőségeit nem lehet kihasználni...

Ha meg ennyire ráérsz, kezdhetnél valamit azzal a problémával amit az előbb felvetettem...
    Hanyag módon akár + 1 szabálypontot is lehetne belerakni: Amit itt nem találsz keresd a fórumon, nekünk nem dolgunk, pontos szabályzat írása, de neked be kell tartani amit valamikor leírtunk fórumra, bár lehet azóta már törölve is lett...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

oké, nyitok neki egy témát.

amúgy csak kijavítottam a kiemelést, mert rosszul írtad.

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Ha ezt a témát nyitottad: http://forum.travian.hu/showthread.php?t=532
    akkor nem értetted eddig miről beszéltem.

http://www.travian.hu/spielregeln.php <--- Innen a travian játékszabályaiból hiányzik 1-2 dolog amit már hallottam vissza MH-tól hogy gond lenne vele, de sehol nem találtam leírva. Lehet 1-2 dolog megvan fórumon, de ennyi szemét között nem sok ember fogja megtalálni.

Szóval ha témát nyitsz, akkor valami olyasmi címmel, hogy a fentebb írt játékszabály hiányosságai amiért büntetés jár. Kapásból be e is kerülhetne a fiktív közösgép téma, amit egyik admin ki is fejthetne, hogy pontosan mi merre hány méter ha már hivatkoznak rá.

És akár egy szavazást is írhatnál ki rá, hogy az új szabályok/szabálymódosítások eljutnak-e a játékosokig normálisan, lehetőleg a változás pillanatában, mert ebbe elég komoly hiányosságok voltak eddig is tudomásom szerint....
    Legutolsó módosítás Fizrogj által; dátum: 2009-07-08 20:26.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

tudom, hogy itt miről beszéltek.
    de már nem vagy az első, aki az itteni fórum szabályzat ellen vét, és ugye msot fenmerült, hogy ne szerkesszek, mert nincs benne semmi szabálytalan.
    ha végigolvasod az ott található linkeben a szabályzatot, akkor rájösz, hogy igenis van benne szabálytalan, és ezért szerkesztettem.
    a játékszabályos vitátokba meg nem avatkozom bele.
    szóval nem töröltem semmit, és még most is megvan a régi táma is.

Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Hmm nézzük:

- Az előtted hozzászólót ne idézd be feleslegesen, írj új hozzászólást., vagy ha mindenáron szükség van az előző írásra, csak azt a mondatot hagyd meg, amire reagálni kívánsz.

Mivel volt közte pár hsz más témával kapcsolatban, szerintem bőven belefér az idézés. Mou, másra is commentelt közbe, így nála is szerintem semmi gond nem volt vele.
    Ha most idéztelek volna téged, akkor abba tényleg beleköthettél volna, szerintem...

A játékszabályokkal kapcsolatos vitákba nem is kértem, hogy avatkozz bele. Sőt nem is vitáról beszéltem, csak egy topicról, ahol le lehetne írni a usereknek, hogy milyen hiányosságokat találtak eddig a szabályzatban amiért büntetnek és nem árt rá különösen figyelni. Valamint elmondhatnák a véleményüket arról,hogy a változásokról milyen szinten vannak tájékoztatva a játékosok.

Melyik régi témára gondolsz?

ui.:az előző hsz-ebe és a fórum szabályzattal kapcsolatos témában is javíthatnád a hibákat

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

tényleg, nincs benne, hogy kilóméter hosszú szöveget ne idézz be, csak 1 sokt, vagy valamit, ott oldalt úgy is ottvan az a visszanéz gomd, és úgy lehet tudni.
    na majd beiratom.
    bár most ígysem sokat vesztettél, hogy kiszedtem azt a hosszú szöveget mindenkiéből.
    na mind1, nyugotttan társaloghattok tovább :]

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Fizrogj, a játékszabályos topic már lett kérve, többször, és süket fülekre talált... Látod, kléni most is a lényeg mellett beszél el, tehát túl sokat ne várj...

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Az tán kléni hibája, hogy nincs játékszabályos topik....viszont jelen helyzetben full értelmetlen...a travian ötleteket és ezt se olvassa már illetékes, se az elírásosokat. Azt se olvasná senki, és csak megtelne olyanokkal,amik már jópárszor itt süket fülekre találtak.
    Amíg darkman így áll hozzá a dolgokhoz, hogy "full értelmelen a fórumba írni", addig ne akarjatok ilyen topikot..Mivel ezek olvasásához is így áll hozzá...kléni legalább itt van és magyaráz. Ez egy fokkal jobb sztem, még ha el is beszél , vagy mond hülyeségeket.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-07-09 05:47.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2009. Jul

Alapértelmezett

helo mindenkinek
    multihunter azért fordulok hozzád ,mert hallottam hogy lesz a szerverkarbantartás.server 8-ason vagyok
    direktbe is megnyitottam már többször a traviant de nem jó már tegnap óta,valamikor este óta.
    néhány dolog nem elérhetö
    pl. térkép,toplista,üzenetek,a falumnak csak a szintek látszódnak -tiszta fehérség
    az egy travian plusszt lehet megnyitni és a klánomba bemenni hála a követségnek
    azon keresztül támadok és üzenek mindenkinek
    elég macerás
    tudnál nekem segíteni??

üdv

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

H5N1, igazad van, bár én nem azt hiányolom, hogy olvassa, hanem azt, hogy írjon bele...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett