Oldal 506, Össz.:571 ElsőElső ... 6406456496504505506507508516556 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.051 től 5.060-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó sohasem alszik Don [quote]'s Avatar
    Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Talking

Quote Eredetileg írta: Gipsz Jakab Hozzászólás megtekintése
    Klántagom azóta már egyszer írt, hogy ettől az IQ kérdéstől függetlenül hogy lehet valakiből MH. A válasz valami ilyesmi volt:

Belőled sehogy...

Tehát a választ megint nem kapta meg, és mostmár még jobban éreztette vele, hogy mit is gondol...

Hozzáteszem a két levél közt a tagom zárolva volt pár napig jogtalanul, aztán büntetés nélkül feloldották...
    A minimum szerintem az lett volna ezek után hogy legalább egy rövid választ kap a kérdésére...

Én megértem hogy unja az ilyen leveleket, én is unok sokmindent, de ha valamit elvállalok feladatnak akkor azt úgy végzem, hogy a lehető legjobb legyen, még akkor is ha közbe 3-szor benyomom a fejem a csap alá az emberi hülyeségtől és nem folytatnám...
    biztos még egy rossz napja volt. ha egy volt, miért ne lehetne több is?
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Hát moderálj. Az észrevételt fórumolvasóként, kényszerű íróként tettem. Nem is tettem volna, ha a győzelmünket követő reggelen (hoppá, micsoda véletlenek) nem alakítod át a fórumot és nem kell beregelnem.

Nem is akarok különösebben részt venni egy ilyen fórumon, traviannal kapcsolatban szégyen az ilyen, Te meg nyitod az olyan fórumokat, ahol MH-k részrehajlásáról beszélgetnek a tagok?

Figyelmesen olvasd: NEM érdekel ha kitiltasz innen. Már azt nevetségesnek tartom hogy moderátor lehetsz itt.

Ne írj priviket, nem olvasom el.

Halállistán, LOL
    Kléni 100 phalanxától még most is reszketek.
    Legutolsó módosítás brillmm által; dátum: 2009-06-03 21:29.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    Hát moderálj. Az észrevételt fórumolvasóként, kényszerű íróként tettem. Nem is tettem volna, ha a győzelmünket követő reggelen (hoppá, micsoda véletlenek) nem alakítod át a fórumot és nem kell beregelnem.

Nem is akarok különösebben részt venni egy ilyen fórumon, traviannal kapcsolatban szégyen az ilyen, Te meg nyitod az olyan fórumokat, ahol MH-k részrehajlásáról beszélgetnek a tagok?

Figyelmesen olvasd: NEM érdekel ha kitiltasz innen. Már azt nevetségesnek tartom hogy moderátor lehetsz itt.

Ne írj priviket, nem olvasom el.

Halállistán, LOL
    Kléni 100 phalanxától még most is reszketek.
    szinte ez az egyetlen értelmes téma. no meg a kötetlen csevegés. habár mind a kettőben ugyanaz megy...
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

500 volt...
    nem olvasol pmet, de tudod, hogy küldtem neked... hmm...
    szívesen megtenném, de ezt az egyet nem tehetem.
    na ezt is megvitattuk.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

mi a baja mindenkinek klénivel?
    szerintem ő az egyik legnormálisabb moderátor.
    © d [Q]

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Üdv. Nekem olyan kérdésem lenne, hogy volt akit a multivadász zárolt és nem bontott vissza. Lehetséges ez?
    Recipe ferrum! (Caesar)

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: BukottAngyal Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Nekem olyan kérdésem lenne, hogy volt akit a multivadász zárolt és nem bontott vissza. Lehetséges ez?
    Lehetséges, a következő okokból kifolyólag:
    -még nem ért véget az ügy, tehát a tag még mindig zárolva van.
    -a zárolás alapvetően csak a gyanút jelenti, ha a tag alá tudja támasztani megfelelő indokokkal, hogy ő nem csalt, akkor büntetés nélkül feloldják.
    -a büntetés nem csak visszabontás lehet, hanem sima raktárürítés, ami a népességen nem fog meglátszani.
    -a büntetés lehet a felhasználó törlése, ha multiaccról van szó, amit a törlés idejére ugyan feloldanak (fel nem foghatom, miért), de azért el fog tűnni.

Válassz közülük ízlés szerint...

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Az UKs serveren kinnt van a jelentkezési űrlap MHnak,meg hogy mit kérnek mit írj le magadról...én sehol sem látok rajta 60 IQ szint követelményt.Ilyenformán nemcsak,hogy paraszt volt az az MH, de még hazudott is......

Cordon sajna ez egy elég good reason szidni az MHkat, akár elismered akár nem.
    Én remekül szórakozok azon, hogy milyen jól elcsámcsogtok ilyesmiken.
    Persze, remek lehetőség szidni minket, én is ezt tenném, mert úgy alapvetően nem értek egyet a válasszal, csak mókásnak tartom, mint kívülálló. (Nem az IQ-ról beszéltem...)
    Nekem van egy fantasztikus levélkém az ilyen esetekre, nem szoktam belemenni személyeskedésbe, mert nem az a dolgom, hogy én, mint MH, megítéljem, hogy egy ember alkalmas-e MH-nak. Erre ott vannak az adminok, igazam van?

"Szia!

Ebben az ügyben az admin az illetékes, neki kell írnod:
    admin@travian.hu

Üdv:
    MH."

Hogy én hogy lettem MH? Ez egy nagyon hosszú történet, én még akkor kerültem ide, amikor a csevegés msn-en zajlott... Ismertem egy MH-t, és beszélgettem az adminnal, aki gondolom felmérte, hogy megfelel-e az etikai és erkölcsi szintem ahhoz, hogy objektíven, és felelősségteljesen legyek képes egy szerver rendjére ügyelni. És írtam levelet is az admin@travian.hu-ra, nem bíztam a véletlenre.

Hazudós paraszt vagyok? (Akinek nem inge...) xD
    Legutolsó módosítás Dr. Cordon által; dátum: 2009-06-04 14:24.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    36

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Én remekül szórakozok azon, hogy milyen jól elcsámcsogtok ilyesmiken.
    Persze, remek lehetőség szidni minket, én is ezt tenném, mert úgy alapvetően nem értek egyet a válasszal, csak mókásnak tartom, mint kívülálló. (Nem az IQ-ról beszéltem...)
    Nekem van egy fantasztikus levélkém az ilyen esetekre, nem szoktam belemenni személyeskedésbe, mert nem az a dolgom, hogy én, mint MH, megítéljem, hogy egy ember alkalmas-e MH-nak. Erre ott vannak az adminok, igazam van?

"Szia!

Ebben az ügyben az admin az illetékes, neki kell írnod:
    admin@travian.hu

Üdv:
    MH."

Hogy én hogy lettem MH? Ez egy nagyon hosszú történet, én még akkor kerültem ide, amikor a csevegés msn-en zajlott... Ismertem egy MH-t, és beszélgettem az adminnal, aki gondolom felmérte, hogy megfelel-e az etikai és erkölcsi szintem ahhoz, hogy objektíven, és felelősségteljesen legyek képes egy szerver rendjére ügyelni. És írtam levelet is az admin@travian.hu-ra, nem bíztam a véletlenre.

Hazudós paraszt vagyok? (Akinek nem inge...) xD
    Mondta valaki, hogy az vagy? NEM..itt nem rólad van szó értsd már meg..... a te leveled 50szer külömb ,mint MH társad reakciója.
    És az , ogy eltudunk rajta csámcsogni....hmm ahogy nézem te is csámcsogod a magad részét, szal ezt nemtom minek írtad..de biztos...
    Azt kellene felfognod, hogy attól mert te normálisan végzed a munkád, van aki nem....és ha az az illető valamit sinál (tökmind1 ,hogy jogtalanul zárol, vagy sért) , akkor a sértett fél tuti közzé teszi a forumon...te meg jól leszólod arra alapozva, hogy te milyen vagy..

ez a hazudós paraszt a végén nagyon irritál....nagyon jól tudod,hogy te normális hangnemben írtál le dolgokat és elmondtad hova írjon.....ilyenformán azt hiszed,hogy erre is azt mondanám ,hogy paraszt levél?Nem az.Hasonlítsd már össze a te írásod a "60 IQ alatt sehoggyal"..Kérjél segítséget, mert látom ez nemigen megy.

Nagyon buta hsz volt szerintem, de mivel te 60 IQ felett vagy és én így látom,akkor én valahol alatta.Ya , de nincs is IQ limit az MHknál..akkor mégis van esélyem,hogy fordított a felállás.
    Legutolsó módosítás H5N1 által; dátum: 2009-06-04 15:32.

Regisztrált
    2008. Oct
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Persze, remek lehetőség szidni minket, én is ezt tenném, mert úgy alapvetően nem értek egyet a válasszal, csak mókásnak tartom, mint kívülálló.
    itt csak az a bibi, hogy nem vagy kívülálló.
    © d [Q]

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett