Oldal 505, Össz.:571 ElsőElső ... 5405455495503504505506507515555 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 5.041 től 5.050-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Klántagom azóta már egyszer írt, hogy ettől az IQ kérdéstől függetlenül hogy lehet valakiből MH. A válasz valami ilyesmi volt:

Belőled sehogy...

Tehát a választ megint nem kapta meg, és mostmár még jobban éreztette vele, hogy mit is gondol...

Hozzáteszem a két levél közt a tagom zárolva volt pár napig jogtalanul, aztán büntetés nélkül feloldották...
    A minimum szerintem az lett volna ezek után hogy legalább egy rövid választ kap a kérdésére...

Én megértem hogy unja az ilyen leveleket, én is unok sokmindent, de ha valamit elvállalok feladatnak akkor azt úgy végzem, hogy a lehető legjobb legyen, még akkor is ha közbe 3-szor benyomom a fejem a csap alá az emberi hülyeségtől és nem folytatnám...

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: brillmm Hozzászólás megtekintése
    kléni? LOL. Nagyon régóta olvasom a fórumot (most ennek a remek, átgondolatlan frissítésnek köszönhetően be is kellett regelnem, hogy lássak is valamit), de rendre olyan hozzászólásokat enged meg magának hogy csak mosolygok, mennyire el lehet tévedve a szerepét illetően.

Gyerünk kléni töröljed, vagy írjál be nekem egy egyest : )
    Nahát, Mel, igazán, nem bántottad még eleget? : )

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gipsz Jakab Hozzászólás megtekintése
    Klántagom azóta már egyszer írt, hogy ettől az IQ kérdéstől függetlenül hogy lehet valakiből MH. A válasz valami ilyesmi volt:

Belőled sehogy...

Tehát a választ megint nem kapta meg, és mostmár még jobban éreztette vele, hogy mit is gondol...

Hozzáteszem a két levél közt a tagom zárolva volt pár napig jogtalanul, aztán büntetés nélkül feloldották...
    A minimum szerintem az lett volna ezek után hogy legalább egy rövid választ kap a kérdésére...

Én megértem hogy unja az ilyen leveleket, én is unok sokmindent, de ha valamit elvállalok feladatnak akkor azt úgy végzem, hogy a lehető legjobb legyen, még akkor is ha közbe 3-szor benyomom a fejem a csap alá az emberi hülyeségtől és nem folytatnám...
    Nos, nekem ebből csak az következik, hogy a tagod valamivel rászolgált erre a hangnemre, gondolom, írt pár "kedves" levelet a zárolása kapcsán, szóval, ez most kicsit hajaz a "bort iszik, vizet prédikál" esetére... Ettől függetlenül legalább mh-nak lehetett volna annyi esze (már bocs), hogy nem kezd el személyeskedni a taggal...
    Egyébként nem napolhatnánk ezt a témát? Már minden egyes betűje, de még az ékezetek is alaposan ki lettek forgatva, kezdjük kicsit túllihegni, nem? Vagy kezdjünk el sztrájkolni, hogy 120 IQ alatt senkiből ne válhasson mh...

Regisztrált felhasználó már tud valamit brillmm's Avatar
    Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

nem kimondottan neki szól, inkább annak ahogy csinálja a fórummoderációt, ilyen kommenttel témát nyitni, hogy "ide ez meg ez kerüljön, de erre meg erre nem VAGYOK kíváncsi" ez nekem nagyon szúrja a szememet, mintha a fórum kléni privát szórakoztató klubja lenne : )

én amúgy korábban nem bántottam klénit, legalábbis... nem személyesen őt és nem túlzottan (angyalos smiley)

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

nem kimondottan neki szól, inkább annak ahogy csinálja a fórummoderációt, ilyen kommenttel témát nyitni, hogy "ide ez meg ez kerüljön, de erre meg erre nem VAGYOK kíváncsi" ez nekem nagyon szúrja a szememet, mintha a fórum kléni privát szórakoztató klubja lenne : )

én amúgy korábban nem bántottam klénit, legalábbis... nem személyesen őt és nem túlzottan (angyalos smiley)
    Mert ez Mel kléni privát szórakoztató klubja, ha nem vetted volna még észre, bár igyekszünk megkeseríteni néha a szája ízét... Egyébként a legjobban ez a rész tetszik, bár az én szmájlim nem angyalos, hanem sírva nevetős... : )
    "nem személyesen őt és nem túlzottan"

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

igyekszik az ember : D

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mougrein Hozzászólás megtekintése
    Nahát, Mel, igazán, nem bántottad még eleget? : )
    most ugye csak viccelsz?
    ha tényleg ő az, akkor búcsúzzatok el..
    ***** ****!!!
    (bocs)

Regisztrált
    2009. Jun

Alapértelmezett

Na erről beszélek : D
    vicces ez a fórum, beszélgettek a multihunterek részrehajlóságáról, majd megjelenik kléni egy ilyen hozzászólással....

Kléni, miért is baj, hogy s2-n a klánodat (több klánodat) leverő kláncsalád vezére megjelenik a fórumon?
    Minden bizonnyal sok hasznos tippet tudnék adni.... még profitálhatsz is. ; )

Tényleg én vagyok, és el is búcsúzhatok...

ezek után mondjuk inkább remélem téged búcsúztatnak el.
    Kinek kell írni? : )))))

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Meanlorn's Avatar
    Regisztrált
    2008. Aug

Alapértelmezett

Na erről beszélek : D
    vicces ez a fórum, beszélgettek a multihunterek részrehajlóságáról, majd megjelenik kléni egy ilyen hozzászólással....

Kléni, miért is baj, hogy s2-n a klánodat (több klánodat) leverő kláncsalád vezére megjelenik a fórumon?
    Minden bizonnyal sok hasznos tippet tudnék adni.... még profitálhatsz is. ; )

Tényleg én vagyok, és el is búcsúzhatok...

ezek után mondjuk inkább remélem téged búcsúztatnak el.
    Kinek kell írni? : )))))
    Vigyázz,kimoderál...

" A kamikazéknak mondták mindig,hogy banzáj "

Regisztrált felhasználó sohasem alszik kléni's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

hát, nem az a baj.
    szerver eleje óta a c név halálistán van.
    emléxel, a kronoszt is szétvertétek... (és bizonyára arra is, hogy én vetettem fel elsőnek, hogy haggyátok abba.)
    igen, szívesen megtenném...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett