Oldal 470, Össz.:571 ElsőElső ... 370420460468469470471472480520570 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 4.691 től 4.700-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Bezúziux's Avatar
    Regisztrált
    2009. Mar

Alapértelmezett

Ha 1500 ember scriptel a 15000ből akkor matematikailag 10% az esély, h 1 lebukjon, de ha csak saját magadat nézed akkor mennyi az esélye hogy pont téged szúr ki? (1 a 15000 -hez)
    0,0066666666666...7 % az esély arra, h lebukjál.
    Ha akarod ezt még beszorozhatod 20szal, mert kb annyit ellenőriz naponta meg 300 -zal ahány napos a szerver de akkor is csak 40% az esély arra, h lebuksz ami még mindig kevesebb mint a fele.

Regisztrált felhasználó már tud valamit qwer's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal én, és MzPerX vagyunk az s2 MH-k...
    Szuper! Kár, hogy eddig nem tudtam...

/A játék közepe felé feltettem egy -a játékkal kapcsolatos- kérdést.
    A kérdés az volt, ha elküldöm a telepeseket, de még nem értek oda, közben elfoglalják a falut, akkor a telepesek eltűnnek?

A kapott válasz az volt, hogy nem.
    Érdekes... eltűnnek...
    Na mindegy, ez csak egy rövid kitérő volt./

Ti mért nem írjátok alá a leveleket, mint az s3-as MH-k?
    Ők ezzel vállalják, amit írnak, amit tesznek...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

H5N1, nem kel, hogy törölje magát. Játsszon csak, de szabályosan. Most már kezdek rájönni: Az MH-k nem poénból szúrnak ki akárkit, és zárolnak... csak ha van okuk. De hogy vkit elkap, azt a legkönnyebben "más játékosok egy másik játékost feljelentve" útján éri el a legkönnyebben. Tehát ha vki erős, az NE csaljon, mert a farmok, ellenségek úgy is feljelentik. Na meg a top játékosokat egyébként is ellenőrzi, nem is árt, és sokszor talál szabálytalanságot.
    Legutolsó módosítás Valaki aki senki által; dátum: 2009-05-05 21:11.

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Valaki aki senki Hozzászólás megtekintése
    H5N1, nem kel, hogy törölje magát. Játsszon csak, de szabályosan. Most már kezdek rájönni: Az MH-k nem poénból szúrnak ki akárkit, és zárolnak... csak ha van okuk. De hogy vkit elkap, azt a legkönnyebben "más játékosok egy másik játékost feljelentve" útján éri el a legkönnyebben. Tehát ha vki erős, az NE csaljon, mert a farmok, ellenségek úgy is feljelentik. Na meg a top játékosokat egyébként is ellenőrzi, nem is árt, és sokszor talál szabálytalanságot.
    Pont ez a gondom, hogy az emberek ebből rossz kövekeztetéseket vonnak le. Régebben is megesett már, hogy beszélgettünk mittuggyamén normális dologról , pl a szabályzat hiányosságairól, aztán jött 1 idiotik és jól teleírta a forumot.Az még, hogy teleírja nem is zavar, joga van hozzá, de hú de utálom az ilyet, hogy csalt és neki áll feljebb.És az csak egy dolog, hogy megakad a társalgás....de 1 az, hogyha dark benéz egyből az ő baromságait látja...a másik meg, az ilyenek nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy mért viselkedik néhány MH bunkón, vagy miért csak pár soros levéllel szurja ki az ember szemét.....ugyanugy ahogy mi is pár MH alapján ítéljük meg az összeset(tisztelet a kivételnek), kb fordítva is hasonló lehet a helyzet.

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: qwer Hozzászólás megtekintése
    Szuper! Kár, hogy eddig nem tudtam...

/A játék közepe felé feltettem egy -a játékkal kapcsolatos- kérdést.
    A kérdés az volt, ha elküldöm a telepeseket, de még nem értek oda, közben elfoglalják a falut, akkor a telepesek eltűnnek?

A kapott válasz az volt, hogy nem.
    Érdekes... eltűnnek...
    Na mindegy, ez csak egy rövid kitérő volt./

Ti mért nem írjátok alá a leveleket, mint az s3-as MH-k?
    Ők ezzel vállalják, amit írnak, amit tesznek...
    Mert mi pl. Multihunterek vagyunk, nem pedig nicknevek, akik istent játszanak. Evvel nem azt mondom, hogy ők ezért csinálják, nekem személy szerint nem szimpatikus ez a megoldás.
    Ugyanis én nem Shutruk Nahhunte vagyok, amikor MH vagyok, hanem Multihunter, aki objektíven és felelősséggel kezelek mindent problémát, legyen az az nicknév ismerős vagy ismeretlen. Amint a saját személyemet belevonnám, okkal lehetne megkérdőjelezni az objektivitásomat. Nos, én személyesen ezért íok csak annyit: Üdv: MH. (és így a szerveren csak én írom alá, ergo máris megtalálható vagyok.)
    Legutolsó módosítás Dr. Cordon által; dátum: 2009-05-05 22:09.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal én, és MzPerX vagyunk az s2 MH-k... Egyikőnk sem rendelkezik scripttel, pláne nem áruljuk azokat. Követelem, hogy kérj bocsánatot a rágalmazásért.

Nálam a skype-log is perdöntő lehet, ha egyeznek az adatok.
    Cordon, ajánlanám, hogy olvasd újra. Különösen azokat a szavakat ajánlom figyelmedbe, mint 2 hónap múlva lesz, és újra. Mindemellett ha adsz priviben egy elérhetőséget, máris másolom azt a bizonyos skype beszélgetést, szerintem nem csak én leszek kiakadva rajta...
    Mellesleg a többieknek: még engem sem zároltak, egyszer sem.

Regisztrált
    2009. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mougrein Hozzászólás megtekintése
    Cordon, ajánlanám, hogy olvasd újra. Különösen azokat a szavakat ajánlom figyelmedbe, mint 2 hónap múlva lesz, és újra. Mindemellett ha adsz priviben egy elérhetőséget, máris másolom azt a bizonyos skype beszélgetést, szerintem nem csak én leszek kiakadva rajta...
    Mellesleg a többieknek: még engem sem zároltak, egyszer sem.
    Ennek az ügynek előzményében említett alkalmazás fizetős. Direkt nem emlegetem a nevét akinek fontos visszaolvas.

Regisztrált
    2009. Apr

Smile

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Pont ez a gondom, hogy az emberek ebből rossz kövekeztetéseket vonnak le. Régebben is megesett már, hogy beszélgettünk mittuggyamén normális dologról , pl a szabályzat hiányosságairól, aztán jött 1 idiotik és jól teleírta a forumot.Az még, hogy teleírja nem is zavar, joga van hozzá, de hú de utálom az ilyet, hogy csalt és neki áll feljebb.És az csak egy dolog, hogy megakad a társalgás....de 1 az, hogyha dark benéz egyből az ő baromságait látja...a másik meg, az ilyenek nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy mért viselkedik néhány MH bunkón, vagy miért csak pár soros levéllel szurja ki az ember szemét.....ugyanugy ahogy mi is pár MH alapján ítéljük meg az összeset(tisztelet a kivételnek), kb fordítva is hasonló lehet a helyzet.
    Én személy szerint nem tudom, mit és hogyan ír egy MH a játék közben, de nem hiszem, hogy ha nincs oka, bunkó lenne. Szerintem csak akkor, ha nyilvánvalóan tudja vkiről, hogy csalt, de az hazudozik, meg szitkozik, tehát ezek után már én sem nagyon lennék kellemes hangvételű, nemhogy egy MH. Ha zárol, be kell ismerni a bűnt, ha meg téved, akkor is kérni kell, és nem keménykedni. De remélem soha nem tudom meg, milyen egy MH, ha zárol...

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1 Hozzászólás megtekintése
    Ezzel egyetértek, de ettől még ide, a fórumra beírhatnának mh-k is, mert ez a némaság, ami most van a lehető legrosszabb megoldás, és ezzel csak a vörös posztót lengetik a bika orra előtt...
    Biztosan lesznek, akik minden mondatukat kiforgatják, és biztosan lesznek, akik olyannal jönnek ide, ami nem indokolt (még lehet, hogy az én hsz-eim sem), de ha egyáltalán nem érkezik rá semmilyen reagálás, az rosszabb, mintha értelmetlennek tűnő viták folynának. Az mh-k és dark jó lenne, ha elhinnék: attól, mert 1 vagy 2 ember tutira fel fog tűnni, aki mindent megtesz azért majd, hogy a válaszaikat mindenáron megcáfolja, még folyhatnának itt értelmes viták is. Ha jól emlékszem, nem egy alkalom volt, amikor valaki/valakik az mh mellé állt/álltak. Ha együtt akartok működni a játékosokkal, akkor a rosszat ugyanúgy be kell vállalni, mint a jót. Úgy, ahogy az mh-k sem feltétlenül idióták, úgy az itt hozzászólókat sem lehet mindig mindennel hülyére venni, szerintem.
    Vannak olyan dolgok, mint az előző eset, ami teljesen nyilvánvalóan szabálytalan, és vannak olyanok, mint amiket pl. én is beírtam, és a mai napig nem reagált senki arra, hogy egyáltalán megfelel-e a valóságnak, vagy csak én játszom rossz helyen, rossz időben. Na, igen, és azért valahol azt is el kellene ismerni, hogy vannak olyan esetek is, amikor valakit tényleg jogtalanul zárolnak, büntetnek, mert azt állítani, hogy ilyen semmiképp és soha nem fordult még elő, igen nagy elbizakodottságra vall.
    Egyedül a vita az, ami képes előrébb mozdítani a dolgokat, akkor is, ha pozitív, és bármily hihetetlen, akkor is, ha negatív.

Regisztrált
    2008. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Valaki aki senki Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint nem tudom, mit és hogyan ír egy MH a játék közben, de nem hiszem, hogy ha nincs oka, bunkó lenne. Szerintem csak akkor, ha nyilvánvalóan tudja vkiről, hogy csalt, de az hazudozik, meg szitkozik, tehát ezek után már én sem nagyon lennék kellemes hangvételű, nemhogy egy MH. Ha zárol, be kell ismerni a bűnt, ha meg téved, akkor is kérni kell, és nem keménykedni. De remélem soha nem tudom meg, milyen egy MH, ha zárol...
    Nem feltétlen a bunkósággal van a probléma. Ha nem csalsz, akkor igen szarul érint, hogy úgy érzed, szélmalomharcot vívsz, és bármit mondtál, azt éreztetik veled, hogy ha földhöz vered magad, akkor is bűnös vagy.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett