Oldal 4, Össz.:571 ElsőElső ... 234561454104504 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Tökéletesen úgysem lehet kiszűrni a multizókat!
    De legalább egy olyan téma, ami okés,és van értelmes hsz.
    Az utolsó pár közül ez a normális.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Én s1-gyen írtam 2x is a MH-nek de semmi válasz.
    Érdekes.

Pedig egy csaj volt egy klánba 2 névvel egy _ különbséggel. Asszem cica17 meg cica_17.

Gondoltam írok neki,h mégis érdeklődjön ez most mi.

Elnek elolvasta,de semmi válasz. Pedig egy köszt azért írhatott volna. Az meg 4 betű.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Üdv! Nekem csak 1 kérdésem lenne, és örülnék ha egy ileltékes (pl Darkman válaszolna rá). Több szervert is végigjátszottam már, és nemigazán volt gondom az MH -kal. Viszont a játéknak ezt a felét már kezdem unni. Viszont sziveen megnéézném a dolgot a "másik oldalrol is". Szoval azt szeretném kérdezni,hogy van-e rá lehetöség,hogy valahogy tudjam segiteni az MH-k munkáját esetleg lehet-e MH nak jelentkezni.

A választ elöre is köszönöm.

reSSign

Kérlek titeket,hogy mindenféle összeviszsaságokat ne irjatok a hozzászolásomra. Csak az illetékes adjon rá megfelelö választ.
    Ha az élet citrommal kinál kérj hozzá tequilát!

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Hello!

Én, tapasztalataim ahol fentvok.

S6:
    Elégedett vagyok vele ha valakit bejelentek utána is néz a dolognak. kultúrált válaszokat kapok, és teljesen korrekt. (csak kicsit hiszékeny) nem saját tapasztalat.

S1:
    Naggyából jó, de sokat kell várni gyakran a válaszára. Meg sokat kell bizonygatni az igazam.

S7:
    Igazából ittvan a multival bajom, de nagyon nem bírom ép ésszel felfogni hogy lehet ijen hanyag és paraszt... bejelentettem 1 srácot akinek 5 játékosa volt és minden ugyanaz volt még a faluk neve is csak annyit szólt hogy intézkedem. de valameik nap az 5-ből az 1ik megtámadta 1 klántársam. na ez a nemmind1... ezen háborodtam fel picit.

S3: Korrekt, eddig nem volt vele sok dolgom.
    http://www.travian.hu/?uc=hu6_2388

Regizz innen, szólj és segítek.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik juszta's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    Valahol, jó távol tőled, egy számítógép közelében :lol:

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Drake88
    Hello!

Én, tapasztalataim ahol fentvok.

S6:
    Elégedett vagyok vele ha valakit bejelentek utána is néz a dolognak. kultúrált válaszokat kapok, és teljesen korrekt. (csak kicsit hiszékeny) nem saját tapasztalat.

S1:
    Naggyából jó, de sokat kell várni gyakran a válaszára. Meg sokat kell bizonygatni az igazam.

S7:
    Igazából ittvan a multival bajom, de nagyon nem bírom ép ésszel felfogni hogy lehet ijen hanyag és paraszt... bejelentettem 1 srácot akinek 5 játékosa volt és minden ugyanaz volt még a faluk neve is csak annyit szólt hogy intézkedem. de valameik nap az 5-ből az 1ik megtámadta 1 klántársam. na ez a nemmind1... ezen háborodtam fel picit.

S3: Korrekt, eddig nem volt vele sok dolgom.
    Hozzáteszem:
    speed: Korrekt, feljelentettem egy "Multiklánt", zárolta is őket
    Kléni monnyon le x)x)x) [vicc :P]

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

háááát lehet hogy a MH-nek sok dolga van de én még ha csak próbaidőre akkor is elvállalnám a levelezős részét a munkájának pl : kulturált levelekre kulturáltan válaszolni , kezdőknek segíteni , viszont a káromkodós levél megy a kukába . ennyit eltudok vállalni naponta 6-7 lépek fel a travian-ra szóval nem hiszem hogy nehéz lenne így a MH is élvezheti a travian-t + 3 szerveren is vagyok szóval ott is tudok levelezni lécci Darkman ha olvasod válaszolj

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Sziasztok
    Ismét háborgok 5 napja nam válaszol a multi az s7-en mikor fogják végre felelöségre vonni .Igazságtalanul kizárta a párom faluját.Nem erdekel meddig tart de addig fogok irogatni, mig igasságot nem tesz valaki és az ilyen multikat ki nem zárják végleg.

Regisztrált
    2007. Jun

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kispekus
    Sziasztok
    Ismét háborgok 5 napja nam válaszol a multi az s7-en mikor fogják végre felelöségre vonni .Igazságtalanul kizárta a párom faluját.Nem erdekel meddig tart de addig fogok irogatni, mig igasságot nem tesz valaki és az ilyen multikat ki nem zárják végleg.
    nah ennyit az egészről
    nekem is volt ilyen csak uncsim regelt és ideadta az accját hogy kicsit segítsek rajta
    és kedves MH azt hitte 2 reg van 1 ip és
    zárolta nind a 2-őt 3 nap múlva beregeltünk úrja de akkor már csak engem zárolt + rá 1 hétre uncsimat is
    én így vagyok ezzel
    üdv.
    na ide mit írjak??

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Nekem csak annyi a problémám,hogy egyszer egy gyerek üzent az mh-nak,teli volt káromkodással,és a levél úgy volt megírva,hogy mintha én küldtem volna neki...A végén kiderült,hogy a gyerek kamuzott,ő írta a levelet.
    (úgy volt h x üzenete: káromkodás
    y nak szelíd válasz,
    x megint káromkodás)
    Az mh zárolt,és kérdőre vont,mire én mondtam,hogy nekem attól a gyerektől egy darab levelem sincs.Erre azt mondta,hogy biztos kitöröltem.Én erre meg azt,hogy akkor tiltson le engem,hogy ha a gyerek elküldte a levelezés linkjét.Hát,így kiderült hogy hazudott a gyerek,az mh nem szólt semmit,feloldott,őt meg törölte...
    pff

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kispekus
    Sziasztok
    Mint fejjeb leírtam s7-en "váza"...
    http://www.travian.hu/?uc=hu6_2388

Regizz innen, szólj és segítek.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett