Oldal 349, Össz.:571 ElsőElső ... 249299339347348349350351359399449 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 3.481 től 3.490-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Dec

Alapértelmezett

Gondoltam ha erre a fórumra írok, akkor majd az illetékesek csinálnak valamit...54 órája nem olvasta már az MH a leveleket az s2-n.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Rebald azt hiszed csinálnak valamit?
    Engem a semmiért zárolt 2 a multi.
    még egy nap se telt el.
    És a tesóm barátját akinek nem is volt multifalva (nekem se volt)
    De természetesen direkt szívózik.
    Aztán töröl.
    Azt mondja a tesómnak hogy 25 százalékos viszabontás volt.
    Nem vagyok jó matekos de azt tudom hogy az ezernek nem 600 a 25 százaléka.
    1000 óraiból lett 400.még hazudik is.
    Tegnap este írt valamit darkman amit mindenki látott.
    Hát sokat érek vele.
    Még őt védi mikor ki kéne dobni.
    Vagy kérne elnézést a multi ha nem tud kárpótolni.
    Van jó multihunter és van rossza.
    És nem az a rossz aki zárol hanem az aki a semmiért és nem végzi a dolgát.
    Az ijenek rontják el a játék élményét.
    Volt egy jó klánom az meg kitöröl.
    Aztán hogy a kláncsaládba minegyiket beveszik-e azt nem tudom.
    Nem csak engem büntet hanem mé vagy 35 embert is.
    és 1x lép be naponta.
    éjjel ráadásul.
    biztos dolgozik és éjjel haamegy és hót álmosan belép hogy ki ne dobják hogy lássák hogy fentjárt.
    De rosszul végzi a dolgát.
    kötelesége belépni.
    És még nekem nincs igazam.
    Meg a fórumról is törölnének.
    De hogy valaki normálisan utánnanézne. azt nem.
    a klánháborúba nincs ilyen gondom.

Szerintem szabad véleményt lehet írni.
    Azért van ez a fórum hogyha a multi nem végzi jól a dolgát akkor uténajárjanak és kidobják.
    nem hogy a sértettet tiltanák ki.

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik sylvanor's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jan
    kor
    26

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: GYULA24X Hozzászólás megtekintése
    Rebald azt hiszed csinálnak valamit?
    Engem a semmiért zárolt 2 a multi.
    még egy nap se telt el.
    És a tesóm barátját akinek nem is volt multifalva (nekem se volt)
    De természetesen direkt szívózik.
    Aztán töröl.
    Azt mondja a tesómnak hogy 25 százalékos viszabontás volt.
    Nem vagyok jó matekos de azt tudom hogy az ezernek nem 600 a 25 százaléka.
    1000 óraiból lett 400.még hazudik is.
    Tegnap este írt valamit darkman amit mindenki látott.
    Hát sokat érek vele.
    Még őt védi mikor ki kéne dobni.
    Vagy kérne elnézést a multi ha nem tud kárpótolni.
    Van jó multihunter és van rossza.
    És nem az a rossz aki zárol hanem az aki a semmiért és nem végzi a dolgát.
    Az ijenek rontják el a játék élményét.
    Volt egy jó klánom az meg kitöröl.
    Aztán hogy a kláncsaládba minegyiket beveszik-e azt nem tudom.
    Nem csak engem büntet hanem mé vagy 35 embert is.
    és 1x lép be naponta.
    éjjel ráadásul.
    biztos dolgozik és éjjel haamegy és hót álmosan belép hogy ki ne dobják hogy lássák hogy fentjárt.
    De rosszul végzi a dolgát.
    kötelesége belépni.
    És még nekem nincs igazam.
    Meg a fórumról is törölnének.
    De hogy valaki normálisan utánnanézne. azt nem.
    a klánháborúba nincs ilyen gondom.

Szerintem szabad véleményt lehet írni.
    Azért van ez a fórum hogyha a multi nem végzi jól a dolgát akkor uténajárjanak és kidobják.
    nem hogy a sértettet tiltanák ki.
    Bizonyára írt levelet, hogy pontosan mi is az ok, amiért ki lettél dobva. Ha nem, kérdezd meg tőle. Utána meg írj egy érthető, szép levelet, hogy pontosan, hogy is van ez. És nem árt pontosan elmagyarázni, hogy az nem úgy van.

És valóban 25%os visszabomlás van. -.- 1000 a termelésed akkor nem 750 lesz te. A termelők szintjét fejleszti vissza 3/4 akkorára és azok meg nem termelnek annyit, mint a termelés 3/4-e. Talán fel tünt, de minden szinten több a termelés.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

A Tesómnak volt 1000 óraija.
    Én kérdeztem mért zárolt de nam adott egyértelmü választ.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: qwer Hozzászólás megtekintése
    No comment...

Én most mondtam le egy torrent oldalon a moderátor rangról... aki kicsit gondolkodik, rájön, miért...
    Nem részletezem, mert a végén még bűnös leszek... szerintem a travival nincs gond!
    Minden pont olyan, mint az életben és ez így jó...
    ha kicsit szétnézel akkor látod hogy a traviánhoz van a legtöbb csalási trükk, ez azért is van mert népszerű, de a fejlesztők sem azt akarják hogy megoldjanak mindent a csalás ellen, mert mindenre van megoldás, tudnák mikor ülsz a gép előtt és azt is hogy ki... de minél több lenne a biztonsági megoldás, annál kevesebb lenne a játékos, annál több kezdő lenne aki boldogul a játékban arany nélkül, ezzel a bevételük nem nőne, sőt, és még a biztonságra törekvés is sok embert, időd, pénzt venne el... azoknak kedveznek akik beleélik magukat, semmi nem kötelező de az emberek eszét elveszi a hatalomvágy, szívesen fizetnek...
    Így bíznak abban hogy beleőrülsz, belölöd mindened és nem jösz rá hogy mi folyik a háttérben...
    Oda jutottunk hogy már ha beszállsz a toplistás versenygésbe akkor az lesz a vége hogy függő leszel, kiakadsz, minden... tehát vagy abbahagyod a játékot, ami azért lehet jó is mert ingyenes és szórakoztató ha jól megy, vagy nem leszel nagy igényű vagy keresel egy külföldi szerót ahol nem ekkora a konkurencia mint itt... de ha beszállsz akkor nagyot csalódsz egyszer... nem nyerhetsz egyedül, pénz nélkül, vagy ha igen ahhoz rengeteg más emberen kell áttapodj...
    Amíg egyesek képesek anyázni meg mocskolni és csalni azért hogy te ne győzd le, amíg egész nap kell és éjjel is hogy ne legyen problémád és amíg pénzért meg lehet venni a helyedet, addig itt nem lesz olyan hogy valaki nap mint nap ne unja meg a travit mert már látja mit hoz ki belőle...
    Amíg tudod mi a játék és bármikor fel tudnád adni amit elértél és előlről kezdeni valahol máshol addig nincs baj, a travian a legjobb browseres játék... de ha beszállsz a népességvadászatba, mások eltörlésébe és mások játékának elcseszésébe és a napod ezzel telik akkor ideje változtatni... csak akkor úgy érzed hogy már túl sokat bajlódtál vele és mindennek ára volt, nem adhatod fel...
    Amíg toppon vagy nem zavar, de amikor sorozatban baj ér akkor már el lehet gondolkodni hogy miért is játszol és mi a játék benne, kiket cseszel tönkre... a játék élvezete, az nem függ népességtől, seregtől vagy akármitől, ez csak magadtól függ, van akinek mást jelent de el lehet érni kis kompromisszumkötéssel

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos Hozzászólás megtekintése
    Szabályzat azért van hogy betartsák, persze ahhoz el kell tudni olvasni, és értelmezni. Fura módon aki nem szeg szabályt, csak nagyon kivételes esetben kerülhet az Mh-kkal közelebbi kapcsolatba. Travianos pályafutásom alatt (1,5 év) volt 1-2x mhval levelezésem, és mindig korrekt és teljes válaszokat adott, és ésszerű határidőn belül is.

Úgyhogy köszönjük emese, ha nem hibáznál, akkor talán nem lenne okuk az mh-knak a büntetésedre.
    az igazsághoz hozzátartozik én nem azért írom le ezeket az mhkról mert engem büntettek volna meg,hanem azért mert voltam már mh-s klánban vezetőségi tag. Ott azért elég rendesen ment a haverok helyzetbe hozása.
    Engem sosem büntetett meg mh soha semmilyen szerveren sem.

a szabályzattal semmi gond nincs, de valamiféle szabályok az mhkat is köthetnék.Mert valljuk be ha egy mh hibázik és azt nem ismeri el sem ő sem a feljebbvalója hanem bebujik a szabályzat pontjai mögé akkor kb idejutunk mint ahol most áll a travi

kellene egy travianos btk Ami alapján számonkérhetőek lennének a büntetési tételek. Rögzíteni milyen kihágásért mi jár és az mh is csak rögzített keretek között büntethetne mint a rendőr a btk alapján.

nem így mint most, szubjektív szempontok alapján.

a másik fontos dolog aki játékosként játszik bármilyen szerveren ne lehessen multihunter.
    Ennyi lefutott szerver után már keresztbe hosszába ismerik egymást mh-k és játékosok. Ez nem jó a hatalom embereinke függetlennek kell/ene lenniük.

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

A hiba már ott megvan hogy egymást jelentgetik és az mh nem időben válaszol, nem vizsgálja ki és nem igazságosan dönt...

De oda naponta 3x be kellene nézni 1-1 órát vagy több mh lenne...

Így nemsoakt ér hogy aki csal az egy becsületes játékost tönkretesz, és alig bűnhődik ha teszi a szentet...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Ésazemhák kapjanak fizetést! ilyet sosem olvasok sehol ((:

Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tevje Hozzászólás megtekintése
    Ésazemhák kapjanak fizetést! ilyet sosem olvasok sehol ((:
    Akkor meg pláne kellene jól dolgozzanak... de így... mondjuk változtatna ha kis zsebpénzt küldenének?
    Ezért travi, hogy nem költenek semmire szinte, csak keresnek rata... sokan lennének multik ingyen, szóval mindegy nekik ki az... de mondom, minél nagyobb rend lenne annál kevesebb játékos és kevesbb jó játékos aki pénzt öl bele...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2009. Feb

Alapértelmezett

szia darkman! mivel a postaládád tele van, ezért itt reagálnék erre:

Kedves játékosok!

Mostanra úgy döntöttem, hogy elég volt. Elég volt az, hogy a multihuntert nagyjából büntetlenül lehetett sértegetni, pocskondiázni, stb. Mostantól MINDEN ilyen tartalmú levél, profil, klánprofil, fórumbejegyzés esetén az alábbi büntetésre számíthat az elkövető:
    A játék 1-4 hetében: 50% visszabontás
    A játék 1-7 hónapjában: 25% visszabontás
    A játék 7. hónapja után végig: 10% visszabontás

Természetesen a tételek emelkednek visszaeső játékos esetén és akár törlés lehet a vége!

A játékos mérete befolyásolhatja a büntetést, tehát kis játékos nagyobb %-ot is kaphat, a játék közepe és vége felé.

Fellebbezésnek helye NINCSEN. Nem érdekel hogy a helyettes, a tesód, a kutyád, a macskád vagy a fehér-egered volt aki a levelet írta.

DarkMan

a reagálás:
    remélem tudsz róla, hogy alapvető emberi jog a magánlevél sérthetetlensége és ezt a magyar köztársaság alkotmánya is rögzíti, de más országoknál is így van ez
    ezen jog korlátozása magyarországon kizárólag egy féle képpen lehetséges: rendőrség vagy valamely titkosszolgálati szerv teheti meg bírói engedéllyel, abban meghatározott célra és ideig
    kétlem, hogy a travian mh-k és adminek megfelelnének ezen kritériumnak, tehát figyelmeztetlek, hogy ha a "MINDEN ilyen tartalmú levél" részt komolyan gondoltátok és meg is teszitek, akkor azzal a Btk. 178. §-ba ütköző cselekményt valósítotok meg
    amennyiben a "MINDEN ilyen tartalmú levél" MINDEN ilyen tartalmú mh-nak címzett levelet jelent, természetesen levelem tárgytalan, átadom a terepet egy nyelvtan tanárnak (bár mostanában kommunikációnak hívják már a középiskolákban)
    üdv: mustikka

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett