Oldal 345, Össz.:571 ElsőElső ... 245295335343344345346347355395445 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 3.441 től 3.450-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó már tud valamit qwer's Avatar
    Regisztrált
    2008. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tevje Hozzászólás megtekintése
    Beregeltél kétszer s3ra. Lebuktál. csinálod a fesztivált. Azonosak végig az online idők, ma láttam visszajött a testvéred, akkor is együtt ültetek gép elé, amikor beregeltetek akkor is együtt léptetek be. az email címetek is megegyezik. kb így néz ki valaminev@gmail.com valaminev@citromail.hu

jó a jelszó nem egyezik, dicséretes
    Hm... nem csodálom, hogy azonosak, hiszen a regelést együtt csináltuk, azóta meg csak helyettesként léptem be hozzá. ha én ülök a gépnél és helyettese vagyok, nem fogok órákat várni, hogy belépjek hozzá... Jól látod, haza jött... és, azt is, hogy egyeznek az email címek. sőt! Elárulom, hogy mindkettőnknek van saját és van közös (u.n. szemetesláda.) a közös pontosan úgy néz ki: valaminev@gmail.com, valaminev@freemail.hu, sőt, van valaminev@citromail.hu is. nem szeretjük összeszemetelni a dolgokat reklámokkal...
    Az sem ártana, ha fel lenne a szabályzatban tüntetve, hogy az email címek nem hasonlíthatnak egymásra... (Sajnálom a sok Kovács Bélát)
    Szép lenne, ha a jelszó egyezne! 2 ember 1 családban ritkán használ közös jelszót szerintem. Csinálhatsz, amit akarsz, úgysem játszunk s3-on ezekkel tovább, mert már nem sok értelme van.

Ja! És nem ártana, ha az MH és az admin nem ködösítene, ha úgy érzi, hogy csalás gyanúja merült fel. Okot mindig lehet találni, csak keresni kell...

Az iróniát pedíg megtarthatod magadnak, hiszen mindenki olvasta a levelet... valami fantasztikus válaszok...

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2009. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tevje Hozzászólás megtekintése
    Beregeltél kétszer s3ra. Lebuktál. csinálod a fesztivált. Azonosak végig az online idők, ma láttam visszajött a testvéred, akkor is együtt ültetek gép elé, amikor beregeltetek akkor is együtt léptetek be. az email címetek is megegyezik. kb így néz ki valaminev@gmail.com valaminev@citromail.hu

jó a jelszó nem egyezik, dicséretes
    Igen mert csak akkor jutnak géphez, és egymást lökik el előle, ezért csak egymásután lépnek be, mert jó testvérek és kell osztozzanak XD...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Bocs, hogy ide írok, de nem akartam, nem találtam más helyet.
    Kérdés: egy nap egy játékos hányszor támadhatja a másik játékost. Nem emlékszem pontosan, de mintha hat esetben lehetne? vagy ez itt nem szabály. Ha létezik, akkor kinek kell jelenteni?
    köszönöm!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: watterlord Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy ide írok, de nem akartam, nem találtam más helyet.
    Kérdés: egy nap egy játékos hányszor támadhatja a másik játékost. Nem emlékszem pontosan, de mintha hat esetben lehetne? vagy ez itt nem szabály. Ha létezik, akkor kinek kell jelenteni?
    köszönöm!
    Az egy másik játék, itt korlátlan számban támadhat. Tehát tegyél róla hogy ne érje meg neki, vagy sereget gyárts és küld el őket messzire, aztán ha sok összegyült akkor bevéded magad, vagy legyél sokat online és épitkezz, vagy építs rejtekhelyet, de csak ha nem sokkal nagyobb a támadód. Ha pedig nem fog vinni tőled semmit akkor néhány alkalom után megunja.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos Hozzászólás megtekintése
    Az egy másik játék, itt korlátlan számban támadhat. Tehát tegyél róla hogy ne érje meg neki, vagy sereget gyárts és küld el őket messzire, aztán ha sok összegyült akkor bevéded magad, vagy legyél sokat online és épitkezz, vagy építs rejtekhelyet, de csak ha nem sokkal nagyobb a támadód. Ha pedig nem fog vinni tőled semmit akkor néhány alkalom után megunja.
    Vagy ha sokáig nem visz semmit lehet elkezdi katapultokkal "keresni" a rejtekedet....

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Sep

Alapértelmezett

Kösz a gyors válasz!

Regisztrált felhasználó már tud valamit S3Usagi's Avatar
    Regisztrált
    2009. Feb

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: qwer Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Nekem van egy most is folyamatban lévő ügyem s3-on.
    http://www.travian.hu/spielregeln.php

# §7.3 Fellebezés
    A játékosok érveiket a multivadásszal közölhetik üzenet formájában. Aki a fórumba beírja az esetét, hogy a büntetését csökkenteni próbálja, az ezzel csak növeli büntetésének súlyát. Büntetések és törlések nem lesznek a fórumban megvitatva.
    Egyre rosszabb a helyzeted!
    Igazságot és rendet!
    Rólam: http://tinyurl.com/bj84bn

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: caky Hozzászólás megtekintése
    Vagy ha sokáig nem visz semmit lehet elkezdi katapultokkal "keresni" a rejtekedet....
    Azért irtam oda hogy "de csak ha nem sokkal nagyobb a támadód".
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

:@
    REGGEL ÍRTAM DE AZT KITÖRÖLTÉK.
    úgylácik az adminok is észrevették hogy igazam van és azt akarják hogy ne teregessem a nyilvánoság elé.

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

A multi ha kicsit körülnéz észrevehette volna hogy az a 2 nem multi falu.
    Hanem tényleg a barátunké.
    És a azabályok russzul vannak megfogalmazni.
    Ha tudod valaki jelszavát tied a faluja. pfff

a multihunter este 10 kor jön haza és hót álmos még jó hogy rosszul dönt nem végzi jól a dolgát.
    Elfárad a munkahelyén és teravi közbe mint a zombi.
    Nem aktív 1x belép egy nap.
    És akkor is álmosan.
    A multi nem végzi jól a dolgát.
    Ezt ne töröljétek le mert elmentettem a szöveget és újra befogom másolni.

Én veletek tárgyalom ezt az ügyet és még mindig biztos vok benne hogy igazam van

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett