Oldal 3, Össz.:571 ElsőElső 123451353103503 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

Ja ez a nyersanyagküldős a kedvencem nagyon...Én farmjaim is előszeretettel játszották ezt...S3on volt egy kölök, nem támadtam, és annyira hálás volt hogy mindíg küldött nyersit...De egyszerűen nem bírta felfogni az idióta, hogy csak 1 órait szabad.....És mivel hallottam énis hírét, hogy ilyenekmiatt zároltak embereekt, gyorsan lekatáztam, meg íram az mhnak is, hogy vazgem ez így nem kóser......Mondjuk s3as MH akkor jófej volt...
    S6osról meg nem tudok nyilatkozni a jóízlés határain belül....

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Nekem is van egy problémám de inkább nem írom le. Úgyse adna igazat nekem a multihunter.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Feb

Alapértelmezett Re: hmm

Quote Eredetileg írta: darkman
    nos par dolgot leirnek...

egyetlen fontos szabaly van a multihunter falura, hogy NEM tamadhat meg senkit, meg oazist sem. miert ne fejlodhetne? miert ne alapithatna sajat klant ahol csak o van? ezzel senkinek a jatekat nem befolyasolja. nem igazan ertem ezt a problemat...
    na most ennyi..
    dark
    ha az MH nem zároja magát a fegyverszünet utánn, akkor ő támadható.
    és ha esetleg nagyon beleélné magát, és alapít 5 falut, mindegyiket elvesztheti...

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Nov
    kor
    28

Alapértelmezett

Üdv!

Nekem avval lenne gondom, hogy az 5ös és 7es szerveren is ugyanazt kérdeztem, hogy hány hét inaktivítás után törlődik 1 játékos és különböző válasz jött a 2 szerveren...és igazándiból ha már (valamelyik) multihuntertől rossz válasz jön kit kérdezzen ugye az ember...

Andris II
    Guest

Alapértelmezett

itt a fórumon a megfelelő topicban,1 hónap inaktivság után törlödik.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

NOs, muszáj írnom.
    Bátran írok, mert már nem ezena néven játszok.
    Szal:
    1. Sztem a multihunternek nem dolga, hogy szabály ügyben keressük. Bennt a nevében a multizókra vadászik. Akinek problémája van olvassa as zabályzatot, fórumot. Biztos előbb kap választ.
    2. Nekem személy szerint nincs gondom velük. Ha kérdeztem, válaszoltak, volt olyan, hogy egy nap többször is. Ez gondolom sok mindenen múlik.

3. Reklamáljon, aki jobban csinálná. Bele se tudunk sztem gondolni, mekkora meló ez.

4. Nehezen hizsem el, hogy akit oktalanul zárolnak, az ugyanolyan, mint az okkal történt zárolás. (Volt mindkettőben részem)

5. Ha valaki úgy érzi olyan történik, amire felfigyelhet a MH, akkor azonnal jelezze, én is így tettem az előző speeden, és tök normálisan el lett rendezve, 1 percig nem voltam zárolva.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Velem teljesen végzett!!
    igaz hogy tömtem magam aláirom de szerintem az nem akkora bűn hogy 1200 népességből 500 zat csináljon + a termelésem 1200 ról leesett 156 ra!! azért szerintem ez kicsit durva volt!
    de lehet hogy csak én vagyok igy vele ...
    mr tom

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

sziasztok,sztem a MH normális legalábbis a speeden!!!
    írtam neki egy buta kérdést,de nem azt írta,hogy hadjál ezzel hanem segített!!!
    új vagyok
    harcolj vagy elbuksz

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

hello.
    a speeden a multihunter szerintem is normális. Még hónapokkal ezelőtt 2 nap alatt kb. 30-szor kérdeztem és mind a 30 kérdésemre válaszolt. de az s2-n a multihunternek írtam egy levelet kb. 3 hónapja és soha nem válaszolt a levelemre de még el sem olvasta. de utánna írtam neki még egy másik levelet de arra már válaszolt.
    a legtöbb népességem egy szerveren: 20167 volt

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

üdvözletem.én nemrég adtam fel az s5-öt. de ez nem lényeg hanem hogy a vev-ben volt egyik haverom ismerőse és ő mesélte. benne volt a top 10-be, és a multi baszogatta! pl.: mivel többen jácottak a gépről, mégis be volt jelölve hogy többen jáccanak, ezt voolt az eggyik gond. a másik hogy hetekre letiltották mert avval vádolták hogy csalja az aranyat. majdnem 10000 belefektetett és ezért.

LE A MULTIKKAL!!!!!!!!HUHUHUHUHU...

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett