Oldal 22, Össz.:571 ElsőElső ... 1220212223243272122522 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 211 től 220-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mexi
    Nem szóltam még hozzá, halkan lapítottam és olvastam a HSZ-eket...
    Azonban biztos vagyok abban, hogy mind játékos és mind MH fél részéről, történtek már félreértések, nem szabályos dolgok...szerintem ez egy vitathatatlan tény. Vitatkozni ezen kár.

Nem tudom már, így nem tudom biztosan mondani csupán valami rémlik és talán azt hiszem, hogy a 7es? v. 4es? szerveren van egy olyan MH aki 12! éves, nos én úgy gondolom, hogy egy gyerektől, hogy lehet elvárni, hogy ilyen dolgot felügyeljen? 2-en váltják egymást a másikról nem tudok semmit. A 12 éves MH-ről is csak úgy, hogy egyik ember helyettese volt és ő mondta ezt nekem...felmerül a kérdés biztosan, hogy nem mondott igazat...miért is tette volna?
    Sajnos sok a bizonyíthatatlan dolog, de ha már sok-sok játékos mondja a furcsaságokat, akkor szerintem el lehetne gondolkozni, hogy lehet nem a levegőbe beszélnek és meghallgatni ezt a felet is.
    Honnan tudod, hogy hány éves a MH?

Regisztrált felhasználó sohasem alszik
    Regisztrált
    2007. Jun
    Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban.
    kor
    33

Alapértelmezett

12? ez nonsense..ilyet nemhiszem, hogy akárki is megengedne.

Rotációs Kapa
    Guest

Alapértelmezett Re: nos..

[quote="darkman"]
    Quote Eredetileg írta: Barnuska
    ezek után MH azt mondta, hogy be vagyunk írva egymásnál közösgépen, pedig nem, aztán azt is, hogy helyettese vagyok, pedig életemben nem jártam Funthomas karakterén!
    nos utananeztem
    helyettesed volt:
    Funthomas 21.03.08 21:54 - 04.04.08 08:47
    es te voltal Funthomas helyettese:
    Ugray 07.03.08 22:39 21.03.08 05:30

hogy is van ez.. te sosem voltal helyettese...
    az ip cimeket kikeressem amirol belepkedtel hozza?
    én csak ezt szereetném ki emelni, mert azt mondja, hogy nem járt a karakterén. ezek szerint (ha nem hazudik) az is helyettesítésnek számít, ha csak simán be van jelölve? akkor ha valaki el akarja foglalni a falumat és bejelölöm, akkor nem tudja?

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Most már nagyon unalmas ez a "mindenki csal"-mentalitás. Ezt már nem lehet komolyan venni, ez pont olyan, mint amikor általános iskolában fociztunk, és valamelyik csapat kikapott, akkor a hangadó 10 percig méltatlankodott, hogy az ellenfél hogy csalt. Úgy látszik ez a mentalitás felnőtt korig megmarad, és ezeket a panaszokat produkálja.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: H5N1
    Ha elolvasod mégegyszer mit írtam, rájössz honnan "tudom". Írtam is hogy nem tudom bizányítani ezt a dolgot mivel én nem ismerem személyesen ezért felmerül a kérdés, hogy vajon igaze-e. De akitől tudom felmerülhet egy olyan kérdés is, hogy miért mondott volna olyat ami nem igaz? Helyettese is volt a MH.

Regisztrált
    2008. Apr

[quote="Rotációs Kapa"]
    Quote Eredetileg írta: darkman
    ezek után MH azt mondta, hogy be vagyunk írva egymásnál közösgépen, pedig nem, aztán azt is, hogy helyettese vagyok, pedig életemben nem jártam Funthomas karakterén!
    nos utananeztem
    helyettesed volt:

én csak ezt szereetném ki emelni, mert azt mondja, hogy nem járt a karakterén. ezek szerint (ha nem hazudik) az is helyettesítésnek számít, ha csak simán be van jelölve? akkor ha valaki el akarja foglalni a falumat és bejelölöm, akkor nem tudja?
    Így van..ez is egy kiskapu sajnos...

Andris II
    Guest

[quote="Rotációs Kapa"]
    Quote Eredetileg írta: darkman
    nos utananeztem
    helyettesed volt:

Már próbáltam a taktikát,de ugyanúgy elfoglalja.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Ha elolvasod mégegyszer mit írtam, rájössz honnan "tudom". Írtam is hogy nem tudom bizányítani ezt a dolgot mivel én nem ismerem személyesen ezért felmerül a kérdés, hogy vajon igaze-e. De akitől tudom felmerülhet egy olyan kérdés is, hogy miért mondott volna olyat ami nem igaz? Helyettese is volt a MH.
    Tehát légből kapott / általad kitalált információt hitelesnek fogadsz el. Grat...

Regisztrált
    2008. Apr

Quote Eredetileg írta: Andris II
    Már próbáltam a taktikát,de ugyanúgy elfoglalja.
    Elfoglalni eltudja, mivel a támadás nincs ilyenkor tiltva "fizikailag" csak a szabályban.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: mrsadee
    Tehát légből kapott / általad kitalált információt hitelesnek fogadsz el. Grat...
    Látom nem jut el az agyadig amit írok, ezért kérlek ne is lovagolj rajta! ÍRTAM azt is hogy felmerül a kérdés, hogy vajon igaz-e! NEM mondtam, hogy én ezt valósnak tartom, csupán a kérdést vettetem fel, hogy miért ne lehetne? Egyik fél ezt mondja a másik azt? Mi érdek van abban, hogy valaki nem mondana igazat?
    Továbbra se tartom ezt pontos, hihető infónak mint, ahogy eddig se tettem, ezért kérlek ne forgasd ki a szavaim.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett