Oldal 156, Össz.:571 ElsőElső ... 56106146154155156157158166206256 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1.551 től 1.560-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Szerintem kellene egy arany nélküli free for all szerver. Na ott mindenki megmutathatná, hogy mennyire nagy fiú. Nincsenek klánok, mindenki öl mindenkit, akit nullára katáznak az kiesik. Csak előregisztáció van, játék közben nem lehet majd beregelni.

Szerk: akkor lehetne ez is beugrós, és a győztes nyerne egy kis zsét.

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik rockerboci's Avatar
    Regisztrált
    2007. Oct
    kor
    27

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Calmarius
    Szerintem kellene egy arany nélküli free for all szerver. Na ott mindenki megmutathatná, hogy mennyire nagy fiú. Nincsenek klánok, mindenki öl mindenkit, akit nullára katáznak az kiesik. Csak előregisztáció van, játék közben nem lehet majd beregelni.
    Az jó lenne. Csak ott is lennének szövetségesek stb.

Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Hát nyilván az tenné majd érdekessé, mert hiába haverkodsz össze vele a végén valamelyikőtök nullára katázva végzi úgy is...

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Egy arany nélküli szervernek én is nagyon örülnék, ahol mindenki egyenlő esélyekkel indulhatna (jól van tudom, hogy valaki 6-kor már csorgatja a nyálát...köztük én is meg valakinek 1000 testvére van, és napi 5 percet tud játszani ) .
    Szerintem nagyon sokan belemennének, úgy is, hogy ha azt mondanátok, hogy 400 Ft a beugró (gyk.: regelési költség). :P

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett OFF

OFF

Quote Eredetileg írta: Géb
    És értékelem a kitartásukat, néhány ember amilyen stílusban és módon tud írni, komolyan mondom regisztráció előtt egy IQ teszt sikeres kitöltése és korhatár is kellene.
    Kedves Géb!

Kérlek ne vegyél egy kalap alá több ezer 15 évest (én is ilyen idős vagyok), nagyon sokan azt hiszik, hogy egy kamasz nem tud rendesen írni és fogalmazni. Nagyon sok ellenpéldát tudnék felhozni neked, köztük jó magamat.
    Nem a kor számít...Nagyon sok hülye idős emberrel találkozni.
    Amit a legjobban utálok is a játékban (tudom, hogy off, de leírom, ha már elkezdtem), hogy egyes emberek nem tudnak megírni egy egyszerű levelet, amiben megkérnek arra, hogy ne támadjam őket, biztosan mindenki találkozott már ezzel, többőtök ilyen is.
    Pl. "csá vazze ne támadj vannak haverok" .
    Én még az ilyen levelekre is normálisan tudok válaszolni.

Szóval, amiért írtam volna, hogy ennyire ne általánosíts!

Üdvözlettel: Ú.Á.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon
    Quote Eredetileg írta: djsonic
    én is elég sok negatívat tapasztaltam a speed-es MH felől. pl amikor az elején top OK klán egyik nagyobb támadását megfogtam. erre zárolt azzal hogy: lehetetlen kivédeni 5000 birodalmi támadását 7230 testőrrel...
    én erre elmagyaráztam neki hogyha ugyanannyi lett volna a sereglétszám mindkettőnknek akkoris meg tudtam volna fogni a támadást.
    erre kiürítette a raktáraimat és a magtáraimat, elvette a telepeseket meg 1 szenátort és a seregem nagy részét, majd 1.5 hét mulva feloldott azzal a dumával hogy nagy szerencséd van hogy elnéző vagyok...

ennyit a speed-es MH-ról. sztem mindenki nevében beszélhetek hogy le kéne váltani és bitófára kéne húzni az ilyet!!
    Kicsit utánadjártam... Többszörös regisztrációért lettél zárolva, erről miért nem mesélsz nekünk? Nem tud az Mh sereg"részt" elvenni, összevissza beszélsz. Egyáltalán nem zajlott az MH és közted az általad emíltett párbeszéd.
    Tehát mi is kívánjuk neked mindazt kétszer, amit te nekünk, MH-knak. (Nem vagyok speedes MH)
    Szerintem nagyon nagyon korrekt a speedes Mh. Minden tiszteletem neki! Nagyon jó fej, sokat szoktam beszélni vele.

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

s6 player: Nagyrészt nem a 15 éves és hasonló koruak okozzák a problémát. Sokan már 9 - 12 évesen is játszanak, és hát ők azok akiknek a jelenlétük enyhénszólva, nemkivánatos sem a játékban, sem a fórumon.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: HheurékaA
    Quote Eredetileg írta: Dr. Cordon
    Olvastam a tisztelet a kivételnek részt.
    Ti mind olyan okosak, bölcsek, és nagyszerűek vagytok, soha sehol sem sértettétek meg a szabályokat, és minden MH züllött szar alak (tudom, tisztelet a kivételnek)
    Én a magam részéről hajlok rá, hogy darkman módszerét bevezessem a saját szerveremen, és MINDEN szabálysértésért szigorúan büntetni fogok...
    vigyázz mit írsz... szerintem ezt szerkeszd át...

1. igazságtalanság, hogy azért mert néhány ember züllöttnek nevez, a többi embert megbüntesd.

2. igazságtalanság a tisztán jáccókkal szemben, hogy eddig nem büntettél MINDEN szabálysértést.

egy-egy ilyen elszólással jócskán megcsappanhat a népszerűséged, vigyázz.
    Ezért nem mentem politikusnak. Gondolom minden sarkon lesben állna valaki, hogy ízekre szedje a mondataimat. Ne érts félre.
    Nem hajtok népszerűségre, itt próbálok érdemi választ adni a normális kérdésekre. Egyre kevesebb van belőlük.

Akinek a véleménye számít, az meg van elégedve velem, és a munkámmmal.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos
    s6 player: Nagyrészt nem a 15 éves és hasonló koruak okozzák a problémát. Sokan már 9 - 12 évesen is játszanak, és hát ők azok akiknek a jelenlétük enyhénszólva, nemkivánatos sem a játékban, sem a fórumon.
    Én ezzel csak részben értek egyet.Én is 12 éves vagyok és tudom, hogy vannak az én korosztályomból olyanok akik csak egy "Hé vazze ne támdá mer rádkűdöm a20000 népes havrom az mg majd jo lezuz" szintű levélben képesek megnyilvánulni és át se nézik mit írtak csak írnak ész nélkül, de van kivétel mint jómagam, mert én veszem a fáradtságot és még az előbb említett levéltípusra is hajlandó vagyok egy olyan normális levélben válaszolni aminek van eleje, közepe, vége és hajlandó vagyok mindenkit legalább egy "sziával" megilletni, de nem is ez a lényeg csak azt akartam mondani vannak kivételek is!

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

AAAA

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett