Oldal 14, Össz.:571 ElsőElső ... 412131415162464114514 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 131 től 140-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Srácok. A munkánkat nem a játékszerveren végezzük. A Multihunter nevezetű felhasználó egyetlen okból van ott: HOGY TUDJATOK NEKÜNK LEVELET ÍRNI, TUDJUNK KOMMUNIKÁLNI!

Tehát ha a multihunter:
    - építi a faluját
    - klánt alapít amiben csak Ő van
    - írkál a profiljára
    - zárolja az accountját vagy nyitva hagyja
    - készít egy nyilvános fórumot, stb.

az semmilyen hatással nincs a játékmenetre, tehát összességében a multihunter NEM JÁTSZIK.
    Mi a gond?

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

S7-en az top1 klánt vezetem.
    Egyik játékosomat a *** kedves MH zárolta majd bontotta 25%-al. (az oka nyersiküldés több mint napi 1 orai...)
    Jo ezt még rlnéztem az ottani MH-nak mert lehet benne valami...

DE MOST mgeint bontotta a játékosomat Funthomast !!!!
    Az oka nyersi csere a piacon nem megfelelö arányban!!!
    Az MH ránk szált kérem szépen mint az a többi top 1 es klánnal szokták csinálni.
    Ezt az esetet kérem azonnal kivizsgálni mert ku***ra felba***sz az ilyesmi.
    Teljesen jogtalanul lép az MH ilyenk ügyekben a másik játékost aki a nyersit küldte azt nem érte semmilyen zárolás stb...

???? na ilyenkore mivan ????
    s7 es MH tessék lecserélni amugyis mikor indult a szerver egy játékos megfenyegetett hogy az MH a haverja tönkre fogja tenni a klánomat idövel
    Ez tuti kamu , de akkor is a 7 es szerver MH ja nem ugyanaz mint az s5 -ö ?

MErt ha igen akkor gatter inkább töröljétek a szervert XD

Na viccet félretéve, most komolyan DARKMAN te vagy a főadmin, tessék valamit csinálni mert ha nem lépsz kénytelen leszek idöt nem spórolva a németek feé fordulni de akkor a teljes gárda veszélyben lehet.

Sajnálom hogy ilyen kusza értelmtelen modon irtam de még mindig többet jobbat irtam mint a s7 nevetséges MH ja

pl: OK jo megtettem
    csa

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Mennyi baromságot lehet itt olvasni. Mindenkinek más primitív baja van. Az egyiknek nem válaszolt 5 percen belül a másiknak már két hete nem válaszolt. Nem gondoljátok, hogy multihunter nem egy gép aki nem 24 órában üzemel hanem egy ember és munkájáért tudtommal nem kap fizetést saját idejét költi rátok...(Lehet, hogy leveletek véletlenül többi szeméttel a kukába került akkor egy hétig várjatok és akkor küldjetek megint) Másik biztos lefizették, hogy bontson vissza másik klánból ezeket szerintem valaki kitalálja ezzel akar hírnevet szerezni... És teljesen oktalanul nem fog senkit zárolni biztos elkövetett valami hibát. És ha nem egyből vulgáris uszító levelet írsz neki nagyobb az esélyed, hogy még használhatod a faludat... Másik úgy őszintén kit zavar ha a Multihunter 15 éves ha csinálja amit csinálni kell és nem él vissza "hatalmával". A másik kit zavar ha multih. fejlődik falvakat alapít miért zavar. Nem támad csak épitkezik nem támadja a natar falvakat. Olyan dolgokon akadtok ki amin mások "okosak" csak röhögnek nem zavar titeket, hogy kik elött égetitek le magatok...Írjátok, hogy szívesen lenétek mh.-k mert ti napi 800 levélre szívesen vállalkoztok első két nap birtok válaszolni de mikor háromszázadjára válaszoltok ugyan arra a debil leválre már más lesz a váleményetek..Szerintem az teljesen felesleges, hogy csak magyarok játszanak magyar szerveren. Gondoljatok arra hány magyar játszik külföldről vagy külföldi szerveren mert egy-két külföldi szerveren több "gerinces" ember játszik.(Gerincteleség amit nagyon utálok..) Ahoz, mikkel, hogy multihunter legyél nem kívánok most kommentet fűzni mindenki járjon utána../De könyörgök emberek vagyunk követünk el hibákat nem kell mindenen kiakadni.../

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Gratulálok.
    Itt nem az zavar minket hogy nem 5 perc mulva vagy 2 nap mulva kapunk választ.
    Hanem arrol van szó hogy az itteni multik (Tisztelet a kivétel!) egy nagy rakás ***.
    Ennek segit annak segit hátráltaqt zárol visszabont stb..
    25% os visszabontás ? ilyen van amugy ?
    meg stb...
    áhh nem is érdekel tönkre vágja a klánomat köszönjük szépen MH
    EDDIG ! EMBERT TÖRÖLT A KLÁNOMBOL AZ MH MIATT.
    EBBÖL 2-őt JOGTALANUL !!!!!!!!!!!! ZÁROLT.

Regisztrált
    2007. May

Alapértelmezett

Na én is hozzászólnék...
    s7-n vagyok szintén vezető a top1 klánba.

Kedves én a kém. Ezért az MH-k nem kapnak pénzt, az tény, viszont ez nem mentesít semmi alól... Ettől még az MH-nak pártatlannak kell lennie és igazságosan eljárnia, az adott szituáció teljes ismeretével.
    Nálunk ez rendszeresen elmarad. Valamint több serveren szóltak be közvetlenül a játékba...

Valóban kaptunk olyan üzenetet, hogy majd az MH haverom kicsinál titeket... Ugyan én ezt valótlannak tartom, ez túlságosan nagy és nyilvános kockázattal járna... Amúgy nem lehetetlen, én is lehettem volna moderátor egy játékba és ha játszanak barátaim, bizonyára megtalálhattam volna a módját, hogy szép finoman feltűnés nélkül tudjam őket segíteni...

De nem az a lényeg, hanem az, hogy az MH-k valóban túl gyorsan, az informáicók teljes ismerete nélkül büntetnek és döntenek és akkor is csak az egyik felet sújtják a szankciókkal, amelyiket épp gondolják. Furcsa azonban, hogy ez mindig a jó helyet elfoglaló klánokat érinti... Funthomas-t nálunk pl. 2x szankcionálták, az elsőre még én is azt mondtam, hogy jogos, mert az volt, hülye volt. A második viszont abszolút jogtalan volt, valamint a másik fél meg sem lett büntetve...

Én írhatnám, hogy egyszer tudjam meg az MH kilétét, kitépném a szivét, mert így tennék, de ez nem megoldás...
    Valamint az is oké, hogy emberek vagyunk, mi is hibázhatunk, ők is, de ezzel nemigazán nyugtatsz meg egy olyat, aki a top10-es játékos, több hónapos játékát teszink tönkre jogtalanul... Valahogy engem sem nyugtatna meg, hogy ah az MH is ember, hibázhat... Bizonyára te így viselkednél, nagyon rendes gyerek vagy...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Drake88
    Quote Eredetileg írta: DarkAngel
    Quote Eredetileg írta: Drake88
    Quote Eredetileg írta: cater
    Quote Eredetileg írta: Cornelia Funke
    az mh kb.:20 és 40 év között vannak!
    darkman pedig 30-40-ig sztem!
    ez tipp
    Nos van 1 éves MH is
    buta... mijazhogy s1en VSzDrake klán?? nyujják a nevem? :O na, csak találjak valakit onnan.
    TESSÉK, ITT VAGYOK!
    AZ előző s1-en Firedrake volt a klán neve, csak megváltozott,azt sem tudjuk,ki vagy, és ezekután talán nem is akarjuk :P

amúgy a MH-ek meg tényleg beirnak minden hülyeséget az adatokhoz,nem kell elhinni Ez nem MH szidás volt

jajj haggyuk már, ne utálj mert szépvagyok xD ha csak nem hoztok rám szégyent használhatjátok a nevemet
    pff kicsit sincs ám az égben az egód,mit mondjak -.-

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Félreértés elkerülése végett nem akarom védeni a MH.-et
    elkövetnek ők is hibákat. De előfordulhat, hogy tényleg gonosz(Nem akarok más szavakat használni).. az MH. Viszont ha több hónapos játékomat tönkre tenné arra én is mérges lennék de ez mégis csak egy játék!(Valahogy megprobálnám megoldani csak jobban lehet vele beszélni mint egy nagy fiúval aki a kisebbeket kinulázza gondold el inkább napi hány embernek teszitek tönkre a játékát csak ok nélkül. Szerintem ezek többen vannak mint akit az Mh. készít ki). Remélem Te nem tartozol ezek közé. Személyes találkozásnál az MH.-val én nem bántanám egy sör mellet megbeszélnénk kulturált ember módjával. A Játékban viszont ha játszana akkor lealáznám..(/Bizonyára te így viselkednél, nagyon rendes gyerek vagy.../Remélem ennek a mondatod utolsó előtti szavát nem szó szerint kell értenem.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

S.O.S.
    Sziasztok
    Szeretném megkérdezni ki tudja mert lettem zárolva a 8-ason reggel elkeztem épiteni dálután zárolva lettem nincs semmim csak bányám és föépuletem 1-es szinten belül meg semmit se épitettem.Lehet hogy azért mert megmertem kritizálni a 7-esen a multikat és ez valami kicsinyes bosszu.Ráadásul a gyerekek gépét is zárolta ott sincs semmi bevan irva a közös használat külön emailjük van és most nem igazán tudom megmondani nekik mért nem jáchatnak a hétvégén az eggyik 9éves a masik 11éves
    Kispekus

Regisztrált felhasználó sohasem alszik cater's Avatar
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Kispekus
    S.O.S.
    Sziasztok
    Szeretném megkérdezni ki tudja mert lettem zárolva a 8-ason reggel elkeztem épiteni dálután zárolva lettem nincs semmim csak bányám és föépuletem 1-es szinten belül meg semmit se épitettem.Lehet hogy azért mert megmertem kritizálni a 7-esen a multikat és ez valami kicsinyes bosszu.Ráadásul a gyerekek gépét is zárolta ott sincs semmi bevan irva a közös használat külön emailjük van és most nem igazán tudom megmondani nekik mért nem jáchatnak a hétvégén az eggyik 9éves a masik 11éves
    Kispekus
    A jelszo véletlenül nem ugyanaz?

Bannolni *t.

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Én a Kém
    Félreértés elkerülése végett nem akarom védeni a MH.-et
    elkövetnek ők is hibákat. De előfordulhat, hogy tényleg gonosz(Nem akarok más szavakat használni).. az MH. Viszont ha több hónapos játékomat tönkre tenné arra én is mérges lennék de ez mégis csak egy játék!(Valahogy megprobálnám megoldani csak jobban lehet vele beszélni mint egy nagy fiúval aki a kisebbeket kinulázza gondold el inkább napi hány embernek teszitek tönkre a játékát csak ok nélkül. Szerintem ezek többen vannak mint akit az Mh. készít ki). Remélem Te nem tartozol ezek közé. Személyes találkozásnál az MH.-val én nem bántanám egy sör mellet megbeszélnénk kulturált ember módjával. A Játékban viszont ha játszana akkor lealáznám..(/Bizonyára te így viselkednél, nagyon rendes gyerek vagy.../Remélem ennek a mondatod utolsó előtti szavát nem szó szerint kell értenem.

Ja ez valóban csak egy játék !
    De akkor a rengeteg pénzt és idöt ne nézzük mi?
    Ha játék és az MH tönkrebassza amit hónapok alatt elértél + pénz + idő .... és ha jogtlanul büntet ebben az esetben ki fogja visszatériteni a ppénz t időt károkat ?
    nagyanyám?????
    s7 en nincs jövöje a jó játékosoknak csak akik nyali faliba vannak az drága MH -val
    gratula
    holnaptól és is tövig benyalok s7 MH-nak nehogy zároljon mert épitek valmit!
    ja már lassan farmolni sem merek mert attól félek az MH csicskását farmolom .

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata nem engedélyezett