Oldal 102, Össz.:571 ElsőElső ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 1.011 től 1.020-ig , össz: 5708

Téma: Multihunter/Szerver/Játékszabály problémák

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

Ajaj! Akkor a nagycsaládosoknak annyi! Szegényeknek 1 számítógépre futja és mind az összes gyerek azt a nyüves traviant akarja játszani.Rémes,hogy még 1 klánba is mennének a kölykök! Borrrzassssssszzttttó !
    Na mert néhányan ilyen fafejjel gondolkodnak itt! Akkor ott multizás megy? Hogyan bizonyítod,hogy az avagy nem az? A jó magyar átok! MH tegye a dolgát de jól! Aki 1 gépet használ a családdal az meg jelölje be a közös használatot. Ennyi! A herpeszes Ödönkék duguljonak el és tessék végre az igazi csalókat elhajtani a frászba.Meg azokat akik az egyfalus játékosokat lekatázzák mert nekin az a jó ha valakinek a játékát szétszedik. Nem farmol csak rombol. A tisztelt ostobák meg végre olvassák el ,hogy hogyan kell játszani ezt a játékot mert le van írva.Az adminok meg menet közben ne sűrűn változtatgassonak a szabályokon mert ez játék és nem a kormány! Javaslom,nyissunk új témát!
    Mittomén

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Csatlakozom az elöttem szólohóz. Egyébként ezen látszik, hogy a törlés elindítása után lettek elfoglalva a falvak. Többször kell zaklatni az mh-t, bár a legutóbb, amikor nagy nehezen zárolt valakit, pont a közös géphasználat hiánya miatt, 1 nap után büntetés nélkűl feloldotta. Az s4-en egyébként is marha sokan multiznak.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Nem értem! Egyikötök se szól érdemben a témához, általánosságban elmondjátok a véleményeteket a játékról (kissé óvodás módon).
    A multizást pedig igenis lehet bizonyítani, aki egy kicsit is ért a számítástechnikához az igazat ad.
    Az egy falus játékosok katázása nem tudom hogy jön ide :S.
    A törlés elindításáról hogy lehetett volna fogalmunk? Mi csak azt vettük észre, hogy egy nap alatt a szomszédba 3 falu gazdája "kicserélődött", ráadásul eddig mindnek 1 gazdája volt.
    ÉRTELMES EMBEREKTŐL VÁROK ÉRTELMES VÁLASZOKAT, HOZZÁSZÓLÁSOKAT, A TÖBBIEK LEGYENEK SZÍVESEK KÍMÉLJENEK ÉS NE OFFOLJANAK!
    KÖSZÖNÖM!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

Ha valaki multizik, akkor annak jellegzetes mintázata van.

Ilyen például az, hogy egy IP-ről egymás után lépgetnek be néhány felhasználóba, azaz a multizó kilép az egyikből, majd belép a másikba. Akkor ilyen lehet az azonos jelszó is például.

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: todee
    Csatlakozom az elöttem szólohóz. Egyébként ezen látszik, hogy a törlés elindítása után lettek elfoglalva a falvak. Többször kell zaklatni az mh-t, bár a legutóbb, amikor nagy nehezen zárolt valakit, pont a közös géphasználat hiánya miatt, 1 nap után büntetés nélkűl feloldotta. Az s4-en egyébként is marha sokan multiznak.
    És te honnan tudod, hogy nem büntette meg?

Quote Eredetileg írta: noname80
    Ez nem összeesküvés elmélet, elég gyenge érv ezzel jönni, ha nem értesz velem egyet!
    Tehát Te azt mondod előfordulhat ez a helyzet ami ebben az esetben, én meg azt hogy, ha elő is fordulhat nagyon egyszerű lenne ellenőrizni, amire az illetékesek nem hajlandóak.
    Ez kb olyan mintha két férfi veszekedne kié a gyermek. Ezt egy DNS tesztel 99%-osan bizonyítani lehet, de erre a bíróság nem lenne hajlandó, mondjuk mert a gyermek már elhalálozott (tudom kicsit morbid a hasonlat).
    Szóval egyértelmű és logikus válaszokat várnék, vagy semmilyent és akkor tudom mi a dörgés .
    Véletlenül ismerem az s4 MH-t.
    Ha ő azt mondta, nem volt szabálytalan a falufoglalás, akkor nem volt az. Ezen kár puffogni, nem ma kezdte a "szakmát", van tapasztalata az ilyen ügyekben. Természetesen továbbra is lehet célozgatni, hogy részrehajló, hogy direkt "szemet hunyt" (!!!!!!) felette. A tény az tény marad. Ha nem volt szabálytalan, nem fog büntetni.

Erről a saját példám jut eszembe:
    Ripityommá támadtam egy velem egy súlycsoportban levő játékost, sorban vettem el a falvait, és közben törölt. Szerinted én mit szóltam volna hozzá, ha egyszercsak elveszik a foglalt falvaimat azért, mert a másik közben törölt?

Ne láss mindenben mutyizást, és részrehajlást, ez egy játék, nem a magyar valóság!

Quote Eredetileg írta: Angyal
    Ajaj! Akkor a nagycsaládosoknak annyi! Szegényeknek 1 számítógépre futja és mind az összes gyerek azt a nyüves traviant akarja játszani.Rémes,hogy még 1 klánba is mennének a kölykök! Borrrzassssssszzttttó !
    Na mert néhányan ilyen fafejjel gondolkodnak itt! Akkor ott multizás megy? Hogyan bizonyítod,hogy az avagy nem az? A jó magyar átok! MH tegye a dolgát de jól! Aki 1 gépet használ a családdal az meg jelölje be a közös használatot. Ennyi! A herpeszes Ödönkék duguljonak el és tessék végre az igazi csalókat elhajtani a frászba.Meg azokat akik az egyfalus játékosokat lekatázzák mert nekin az a jó ha valakinek a játékát szétszedik. Nem farmol csak rombol. A tisztelt ostobák meg végre olvassák el ,hogy hogyan kell játszani ezt a játékot mert le van írva.Az adminok meg menet közben ne sűrűn változtatgassonak a szabályokon mert ez játék és nem a kormány! Javaslom,nyissunk új témát!
    1. Ha valaki multizik, azt sokféleképpen lehet egyértelműen bizonyítani.
    2. Nem változott a szabály, egyértelműbb lett. Hangulatkeltéshez kiváló volt a hsz-ed.
    Köszönjük Emese.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

A multizokkal az a baj, hogy ha megadja a másik accját "közös gép használatnál", és még helyetesnek is mindkét oldalon, akkor semmit nem lehet ellene tenni. Az hogy kilép az egyikből és rögtön belép a másikba, az semmit nem jelent, főleg nem bizonyít.
    Ismerősöm a feleségével travianozik, percenként valtogatják, hogy épp ki ül a gépnél.
    Másrészt, akinek van esze és multizik, az csak helyetesként lép be másiknak a falujába. Az aki meg folyamatosan nyersanyagot küld egyikből a másikba, az ostoba...
    Ha egyikkel bevéded másikat az sem jelent semmit sajnos !

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Álljunk meg egy szóra!

1.
    Nem mondta az MH, hogy nem multizás, hanem ezt írta:

szia
    törlés után már semmit sem lehet rábizonyítani.
    MH.

Különben eddig én 100%-ig meg voltam a munkájával elégedve!

2.
    Nem egy faluról volt szó hanem 3-ról!!!

3.
    Gondolom a Te ellenfeled is kilépett még támadás előtt a klánjából megrakta a legkisebb faluját főfalunak és így törölt!

A hozzászólásaidból -ne haragudj- ,de az az érzésem mintha teljesen felületesen néznéd ezt az ügyet!
    Én megértem ha unjátok az ilyen ügyeket, de Ti vállalták fel a multihunter szerepét.
    A puffogos részre nem szeretnék kitérni, ezt a véleményemet megtartom magamnak.

Azt hiszem szélmalomharcot folytatok...

Dr. Cordon
    Guest

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: triazz
    A multizokkal az a baj, hogy ha megadja a másik accját "közös gép használatnál", és még helyetesnek is mindkét oldalon, akkor semmit nem lehet ellene tenni. Az hogy kilép az egyikből és rögtön belép a másikba, az semmit nem jelent, főleg nem bizonyít.
    Ismerősöm a feleségével travianozik, percenként valtogatják, hogy épp ki ül a gépnél.
    Másrészt, akinek van esze és multizik, az csak helyetesként lép be másiknak a falujába. Az aki meg folyamatosan nyersanyagot küld egyikből a másikba, az ostoba...
    Ha egyikkel bevéded másikat az sem jelent semmit sajnos !
    Ez így abszolút nem igaz.
    Az általad említett ügyeskedéseket nagyjából másfél perc alatt ki lehet szűrni, mégis mindig van, aki megpróbálja átverni az MH-kat.

Quote Eredetileg írta: noname80
    Álljunk meg egy szóra!

1.
    Nem mondta az MH, hogy nem multizás, hanem ezt írta:

szia
    törlés után már semmit sem lehet rábizonyítani.
    MH.

Különben eddig én 100%-ig meg voltam a munkájával elégedve!

2.
    Nem egy faluról volt szó hanem 3-ról!!!

3.
    Gondolom a Te ellenfeled is kilépett még támadás előtt a klánjából megrakta a legkisebb faluját főfalunak és így törölt!

A hozzászólásaidból -ne haragudj- ,de az az érzésem mintha teljesen felületesen néznéd ezt az ügyet!
    Én megértem ha unjátok az ilyen ügyeket, de Ti vállalták fel a multihunter szerepét.
    A puffogos részre nem szeretnék kitérni, ezt a véleményemet megtartom magamnak.

Azt hiszem szélmalomharcot folytatok...
    1. A válaszával nem értek egyet, de nem vagyunk egyformák. Beszélek vele, hogy nézze át újra a problémát, és foglaljon állást bővített mondatban.

2. Észrevettem, hogy három faluról volt szó.

3. Az én ellenfelem a katapultozásom előtt lépett ki a klánjából, de ezen kívűl nem csinált semmi mást sem. Nincs két egyforma eset, mindenképpen utánajárok, hogy mi történt valójában. Ha szabálytalankodott, ki fog derülni, garantálom. Viszont ha én is azt mondom, hogy nem történt szabálytalanság, azt fogadd el kérlek.

Nyugodtan leírhatod a véleményedet, szalonképes formában persze, bírom a kritikát.

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Előre is köszönöm a válaszod, rendben elfogadom majd a válaszotokat és befejezetnek tekintem az ügyet.
    Azért meg elnézést szeretnék kérni a s4 multihunterétől, kicsit árulkodás szaga van a dolognak csak tényleg ezt a választ valahogy kevésnek éreztem.

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: apollo
    Quote Eredetileg írta: 0722
    Ha ismered a szabályzatot/amit erősen kétlek/, tudod, hogy van egy 3-adik lehetőség is, a normális névvel való regelés esetében. Mindenesetre ha valaki tud infot és nemcsak osztani tud az válaszoljon legyen szíves!

ui.: gyanítom az egy T
    ... hogy te mindenkinél okosabb vagy.
    MH! Akár tetszik, akár nem, nekik kell írnod!
    ... egyébként meg ne szégyeld a neved.
    ...Ok bocs, e-mail változtatást akartam mondani.

...Nem szégyellem a nevem, hanem kaptam a felhasználót, és nem tetszik a srác neve.
    Az eljárás pedig: e-mail változtatás[admin] --> névváltoztatás[MH]
    Értem én, csak lesz@rom.

Cogito, ergo sum!

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett