Eredmény 1 től 2-ig , össz: 2

Téma: Felhasználó társ kerestetik

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Jul

Alapértelmezett Felhasználó társ kerestetik

Sziasztok!

A travian TT 2017 Group B szerverén játszom. 1200. népesség meg jó pár katona eddig az eredmény, de csak 22 napja indultam, és egy egész szép magyar klánszövetség van a szerveren, szóval megéri játszani. Július 19-től aug. 6-ig egyáltalán nem érek rá (fesztivál, nyaralás, nyaralás), azonban a vakáció módot nem szeretném betenni. Ezért szeretném ha valaki csatlakozna mellém, és ez idő alatt, majd a későbbiekben is együtt tudnánk működni a felhasználón. Akit érdekel az kérem írjon nekem üzenetet.

Bence

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: koko Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A travian TT 2017 Group B szerverén játszom. 1200. népesség meg jó pár katona eddig az eredmény, de csak 22 napja indultam, és egy egész szép magyar klánszövetség van a szerveren, szóval megéri játszani. Július 19-től aug. 6-ig egyáltalán nem érek rá (fesztivál, nyaralás, nyaralás), azonban a vakáció módot nem szeretném betenni. Ezért szeretném ha valaki csatlakozna mellém, és ez idő alatt, majd a későbbiekben is együtt tudnánk működni a felhasználón. Akit érdekel az kérem írjon nekem üzenetet.

Bence
    Igen az a egész szép magyar klán szövetségből a Later klán oszlopos tagja addig farmolta a barátomat akit én hívtam játszani, hogy inkább ráuntunk és a s2re mentünk játszani. Meg van a véleményem arról a magyar szövetségről...
    Azt mondják ha látni akarod a jövőt akkor nézz hátra.