Eredmény 1 től 10-ig , össz: 10

Téma: Új népek - beszélgetés

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett Új népek - beszélgetés

Sziasztok,

Itt beszélgethettek, kérdezhettek az új népekkel kapcsolatban.

Üdv.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Itt beszélgethettek, kérdezhettek az új népekkel kapcsolatban.

Üdv.
    Minek új nép? Úgyis ugyanugy marad minden mint eddig ugyanolyan csicska farm leszek ha a HUN Népet vagy az Egyiptomit választom. Teljesen mindegy aki csoró az semmit se fog elérni ezután se.
    Azt mondják ha látni akarod a jövőt akkor nézz hátra.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Kis kitérő:
    Korábbi szervereken én is voltam top20-as játékos. Nyilván az hízelgő az ember egójának. Hazudnék, ha mást mondanék. A nem aranyozó acc az egy másik szerepkör. Szerintem ezt is meg lehet szokni és ugyanolyan élvezetes tud lenni. A travian "üzenete" végső soron a csapatjáték. S igazán hasznos csapatjátékos lehetsz arannyal és anélkül is.

Most új szerveren játszom. Nem aranyozó accban. Egyáltalán nem használunk aranyat és ezt úgy értem, hogy egyáltalán
    Ennek ellenére én élvezetesnek találom. Most nincs annyi időm gamelni, úgyhogy egyenesen 3-an ülünk egy accban. Számomra így nagyon kényelmes. Nyilván ilyenkor el kell fogadni, hogy nem leszünk soha top20-as játékosok, de ha elég kitartóak vagyunk, akkor a 100-ba 120-ba simán beférünk (eddigi tapasztalataim alapján). Akár az 50-be is ügyes foglalásokkal. Ez a szerver erősségétől is függ meg egy rakás másik dologtól.

Mindezek fényében alaptalannak tartom a kifakadásodat.

A fő mondanivalóm:

Én nagyon örülök, hogy folyamatosan fejlődik minden téren a játék. Ehhez csak gratulálni tudok. Csak így tovább. Örömmel üdvözlöm az új népeket.
    Szerintem semmi és senki nem tökéletes, de hiszem, hogy az erre való folyamatos törekvés teszi naggyá az embert. Jól esik azt látni, hogy a játék fejlesztői is hasonlóan gondolkodhatnak

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Phoenix Hozzászólás megtekintése
    Kis kitérő:
    Korábbi szervereken én is voltam top20-as játékos. Nyilván az hízelgő az ember egójának. Hazudnék, ha mást mondanék. A nem aranyozó acc az egy másik szerepkör. Szerintem ezt is meg lehet szokni és ugyanolyan élvezetes tud lenni. A travian "üzenete" végső soron a csapatjáték. S igazán hasznos csapatjátékos lehetsz arannyal és anélkül is.

Most új szerveren játszom. Nem aranyozó accban. Egyáltalán nem használunk aranyat és ezt úgy értem, hogy egyáltalán
    Ennek ellenére én élvezetesnek találom. Most nincs annyi időm gamelni, úgyhogy egyenesen 3-an ülünk egy accban. Számomra így nagyon kényelmes. Nyilván ilyenkor el kell fogadni, hogy nem leszünk soha top20-as játékosok, de ha elég kitartóak vagyunk, akkor a 100-ba 120-ba simán beférünk (eddigi tapasztalataim alapján). Akár az 50-be is ügyes foglalásokkal. Ez a szerver erősségétől is függ meg egy rakás másik dologtól.

Mindezek fényében alaptalannak tartom a kifakadásodat.

A fő mondanivalóm:

Én nagyon örülök, hogy folyamatosan fejlődik minden téren a játék. Ehhez csak gratulálni tudok. Csak így tovább. Örömmel üdvözlöm az új népeket.
    Szerintem semmi és senki nem tökéletes, de hiszem, hogy az erre való folyamatos törekvés teszi naggyá az embert. Jól esik azt látni, hogy a játék fejlesztői is hasonlóan gondolkodhatnak
    Kedves barátom igen 100ba 120ba bene vagy mert az acctársak is ott vannak. Nézük csak máris nem alaptalan a kifakadásom Nekem nincsenek acc társaim. Sajna abba se volt szerencsém és csak kihasználtak. Például a mostani Finálé selejtezőn is volt acctársam de kófingot se csinált azt még ő volt megsértödve. Szóval ennyit erről is.
    Azt mondják ha látni akarod a jövőt akkor nézz hátra.

Regisztrált felhasználó most érkezett Kilroy's Avatar
    Regisztrált
    2007. Nov
    kor
    45

Alapértelmezett

Egyiptomiakról mikor várható valami infó?

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Ahogyan kapjuk az információkat, úgy továbbítjuk felétek. Szép sorban megérkezik majd az is
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Jun

Alapértelmezett

Most így átnézve a hunokat érdekesnek tűnik, mintha a gallok gyorsaságát és a germánok olcsó támadógyártását egyesítenénk.
    Gyorsak a támadóik, de a védelmük elég gyenge. Védeni kell őket, hogy igazán jók legyenek.

Regisztrált
    2007. Nov
    kor
    45

Alapértelmezett

Értem, köszi

Regisztrált
    2007. Nov
    kor
    45

Alapértelmezett

Viszont ha azt a 'Különítmény központ'-ot majd rezi helyett lehet húzni több faluba, akkor a nagy támadók igencsak sok falut csinálhatnak és azért abban talán még, pusztán a mennyiség miatt, érdemleges védelmet is.
    Tényleg kíváncsi vagyok, ezek után, mit fognak tudni az egyiptomiak.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. May

Alapértelmezett

Nagyon olcsóak a hunok az biztos. Gyalog elleni védelemben árérték arányban a 2es gyalog a legjobb.
    Toronymagasan a legjobb farmer, a farmer és védő lovassága is erősen veri a villámot ami az eddigi legjobb farmer volt.
    Egy a bökkenő: a huné a leggyengébb csodaütő. Top farmereknek nagyon jó, de nem támadóknak, mivel hiába ver minden népet lovasság terén, a buzger után a második legjobb gyalog támadó - ugyanannyi idő alatt gyengébb csodaütő.