Oldal 3, Össz.:37 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 369

Téma: Melyik a legjobb graf. csomag?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Nincki
    Helló! Kipróbáltam néhány grafikus csomagot, vannak egész jók, viszont Firefox-om van ehez fel kellett rakni az IE tab bővítményt, ezzel még nincs is gond, viszont ha ezt aktiválom akkor a Greasemonky nem működik, amit azért valjuk be ezerszer hasznosabb mint a grafikus csomag. Létezik megoldás, hogy a kettő együtt menjen?
    Vagy firefoxnál hosszas és bonyolult beállitásokat kell eszközölnöd, vagy egyszerüen felrakod egy tárhelyre a grafikus csomagot, és a linkjét másolod be ahova kell.

http://travianskin.extra.hu -n van egy csomó ilyen link hátha ottvan amit te szeretnél használni is.
    Lassú Speed, Natar-t mos..

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

http://travianskin.extra.hu/gabor/

Ezt rakjátok be
    Szerintem ezt kellett volna szavazásra indítani!

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Üdv!
    Most az lenne a kérdésem mivel megoldottam a firefoxos gondot hogyha berakok egy graf csomagot akkor eltűnik a levéltől a küldés, és eltűnik a zöld körvonal a kiképzésgombról meg stb de a legzavaróbb hogy nem tudok levelet írni! kérék szépen valakit hogy segítsen! mondjuk magyaron még nem néztem hanem külföldin van ez a gond(névszerint angol, szlovák)
    Üdv
    Tesomate

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Köszi szépen! a csomag neve:Z1 ami a www.travianskin.extra.hu oldalon van de a térképet én a kerberus gp-ből raktam át szóval még annyi kevert van benne de ha semmit nem cserélek ki akkor se jó! Nagyon hálás lennék ha megtalálnád a gondot mert nincs kedvem leszedni a csomagot!
    Köszi és Üdv

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Nekem tökéletesen müködik mind a gyakorlás gomb, mind a levélküldésnél a gomb, és mutatja is igaz csak hogy Küldés, meg Válasz-t de onnan már gondolom mindenki tudja.

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

De ezt nem értem akkor! Te firefoxot használsz?mert én igen és azon nem megy pedig pontosan beállítottam mindent ami írtak segítségnek!ha valaki tud megoldát kérem írjon
    üdv
    U.I. most kipróbáltam a magyar s3-on és ott semmi gondja!! de az angolon meg a szlovákon gondja van!Valaki segítsen

Regisztrált
    2007. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Tesomate
    De ezt nem értem akkor! Te firefoxot használsz?mert én igen és azon nem megy pedig pontosan beállítottam mindent ami írtak segítségnek!ha valaki tud megoldát kérem írjon
    üdv
    U.I. most kipróbáltam a magyar s3-on és ott semmi gondja!! de az angolon meg a szlovákon gondja van!Valaki segítsen
    Firefoxon próbáltam igen, és magyar szerveren. Lehet hogy más a link, vagy valami hivatkozás, és úgy észleli hogy oda nem kell kép. Nézd meg hogy mikor leviszed a levélnél a gomb helyére az egeret az egérmutatót át alakul e kézzé?

Regisztrált
    2008. Jan

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos
    Quote Eredetileg írta: Tesomate
    üdv
    Firefoxon próbáltam igen, és magyar szerveren. Lehet hogy más a link, vagy valami hivatkozás, és úgy észleli hogy oda nem kell kép. Nézd meg hogy mikor leviszed a levélnél a gomb helyére az egeret az egérmutatót át alakul e kézzé?
    Megoldottam de köszi a sgítséget egyébként nem alakul át! akinek ilyen gondja van annak íme a help:
    Az img könyvtárba létrehozol egy könyvtárat az ország betűjével (pl szlovák:sk vagy angol :CSAK uk) és abba bemásolod a hu könyvtár tartalmát! Ennyi de így angolon is magyar lesz az hogy küldés címzett tárgy stb. de az KIT ÉRDEKEL
    Üdv!

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: nagyakos
    Quote Eredetileg írta: Nincki
    Helló! Kipróbáltam néhány grafikus csomagot, vannak egész jók, viszont Firefox-om van ehez fel kellett rakni az IE tab bővítményt, ezzel még nincs is gond, viszont ha ezt aktiválom akkor a Greasemonky nem működik, amit azért valjuk be ezerszer hasznosabb mint a grafikus csomag. Létezik megoldás, hogy a kettő együtt menjen?
    Vagy firefoxnál hosszas és bonyolult beállitásokat kell eszközölnöd, vagy egyszerüen felrakod egy tárhelyre a grafikus csomagot, és a linkjét másolod be ahova kell.

http://travianskin.extra.hu -n van egy csomó ilyen link hátha ottvan amit te szeretnél használni is.
    igen, ott találtam én is egy csomó jót, de erre nem is gondoltam, hogy onnan kéne belinkelni Köszi
    Nincki

Regisztrált
    2008. Mar

Alapértelmezett

nekem Catan-os van
    a térkép nagyon jó,a belső nem változott,a határföld meg olyan kis 6szögekből van összerakva
    ha kell vkinek akkor leírom a pontos"nevét" is
    tomi