Oldal 15, Össz.:37 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 141 től 150-ig , össz: 369

Téma: Melyik a legjobb graf. csomag?

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik
    Regisztrált
    2007. Sep

Alapértelmezett

ja

http://freedomains.realhirroz.tk <=free domain

http://realhirroz.tk - a városbelsőben is lehet építkezni. Habár sok kép hiányzik még.
    http://calmarius.atw.hu
    http://www.travian.hu/?uc=hu3_8853 <--- regelj itt!

Regisztrált felhasználó 2 billentyűzettel dolgozik imported_Connylg's Avatar
    Regisztrált
    2007. Jul

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: GYULA24X
    Ha valaki szeretne egy jó klánba lenni akkor 4-es szerver Északkelet

Feltételek:

népeség minimum 150,
    erös hadsereg.

Lehetőleg ne váj pirosra.Ha pirosra változol nem nagy baj.De próbálj meg minél töbször belépni.

Senkit nem gúnyolok ha megsérti a játék szabájt.
    Nem itélem el.
    Akkor most vesézem ki magát a hirdetést. Csak mert így feldühítettél.
    Kezdődik a GYULA24X-Connylg meccs.
    Szerver: hu4, feltétel: 150 fő.
    A 4-es szerver tudtommal már több, mint fél éve indult, ilyen népességgel ez tipikus "farmszövetség" lenne.
    Feltétel: erős hadsereg.
    Kíváncsi vagyok, hogy akinek fél évvel a szerver indulása után 150 a népessége, az a szerver átlagához viszonyítva milyen erős hadsereget képvisel.
    Ha pirosra változol, nem nagy baj.
    Ez csak megerősíti a "farmszövetségre" vonatkozó állításomat. Valamelyik régi szerveren láttam ilyen farmklánt: "Legalább hetente kétszer nézz rá a falvadra." Na, ezek aktivitásban meghaladják a te klánodat.
    Senkit nem gúnyolok, ha megsérti a játékszabáLYt, nem ítélem el.
    Mit gondolsz, ha egy JÓ klánban valaki szabályt sért, akkor a büntetés az, hogy a vezér kicikizi? Nem, esetek többségében kirúgják. De legalább ha a klánod szabálysértőkből áll, mégsem farmszövetség lesz. Ugyanis zárolt játékosokat nem lehet támadni.
    http://www.travian.hu/?uc=hu2_8368
    Az egyetlen jó az új fórumban: visszatérhettem. :]
    A spammereknek meg a qrva anyját.

Regisztrált felhasználó ez a második otthona
    Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett

folytatódhat máshol is

Regisztrált felhasználó nem ma kezdte
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Kezdjük ott hogy még nem jelentek meg a Natarok a 4-esen.Vagyis van még eséjem.Ha belegondolsz nem fogják olyan hamar megnyerni a játékot mert sok erös falvakat láttam benne.Azok sokáig fognak küzdeni a világcsodáért. Nekem 212 a népeségem és körülöttem csak egy erös falu van de összebarátkoztam vele és nem fog megtámadni és csak 90-nel több a népesége az enyémnél. Engem még nem támadtak meg.

Én nem buzditani akarom a klánomat hogy sértsék a szabájt, hanem hogy ha megsérti a szabájt valaki akkor nem rugom ki. De ha sokszor megsérti akkor az szégyen a klánra és akkor lehet hogy kirugom.

Én csak azt akarom hogy ne legyenek szigorúak a szabájok mert akkor senki nem lép be.

És ezekután megváltoztatom a klán szabájt hogy baj ha piros leszel.

És nem azt mondom hogy én nyerem meg a játékot hanem azt hogy van egy kicsi eséjem mint mindenkinek.

Közsi hogy megírtad a véleményed.

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Kezdjük ott hogy még nem jelentek meg a Natarok a 4-esen.Vagyis van még eséjem.Ha belegondolsz nem fogják olyan hamar megnyerni a játékot mert sok erös falvakat láttam benne.Azok sokáig fognak küzdeni a világcsodáért. Nekem 212 a népeségem és körülöttem csak egy erös falu van de összebarátkoztam vele és nem fog megtámadni és csak 90-nel több a népesége az enyémnél. Engem még nem támadtak meg.

Én nem buzditani akarom a klánomat hogy sértsék a szabájt, hanem hogy ha megsérti a szabájt valaki akkor nem rugom ki. De ha sokszor megsérti akkor az szégyen a klánra és akkor lehet hogy kirugom.

Én csak azt akarom hogy ne legyenek szigorúak a szabájok mert akkor senki nem lép be.

És ezekután megváltoztatom a klán szabájt hogy baj ha piros leszel.

És nem azt mondom hogy én nyerem meg a játékot hanem azt hogy van egy kicsi eséjem mint mindenkinek.

Közsi hogy megírtad a véleményed.
    Akkor én is beleugatok...
    Mindenek előtt a "szabály" az "LY" és nem "J"!!! ez amolyan helyesírási baromság, ami neked semmiképpen sem az erősséged, de ez lényegtelen.
    Másodszor pedig kicsit elbeszéltetek egymás mellett, mert azt hitték, hogy te a játékszabályról beszélsz, amit nem vennél olyan szigorúan, de mint most kiderült, a klánszabályról írtad le a véleményed.
    Harmadszor pedig, már elég régen (nagyon is régen) itt leledzel a fórumon ahhoz hogy tudd (tudhasd), nem számít a népesség akkor, amikor két falu "erősségét" hasonlítod össze. Neked 90-el kevesebb népességgel simán lehet többször annyi katonád, mint a "jó szomszéd"-nak. Lehet, hogy nem is neked kéne félni, hanem neki...
    Végül pedig ezt a témát ebben a topicban be kéne fejezni, mert semmi köze a grafikus csomagokhoz. Többször leírták már neked, hogy találd meg minden témádhoz a megfelelő topicot és ne szántsd keresztül a fórumot a szerteágazó magvas gondolataiddal!

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

13 éves vagyok vagyis nem baj ha nem írok hejesen.

És igazad van. Lertudnám győzni a szomszédot de amint irtam össze barátkoztamvele és így nem támadom meg. Adj néhány tippet hogy hogy lehetek erős a germán falumal és utána viszatérek a témára a grafikus csomagra.

Köszi hogy megírtad a véleményed.

Regisztrált
    2007. Oct

Alapértelmezett

És igazad van. Lertudnám győzni a szomszédot de amint irtam össze barátkoztamvele és így nem támadom meg. Adj néhány tippet hogy hogy lehetek erős a germán falumal és utána viszatérek a témára a grafikus csomagra.

S4-en már sehogysem

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt
    Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Pogi01

S4-en már sehogysem
    max s9en.

Regisztrált
    2008. May

Alapértelmezett

Mi?

Regisztrált
    2008. Apr

Alapértelmezett