Oldal 4, Össz.:5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 47

Téma: 2017 Travian Torunament

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Hogy én mit akarok itt?:P Már akkor játszottam amikor a GOLD klán még az emberek gondolataiban se volt.

Csubikázást meg fejezd be. Apátok lehetnék a koromnál fogva. Kis kamaszok.
    Azt mondják ha látni akarod a jövőt akkor nézz hátra.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Gyevocska nem én kezdtem. De érdekes a csubikázást azt nem törlöd. Ki is kezdte a veszekedést? Rém meg a GOLDos haverja. Mert nem bírják ki leszólás , leköpés és fika nélkül. Nézzél fel a speedre ott is ez megy. Aki nem nyal a GOLD nak az mind rossz ember.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Szia Rém, szia Csaba, ha ti is jönni akartok TT-re örömmel látunk titeket, elméletileg ez a fórum a magyarok összefogásáról szól, amire mindenkinek meg kell adni az esélyt. De ha nem kérlek ne osszátok itt az észt, mert a széthúzást keltő hozzászólásaitokkal az egész magyarságot égetitek, minket is és egyúttal magatokat is. Ha nem akartok jönni, jogotokban áll nem jönni, de kérlek benneteket ha egy mód van rá az off topikokban lehet offolni, itt nem. És ezt nem azért mondom, mert én vagy Gyévocska megtiltaná ezt nagy fölényesen, hanem mert ha picit is belegondoltok ez a fórum nyílvános, bárki rákereshet az egész világról, ez az internet szépsége, és csúnyája is egyben. Tehát mindenki látja a fröcsögéseiteket az összes nemzet, és ez alapján ítélik meg a magyarokat. Ha továbbra is ez lesz a színvonal és csak azért is égetni akartok bennünket és egyúttal magatokat, oké rendben megtehetitek, ideig óráig jókat mulathattok magatokon és másokon, persze ezt is figyelmen kívül hagyhatjátok, amiket most itt összeírtam, elvégre a fórumtrollok előtt nincs akadály, de szeretném ha tudnátok, hogy elég nagy bunkóságra vall ez a hozzáállás, és ezt most a lehető legkomolyabban mondom, nem szekálás ként, nem szórakozásból, hanem mert nagyon szégyellem magunkat, egyúttal megkérnék mindenkit, hogy tartózkodjunk a válaszokkal az ilyen és hasonló hozzászólásokra, vagy max privátba nyomjátok, esetleg csináljatok külön offtopikot a TT fikázásoknak. DE NE ITT!!! Köszönöm a figyelmet.
    Üdv: LOL XD

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: LOL XD Hozzászólás megtekintése
    Szia Rém, szia Csaba, ha ti is jönni akartok TT-re örömmel látunk titeket, elméletileg ez a fórum a magyarok összefogásáról szól, amire mindenkinek meg kell adni az esélyt. De ha nem kérlek ne osszátok itt az észt, mert a széthúzást keltő hozzászólásaitokkal az egész magyarságot égetitek, minket is és egyúttal magatokat is. Ha nem akartok jönni, jogotokban áll nem jönni, de kérlek benneteket ha egy mód van rá az off topikokban lehet offolni, itt nem. És ezt nem azért mondom, mert én vagy Gyévocska megtiltaná ezt nagy fölényesen, hanem mert ha picit is belegondoltok ez a fórum nyílvános, bárki rákereshet az egész világról, ez az internet szépsége, és csúnyája is egyben. Tehát mindenki látja a fröcsögéseiteket az összes nemzet, és ez alapján ítélik meg a magyarokat. Ha továbbra is ez lesz a színvonal és csak azért is égetni akartok bennünket és egyúttal magatokat, oké rendben megtehetitek, ideig óráig jókat mulathattok magatokon és másokon, persze ezt is figyelmen kívül hagyhatjátok, amiket most itt összeírtam, elvégre a fórumtrollok előtt nincs akadály, de szeretném ha tudnátok, hogy elég nagy bunkóságra vall ez a hozzáállás, és ezt most a lehető legkomolyabban mondom, nem szekálás ként, nem szórakozásból, hanem mert nagyon szégyellem magunkat, egyúttal megkérnék mindenkit, hogy tartózkodjunk a válaszokkal az ilyen és hasonló hozzászólásokra, vagy max privátba nyomjátok, esetleg csináljatok külön offtopikot a TT fikázásoknak. DE NE ITT!!! Köszönöm a figyelmet.
    Üdv: LOL XD
    Én maximálisan segítenék minden magyart a Finálén. Nem érdekel milyen klán tagja. Magyar legyen az a lényeg . Aki évközben bánt és piszkál őt is segítem nem érdekel. Bennem van csapat szellem.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Ok, de akkor miért nem jössz velünk a selejtezőn? Ha már félig ott vagy az is több a semminél. De így bejutni a fináléra csalás. :P De azért köszönöm az együttműködést.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Ok, de akkor miért nem jössz velünk a selejtezőn? Ha már félig ott vagy az is több a semminél. De így bejutni a fináléra csalás. :P De azért köszönöm az együttműködést.
    Megyek a selejtezőre. Petiékkel akartam de nem válaszólt még skypon. Amúgy nekem semmi bajom az AVGsekkel egyedül sulivannal vannak vitáink. Viszont a tagjait nagyszerű játékosdoknak tartom. Nekik és The tigernek sikerült a 10 év alatt tölem falut foglalni másnak nem.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Nos, nem tudom Péter miért nem válaszol neked, elméletileg mindenkinek meg kell adni az esélyt, én ebben hiszek, de még ha nem is kerülnél be, akkor is tudod segíteni a klánjainkat.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Nos, nem tudom Péter miért nem válaszol neked, elméletileg mindenkinek meg kell adni az esélyt, én ebben hiszek, de még ha nem is kerülnél be, akkor is tudod segíteni a klánjainkat.
    Finálén más van mint a magyar szervereken. Ugye a magyarokon természetes a szájkarate az egymás csesztetése. De a Finálén kötelező összefogni és egymást segíteni. A magyar mentalitás és a becsület erről szól. Ott félre kell tenni minden nézeteltérést, vitát és utálatot is.

Regisztrált
    2009. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: buksikoma77 Hozzászólás megtekintése
    Finálén más van mint a magyar szervereken. Ugye a magyarokon természetes a szájkarate az egymás csesztetése. De a Finálén kötelező összefogni és egymást segíteni. A magyar mentalitás és a becsület erről szól. Ott félre kell tenni minden nézeteltérést, vitát és utálatot is.
    Igen, így van. Ha majd Péter feljön ide biztos reagál majd valamit a felkérésedre.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok

Egy kérdésem lenne, elsősorban a szervezők, bennfentesek felé.
    Megnéztem a selejtező sorsolást.
    A végén említette a srác, hogy csoportonként a legjobb 100 támadó, védő és a legjobb 200 pop acc jut be a fináléba.

A védő rangsorral kapcsolatban kérdezném, hogy bevezetik-e már a selejtezőre, hogy a védőpontot nem a védett acc kapja, hanem elosztva azok, akik a védésben résztvevő védőket legyártották?

Köszönöm
    KP