Oldal 1, Össz.:2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény 1 től 10-ig , össz: 18

Téma: Kérdezz!

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Question Kérdezz!

Kedves Játékosok,

Most itt a lehetőség, hogy feltegyetek kérdéseket a játékkal kapcsolatban.

A Travian Team világszerte össze fogja gyűjteni a legtöbbször feltett/vagy legérdekesebb kérdéseket.

Ígérjük, hogy mindegyik kérdés el lesz olvasva, de azt nem, hogy mindegyik meg is lesz válaszolva.

Ezután a fáradhatatlan Mark Atilius el fogja rabolni az Igazgatót, bezárja egy kincstár-szobába és kényszeríteni fogja, hogy válaszoljon a feltett kérdésekre!

Kérjük ne játéktudással kapcsolatos kérdéseket tegyetek fel, hanem pl. az újításokról, fejlesztésekről, dizájnról, törzsekről stb.!

Várjuk, hogy továbbíthassuk a kérdéseiteket!

A Ti Travian Legends csapatotok
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Sziasztok!

A két új népről szeretnék pár infót. Miben lesznek mások? Mi lesz az előnyük/hátrányuk? Csak egy szerveren lesznek e vagy mostantól állandó bevezetésre kerülnek? Van e tervbe ismét valami újítás játékmenetet illetően? Mint pl a RoA szerverek.
    Előre is köszi!

Peti

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Most lesz a szülinap kérdésem az lenne lehetne e mód arra, hogy legalább egy nemzetközi klasszik retro szervert indítsanak a szolgáltatók?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2014. Dec

Alapértelmezett

Indul-e majd egy olyan T4.4-es szerver ahol mindenki egyenlő esélyekkel indul? Ezalatt azt értem, hogy nincs aukció, nincsenek hős cuccok, sőt semmilyen plusz sincs. Tehát, tényleg csak a taktikai érzék számítana.

Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Indul -e egy aranymentes szerver egyszer valamikor?
    Ahol csak a kezdő arany van, de vásárolni nem lehet. Kizárólag az ezüstöt lehetne beváltani és a hős cuccokkal ügyeskedni.
    Ezen felül tényleg csak a taktikai érzék számítana.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Sziaztok!

Én azt szeretném kérdezni hogy jövőben lessz-e telefonos kliens?
    Még még annyi hogy az új törzsek minden szerveren lesznek ha igen akkor mikortól ha nem akkor melyik szervereken leszenek?

Márk

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: mark852HUN Hozzászólás megtekintése
    Sziaztok!

Én azt szeretném kérdezni hogy jövőben lessz-e telefonos kliens?
    Még még annyi hogy az új törzsek minden szerveren lesznek ha igen akkor mikortól ha nem akkor melyik szervereken leszenek?

Márk

Telefonos alkalmazás jelenleg is van, a Travmobi.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Cicus77 Hozzászólás megtekintése
    Indul -e egy aranymentes szerver egyszer valamikor?
    Ahol csak a kezdő arany van, de vásárolni nem lehet. Kizárólag az ezüstöt lehetne beváltani és a hős cuccokkal ügyeskedni.
    Ezen felül tényleg csak a taktikai érzék számítana.

Ilyen biztosan nem lesz.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Az én hozzászólásom inkább kérdésbe ágyazott észre vétel.

Tervben van-e a szabályzat és a szabály betartatásának teljes átszervezése?

Kérdéshez tartozó észre vételeim:
    -Elég rég óta játszom így sok klánban megfordultam és bátran merem állítani, hogy szinte minden klánban akad olyan, hogy 1-2 tag össze tűzésbe került a Multihunterrel. Ami valahol természetes viszont ezekből lehet tudni hogy a Multihuntereknek kezébe sokszor nincs más mint feltételezés mellyel nem lehet szabályt betartani. Pl: Volt egyszer ahol klán társam jelezte hogy testvérével együtt közös gép használattal játszanak. Multihunter azt írta rendben, de két hét múlva mégis zárolta őt azzal az indokkal, hogy ő látja hogy a két acc-ot ugyan az az ember viszi. Nos aki picit is használja a fejét az tudja, hogy ilyen alapon a közös gép használat intézménye teljesen felesleges és nem betartható.
    -Továbbá fontos lenne a szabályzat pontosítása is ugyanis:
    Játékszabály:
    1-es paragrafusa alapján mindenkinek csak egy accountja lehet egy játék világban. Szerintem mai napig a legnagyobb gond a többszörös regisztrácíó, viszont ez a nem egy értelmű megfogalmazás végett valójában be tarthatatlan ugyan is a Multihunterek kezében szintén nincs semmi csak az hogy feltételezik az adott account multi reg. Pl: Egy Multihuntertől tudom hogy a Tor Browserrel regelt accokat úgy szürik hogy az ilyen acc-oknál nem látszik a számítógép IP címe, mellyel az a gond hogy sok esetben hálózatba kötött gépeknél sem látható a készülék IP címe ergo néhány felhasználó úgy lehet zárolva hogy valójában nem követ el semmit.

-Multihunterek:
    Mivel előbb elárultam, hogy ismerek Multihuntert így kifejtem a velük kapcsolatos a játékosok által legsűrűbben megfogalmazott kritikát, mely nem más mint az hogy kedveznek az ismerőseiknek. Itt meg kell jegyeznem, hogy nekem nincs tudomásom ilyen esetről, de olyanról ahol a játékosok ezt feltételezik igen. Mivel a szabályzat nem egy értelmű így meg esik hogy az MH-k döntése meg kérdő jelezhető ami máris ok a befolyásolhatóság feltételezésére. Ezen is segíteni az egy értelműbb szabályzat és mondjuk ha a szabályzat főbb betartatásáért a rendszer felügyelne és csak nagyon vitás esetekben kéne az MH-nak beleszólni akár nem egy hanem több MH bevonásával.

Sok olyan aranyat vásárló ex játékosról tudok akik az úgy mond igazságtalanság végett hagyták abba és őket sajnos egy újítás sem csábít vissza pedig a Travian legnagyobb baja a játékos hiány mert a játékosokkal együtt eltűnik a játék élmény is Remélem a commentem inkább építő kritika ként veszitek mint kötekedésnek.

Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Könyves Kálmán Hozzászólás megtekintése
    Az én hozzászólásom inkább kérdésbe ágyazott észre vétel.

Tervben van-e a szabályzat és a szabály betartatásának teljes átszervezése? [...]

Nos aki picit is használja a fejét az tudja, hogy ilyen alapon a közös gép használat intézménye teljesen felesleges és nem betartható.
    -Továbbá fontos lenne a szabályzat pontosítása is ugyanis:
    Játékszabály:
    1-es paragrafusa alapján mindenkinek csak egy accountja lehet egy játék világban. Szerintem mai napig a legnagyobb gond a többszörös regisztrácíó, viszont ez a nem egy értelmű megfogalmazás végett valójában be tarthatatlan ugyan is a Multihunterek kezében szintén nincs semmi csak az hogy feltételezik az adott account multi reg.

[...]
    Ezen is segíteni az egy értelműbb szabályzat és mondjuk ha a szabályzat főbb betartatásáért a rendszer felügyelne és csak nagyon vitás esetekben kéne az MH-nak beleszólni akár nem egy hanem több MH bevonásával.
    [...]

A Szabályzat frissítésének kívánalmával a legteljesebb mértékben egyetértek. Én például a helyetteskedést taglaló részt szeretném, bővebben és precízebben látni. Szeretnék benne egy konkrét számszerű időt, hogy mennyi ideig lehet pl. helyettesiből vinni egy accot, ha a tulaj távol van.

http://www.travian.com/index.php#spielregeln
    Nem a legjobb az angolom, de konkrétan egy árva szót nem találok itt ebben a helyetteskedés intézményéről.

A közös gép használat intézményének eltűnésének feltétele, hogy minden háztartás több gépet engedhessen meg magának.
    Amíg ez nincs meg, addig akár betartható, akár nem. Úgy vélem meg kell maradnia.

A rendszer már automatikusan használ töméskorlátot és hasonlókat szóval, folyamatban van a dolog.

Ennyit szerettem volna.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett