Oldal 2, Össz.:2 ElsőElső 12
Eredmény 11 től 18-ig , össz: 18

Téma: Kérdezz!

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Még annyit fűznék hozzá van egy rész a barátságos falufoglalásról. Azt, ha jól emlékszem magyar nyelven olvastam T4 válaszk közt valahol.

Szerintem teljesen felesleges. Pl: Van egy kezdőm a mappa közepén és kiköltözöm a mappa szélére. Teljesen természetes, sőt magától értetődő, hogy egy klántársamnak átadom a kezdőmet, aki ott van a közelében.

Amennyire láttam játékon belül 100-ból 99 játékos hasonlóan tesz. A maradék 1 pedig lusta átadni, de szeretné
    (Azt is hozzáfűzném, hogy nem találkoztam még senkivel, akit ezért megbüntetett volna az MH.)

Vagy tűnjön el az a rész vagy legyen olyan kitétel, hogy egy klánon belül hivatalosan is szabályos az ilyesmi.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Már régóta nincs a játék szabályzatában a barátságos falufoglalás.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Ez viszont akkor szuper. (Y)
    (Nekem még élénken megvolt, mert másik szerón ennek kapcsán összevesztem egy játékostárssammal.)

Köszönjük.

Szerk. - http://www.travian.hu/#spielregeln
    Közben itt megtaláltam az áhított szekciót a helyetteskedésről. Nem tudtam, hogy az angolban a "sitting" jelenti ezt. Én a "substitution" szót vártam volna, de nem lényeg.

"§2.1 Helyettesítés
    Minden játékosnak joga van két helyettest kinevezni, akik távollétében helyettesítik a tulajdonost az accountban. A helyettesek kötelesek az accountot legjobb tudásuk szerint helyettesíteni. A funkcióval való visszaélés és a szándékos károkozás büntetést von maga után. Az account helyettesének a játék helyettesítési lehetőségét kell használni, tilos a helyettesített account jelszavával belépni. (lsd. §1.2) Helyettes által okozott kár esetén nincs kompenzáció. Az account tulajdonosa teljes mértékben felelős a helyettes tevékenységeiért. Abban az esetben, ha az account helyettese nem tartja be az Általános Szerződési Feltételeket, mind az account tulajdonosa, mind a helyettes felelősségre vonható és büntethető."

Már csak a pontosítás hiányzik nekem legalább is.
    Legutolsó módosítás Phoenix által; dátum: 2017-04-14 13:36.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Sziasztok.
    Lehet ezt nem pont ide kellene írni, de hát az a fórum címe hogy kérdezz... Na mindegy.
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, HOGY...
    A natar falvakat ki es vagy kik irányítsák???
    Lehet mar valahol elhangzott vagy utána kellene olvasnom de hátha itt hamarabb valaszt kapok a kerdesemre.
    Érdekelne, hogy esetleg lehetséges-e valamien úton módon esetleg pl. nekem is "irányítani" őket??? Vagy arra külön kell jelentkezni, vagy ezek ún. automata faluk???
    Elnézést ha véletlen butaságot kérdeztem, csak kiváncsi a természetem
    Előre is köszönöm a választ!
    Üdv.
    Thadon

Ui.: Elnézést a helyesírási hibákért
    Legutolsó módosítás Thadon által; dátum: 2017-04-16 03:06. Oka: Eszembe jutott meg valami

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Nekem az lenne a kérdésem , hogy a fórum játék nyerteseit miért Saxo és Gyevocska dönti mindig el? Ki kellene írni szavazásra mondjuk mert ez így nagyon nem fer.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

A sorsolás az nem döntés. Érzed a különbséget?
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    A sorsolás az nem döntés. Érzed a különbséget?
    Jó de egy valamihez jogom van Megtiltani, hogy a nevemet versekben és szövegekben használják. Ugyanis nem járultam hozzá. És itt és most elegem van a fórum játékaitokból Főleg azért mert hányingerem van a sok embertől itt. Mert ide se szagolnak a fórumba soha nem írnak semmit se de ha játék van akkor jól jön a potya arany. Én meg hiper aktív vagyok 10 éve itt játszok fórumozok is és szart se kaptam egy szar veterán medálon kivül ami csak 3 évre szól ugye én meg a legelső s1 óta játszok. Szóval mint írtam felfordul a gyomrom az itteni emberektől. Undorító, hogy csak játszani jönnek fel ide a fórumra és még a nevem is beleszövik az engedélyem nélkül a szar hülye ócska verseikbe.És te ezt hagyod. Ennyít erről. Baromira elegem van már a sok személyeskedésből , sértegetésböl provokálásból amit itt sok ember megengedhet magának. Még Csubizást is olvastam. Szóval itt volt elég ebből a sok bunkóból.

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Thadon Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Lehet ezt nem pont ide kellene írni, de hát az a fórum címe hogy kérdezz... Na mindegy.
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, HOGY...
    A natar falvakat ki es vagy kik irányítsák???
    Lehet mar valahol elhangzott vagy utána kellene olvasnom de hátha itt hamarabb valaszt kapok a kerdesemre.
    Érdekelne, hogy esetleg lehetséges-e valamien úton módon esetleg pl. nekem is "irányítani" őket??? Vagy arra külön kell jelentkezni, vagy ezek ún. automata faluk???
    Elnézést ha véletlen butaságot kérdeztem, csak kiváncsi a természetem
    Előre is köszönöm a választ!
    Üdv.
    Thadon

Ui.: Elnézést a helyesírási hibákért

A natarok nem játékos nép, őket automata irányítja, Te nem irányíthatod őket. Lényegében az alacsony játékos számot kompenzálják farmolható és foglalható falvaikkal.

Hozzászólás szabályai

• Nem hozhatsz létre új témákat
  • Nem írhatsz hozzászólást
  • Nem adhatsz hozzá mellékleteket
  • Nem módosíthatod saját hozzászólásaid
  •  
  • BB kód használata engedélyezett
  • Smileyk használata engedélyezett
  • [IMG] használata engedélyezett
  • [VIDEO] code is engedélyezett
  • HTML használata engedélyezett