Oldal 4, Össz.:4 ElsőElső ... 234
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 40

Téma: Húsvéti fórum játék

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Hagyd már abba ezt Csabi. Szó sincs elfogultságról, a résztvevők közül egyedül téged ismerlek...vajh miért?

Sorsolás volt és nem kiválasztás. Mindenki ugyanolyan esélyekkel indult.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Hagyd már abba ezt Csabi. Szó sincs elfogultságról, a résztvevők közül egyedül téged ismerlek...vajh miért?

Na persze. Ezek még verset írni se tudnak. Én fen vagyok a POÉT.HU-n is ezek meg csak a tákolmányokat irkálják olvasni is rossz annyira rossz versek. Amúgy meg Rémhez írtam a versemet és ugye nem személyeskedtem mert nem írtam le a rendes nevét. De a nyertesek között többen konkrétan az én nevemet írták így nem tartom szabályosnak a sorsolást. Mert nem járultam hozzá, hogy a nevemet írják bele a verseikbe. Szóval ez a személyi jogaim megsértése!!!!!! Igen nem tetszik, hogy a nevemet írták le konkrétan. És ráadásul hazudik is a gyerek a versébe mert másnéven vagyok/voltam az adott szerveren ahol katás támadást inditott ellenem. Szóval nem a Csabit katázta le hanem csak a Csabi Mentha nevű accját...

Regisztrált felhasználó már tud valamit
    Regisztrált
    2014. Aug

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: buksikoma77 Hozzászólás megtekintése
    Na persze. Ezek még verset írni se tudnak. Én fen vagyok a POÉT.HU-n is ezek meg csak a tákolmányokat irkálják olvasni is rossz annyira rossz versek. Amúgy meg Rémhez írtam a versemet és ugye nem személyeskedtem mert nem írtam le a rendes nevét. De a nyertesek között többen konkrétan az én nevemet írták így nem tartom szabályosnak a sorsolást. Mert nem járultam hozzá, hogy a nevemet írják bele a verseikbe. Szóval ez a személyi jogaim megsértése!!!!!! Igen nem tetszik, hogy a nevemet írták le konkrétan. És ráadásul hazudik is a gyerek a versébe mert másnéven vagyok/voltam az adott szerveren ahol katás támadást inditott ellenem. Szóval nem a Csabit katázta le hanem csak a Csabi Mentha nevű accját...
    Gratulálok a győzteseknek,szerintem is jók lettek a versek,de nálam Assuré viszi a prímet,mégis ő a mi Istenségünk
    Csabi te múltkor nyertél,én is,persze,hogy nem az kapja az aranyat aki már nyert egyszer,ha belegondolsz miért van ez a játék és átlátod rájössz nem ellened szól ez.Ezzel is összelehet kovácsolni a játékosokat és talán így többen játszanak fórumon,esetleg az a kis arany dob a játékkedven is.Nem bonyolult,de lehet én gondolkodok rosszul. Ne a győzelemért játsszál,hanem hogy jól érezd magad.Kellemes Húsvétot Csabám és minden fórumozónak!
    (köszönöm a dicséretet,tőled ez igazán jól esik )

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Mentha1 Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a győzteseknek,szerintem is jók lettek a versek,de nálam Assuré viszi a prímet,mégis ő a mi Istenségünk
    Csabi te múltkor nyertél,én is,persze,hogy nem az kapja az aranyat aki már nyert egyszer,ha belegondolsz miért van ez a játék és átlátod rájössz nem ellened szól ez.Ezzel is összelehet kovácsolni a játékosokat és talán így többen játszanak fórumon,esetleg az a kis arany dob a játékkedven is.Nem bonyolult,de lehet én gondolkodok rosszul. Ne a győzelemért játsszál,hanem hogy jól érezd magad.Kellemes Húsvétot Csabám és minden fórumozónak!
    (köszönöm a dicséretet,tőled ez igazán jól esik )
    Te nem állsz velem szóba a Fészen. Amúgy igen ha jól belegondolok Assúré a legjobb tényleg. De ezek azt se tudják milyen az igazi vers és Rap.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Kellemes nyuszit mindenkinek

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

Bocsi, ha sértettetem a személyi jogaid, nem állt szándékomban, egyszerűen csak így jött ki a rím.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: RandomDoggy Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, ha sértettetem a személyi jogaid, nem állt szándékomban, egyszerűen csak így jött ki a rím.
    Tudom ez bosszú volt mert szidtam a NEO klánt. Persze mert háal az alvezérnek el lett szúrva a játékom a ROA2XEN. Ha tudom ,hogy az a gyerek ilyen akkor nem olvasztom be a klánt a BSbe, hogy utána sroa és Habony Árpika elcseszék a dolgokat

Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése

Kérlek amit Ő itt csinál az semmi illem,se etikainak nem megfelelő! Szeretném letiltana mert csak egy agybeteg ember csinál ilyet 40 évesen!

Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

...
    Hmmm, Okos és sokat tudó embernek tartom magam, de egy olyan kultúráról sem halottam még ahol ünneplik a Húsvétot még pedig úgy hogy civakodnak mint az óvodások.
    Egy ideig vicces, de nagyon hamar át megy szánalmasba és ahogy nézem minden téma vége ez...
    Na, mindegy is. Vannak emberek akiktől nem elvárható az értelmes viselkedés, hisz az is csoda hogy annyi IQ-val életben tudnak maradni Nem véletlen az ókori Spártaiak tudtak valamit, ha értitek mire gondolok

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Gyevocska köszi a hozzászólások törlését amúgy nyugodtan bezárhatod ezt a topikot mert vége a húsvéti játéknak.

Én befejeztem a játékokat itt mert vagy nyerek vagy nem játszok ennyí.