Oldal 4, Össz.:5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény 31 től 40-ig , össz: 43

Téma: Mi történt?

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

Csaba, az első játékban - mióta foglalkozom ezzel - én voltam az egyetlen résztvevő, nem volt nehéz nyerni. A másodikban egy héten át mindennap megcsináltam a napi feladványokat, nem tartott sokáig, de csak a legvégén sorsolódott ki a nevem, te is nyugodtan oldogathattad volna őket mindennap, pont ugyanannyi esélyed lett volna. A mostani pedig csak örülök, hogy ezen a módon pozitív visszajelzést kapott.

De nézd a jó oldalát, egy forintot nem költöttem még a szerverre, top20-ban vagyok, értelemszerűen vannak limitjei a dolognak, de látod, mégsem csak azoknak áll a világ, akik minden pénzüket erre költik, ahogy azt sűrűn hangoztatod.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    Csaba, az első játékban - mióta foglalkozom ezzel - én voltam az egyetlen résztvevő, nem volt nehéz nyerni. A másodikban egy héten át mindennap megcsináltam a napi feladványokat, nem tartott sokáig, de csak a legvégén sorsolódott ki a nevem, te is nyugodtan oldogathattad volna őket mindennap, pont ugyanannyi esélyed lett volna. A mostani pedig csak örülök, hogy ezen a módon pozitív visszajelzést kapott.

De nézd a jó oldalát, egy forintot nem költöttem még a szerverre, top20-ban vagyok, értelemszerűen vannak limitjei a dolognak, de látod, mégsem csak azoknak áll a világ, akik minden pénzüket erre költik, ahogy azt sűrűn hangoztatod.
    Szerintem a te történeted nem volt annyíra jópofa, hogy benne legyél a nyertesekbe. Ja esélyem aha na persze. Hagyjuk ezt a maszlagot. Megmondtam elment a kedvem a fórum játékoktól főleg, hogy a nevemet is bevette sok idióta. De jó neked, hogy te a top 20ba vagy. Biztos nem vagy kibukva idegileg a szar életed miatt. Nekem meghalt anyám beteg vagyok egy rakás gyógyszert szedek így ilyen állapotban baromi nehéz jól játszani.

Regisztrált felhasználó otthonosan mozog itt Dire Wolf's Avatar
    Regisztrált
    2011. May
    kor
    27

Alapértelmezett

A szubjektív véleményformálás mindenkinek egyéni joga, Csabi.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Dire Wolf Hozzászólás megtekintése
    A szubjektív véleményformálás mindenkinek egyéni joga, Csabi.
    Meg a kivételezés is ugye? Miért van az, hogy mindent Gyevocska dönt el.? Ami meg aki neki szimpi.

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

aranyat nem tudok venni. Tehát ha nyerni se tudok akkkor játszani se fogok. A ROA2Xen játszok de érzem milyen szar arany nélkül játszani. Hiába vagyok összetartó klánba hiába vagyok aktív már cseszegetnek, hogy nem tartom a lépést a többiekkel. Aranyozás és arany klub nélkül nem is tudom. Nyerni nem tudok mert mindig a kis buzgó mocsingok kapják a nyereményt akik egyébként le se szarják a fórumot csak potyaleső köcsögök. Érdekes ha arany a nyeremény egyből itt van vagy 10-25 ember játszani egyébként meg rajtam kivül soha felse néz ide senki. Még Dire wolfocska se... Valahol ez dühítő.

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Csabi, a versenyek nyertesei jórészt sorsolás alapján kerülnek kiválasztásra, nem én döntök. Ha pedig olyan van, mint a mostani, akkor sem én egyedül választom ki. Mellesleg, ha egyszer bizonyos pozícióba kerülsz, majd te is hozhatsz döntéseket és senki sem fogja szóvá tenni miért te döntesz.
    Ez egy lehetőség, ami mindenki számára adott. Nem kritizálni kell, hanem örülni, hogy van egy plusz dolog, ami nem csak szórakoztató, de akár jövedelmező is.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gyevocska Hozzászólás megtekintése
    Csabi, a versenyek nyertesei jórészt sorsolás alapján kerülnek kiválasztásra, nem én döntök. Ha pedig olyan van, mint a mostani, akkor sem én egyedül választom ki. Mellesleg, ha egyszer bizonyos pozícióba kerülsz, majd te is hozhatsz döntéseket és senki sem fogja szóvá tenni miért te döntesz.
    Ez egy lehetőség, ami mindenki számára adott. Nem kritizálni kell, hanem örülni, hogy van egy plusz dolog, ami nem csak szórakoztató, de akár jövedelmező is.
    Mindenki előtt lehetőség áll a pozicióra?:P Akkor válasszál meg Mhnak mert szeretnék jelentkezni. Ja , hogy nem fogsz megválasztani. Pedig ki volt írva munkatársakat kerestek. De engem alapból nem választotok meg. Tehát akkor máris nem mindenkinek van lehetősége. Másik meg annak minek örüljek, hogy én soha nem nyerek semmit se?

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Mondjuk lehet többen olvasnák a Fórumot ha nem minden témának az lenne a vége, hogy neki álltok sírni. Jelenleg 50 aranyat lehetett nyerni ami olyan 1 000Ft. Ennyiért járatjátok le magatokat az helyett, hogy örülnétek annak, hogy időröl időre kaptok lehetőséget arra hogy aranyat nyerjetek

Nah, de inkább megyek tüntetni mert nem volt teli találatosom múlt héten a lottónXD

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Könyves Kálmán, veled tartok
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Könyves Kálmán Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk lehet többen olvasnák a Fórumot ha nem minden témának az lenne a vége, hogy neki álltok sírni. Jelenleg 50 aranyat lehetett nyerni ami olyan 1 000Ft. Ennyiért járatjátok le magatokat az helyett, hogy örülnétek annak, hogy időröl időre kaptok lehetőséget arra hogy aranyat nyerjetek

Nah, de inkább megyek tüntetni mert nem volt teli találatosom múlt héten a lottónXD
    Havi szinten 30 ezer Forint a gyógyszereim. A többit meg már nem akarom leírni. Ne ossza már az a észt akinek fassza az élete..