Oldal 3, Össz.:5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény 21 től 30-ig , össz: 43

Téma: Mi történt?

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2017. Feb

Alapértelmezett

A képen látható ember, az én hősöm, akit kalandozni küldtem ( napi feladatként ) Boldog, mert rengeteg nyersanyagot talált, alig bírja a faluba cipelni görnyedt hátán. Tele a keze a zsákja. Ugyanakkor boldogtalan is, mert tudja, hiába hozza a rengeteg nyersanyagot, tele a magtár, raktár, be sem férne. Úgyis kifolyik. Fél is, hogy leszidom, mert sisakot vártam volna, vagy bármi olyan tárgyat, amit elárverezhetnék.

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2017. Apr

Alapértelmezett

Ő, a natarok hőse ki gőz erővel építkezik és készül az újabb csatákra mert megtudta hogy két új nép csatlakozik fajának ostromlásához. Boldogtalanságát fokozza, hogy a közelgő fenyegetés mellett a Magyar Travian izzadtságtól bűzlő trollja kinek neve röviden csak DCs, ostobábbnál ostobább levelekkel bombázza őt.

Regisztrált
    2016. Apr

Alapértelmezett

Ez szerintem vagy D. Csabi miután multi megfenyítette,vagy valami olyan játékos hőse,kinek gazdája egy madárfajta ami rendelkezik a férfi legfontosabb szervével(és nem a gyomra )...csórikámat elküldték kalandozni,mire hazaért az NWO kilőtte a gazdi összes faluját nullára vagy kifoglalta ...erre gazdátlanul bolyong mint bolygóhollandi és újabb madár gazdát keres,hol enyhíthet a hátára nehezedő terhen,de akármelyik faluba próbál betérni ott már vagy fosztogatnak a mohó nwo-s roninok,miközben Björn a hullahegyek tetején sörfesztivált tart,vagy messziről látja az útra kitett táblán hogy legújabb uticéljának neve megváltozott FOGLALT-ra vagy sivár pusztaságot talál a helyén,esetleg szellemvárosokat,ahol tömött raktárakat talál ahol nem fér el a hátára ragadt átok nyersi,végül úgy Hispalis-ba menekül és magányosan tengeti nyomorult életének utolsó napjait,reménykedve hogy talán egy kis rejtekes ereklyével elbújhat rettegett és gyűlölt ellenfelei elől és talán nyugalomban élhet...

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Czirják Zoltán Hozzászólás megtekintése
    Ez szerintem vagy D. Csabi miután multi megfenyítette,vagy valami olyan játékos hőse,kinek gazdája egy madárfajta ami rendelkezik a férfi legfontosabb szervével(és nem a gyomra )...csórikámat elküldték kalandozni,mire hazaért az NWO kilőtte a gazdi összes faluját nullára vagy kifoglalta ...erre gazdátlanul bolyong mint bolygóhollandi és újabb madár gazdát keres,hol enyhíthet a hátára nehezedő terhen,de akármelyik faluba próbál betérni ott már vagy fosztogatnak a mohó nwo-s roninok,miközben Björn a hullahegyek tetején sörfesztivált tart,vagy messziről látja az útra kitett táblán hogy legújabb uticéljának neve megváltozott FOGLALT-ra vagy sivár pusztaságot talál a helyén,esetleg szellemvárosokat,ahol tömött raktárakat talál ahol nem fér el a hátára ragadt átok nyersi,végül úgy Hispalis-ba menekül és magányosan tengeti nyomorult életének utolsó napjait,reménykedve hogy talán egy kis rejtekes ereklyével elbújhat rettegett és gyűlölt ellenfelei elől és talán nyugalomban élhet...
    Örülnék ha a nevemet kihagynátok.üdv Deák Csabi. Kezd idegesíteni ez a személyeskedés. Talizunk azt orrba váglak csezd meg. Ki adott engedélyt nektek ,hogy a nevembve írkáljatok,Í? Mi???? Vegyé már vissza öreg:P

Regisztrált
    2016. Apr

Alapértelmezett reaction - cuz u need it...

Quote Eredetileg írta: buksikoma77 Hozzászólás megtekintése
    Örülnék ha a nevemet kihagynátok.üdv Deák Csabi. Kezd idegesíteni ez a személyeskedés. Talizunk azt orrba váglak csezd meg. Ki adott engedélyt nektek ,hogy a nevembve írkáljatok,Í? Mi???? Vegyé már vissza öreg:P
    First of all,nem a nevedben,hanem rólad irkálok és csak egy poénnak szántam,az első sort,okkal,mivel elég erősen kiharcoltad hogy hírneved legyen a travisok között De nem akarok belemenni a mocskolódásba,főleg nem egy nyilvános fórumon,nem itt élem az életemet Veled ellentétben és a Te szintedre sem szeretnék lesüllyedni,de látom nagyon nagy net jampi vagy Azért maradjunk annyiban hogy nem szeretnél velem találkozni élőben,mert csúnyán meglepődnél,de hagyjuk is ezt mert már így is sok ez a fél perc amit rád szántam az életemből

További szép napot és jó játékot !

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Czirják Zoltán Hozzászólás megtekintése
    First of all,nem a nevedben,hanem rólad irkálok és csak egy poénnak szántam,az első sort,okkal,mivel elég erősen kiharcoltad hogy hírneved legyen a travisok között De nem akarok belemenni a mocskolódásba,főleg nem egy nyilvános fórumon,nem itt élem az életemet Veled ellentétben és a Te szintedre sem szeretnék lesüllyedni,de látom nagyon nagy net jampi vagy Azért maradjunk annyiban hogy nem szeretnél velem találkozni élőben,mert csúnyán meglepődnél,de hagyjuk is ezt mert már így is sok ez a fél perc amit rád szántam az életemből

További szép napot és jó játékot !
    Csúnyán meglepődnék? Hú ki nem szarja le mekkora magas és kigyúrt szar vagy kurvára nem érdekel.A kurva anyádról írkáljál az biztos örül neki. Mondtam már koppjatok le rólam taknyok. És én nem harcoltam itt semmit se ki. Nem vagyok nagyobb Net Jampy mint ti .

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Kedves Játékosok,

A játék véget ért. Több ötletes, vicces és szórakoztató írás érkezett a magányos emberkénk történetéhez. Öröm volt olvasni őket

A győztesek pedig:

Looneytunes
    apafi
    Dire Wolf

Gratulálok mindenkinek!
    A nyereményeket a megszokott módon (játékon belül címzett: admin) igényelhetitek.

Készüljetek, mert hamarosan érkezik a húsvéti fórum verseny!

A Ti Travian Legends csapatotok
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Na asszem elegem lett ezekből a fórum játékokból is. Én nem veszek részt többet egyikben sem. Sőt kezd elegem lenni már a játékból is mert mindig jön egy idióta aki mocskolja a nevemet, vagy személyeskedik vagy a nevemet használja fel. Hányingerem van...

Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Ez a Dire wolf már annyíszor nyert már tele a faszom vele...

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Mert ügyes és szerencséje is volt. Emiatt nem kell bosszankodnod. A lehetőség számodra is mindig adott.
    Azzal viszont egyetértek, hogy nem rólad kellett volna szólnia a történeteknek...
    Gyevocska
    Travian Team